Wasze nowości!

Zgłoszenia nowych rozdziałów przyjmowane są tylko w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.http://katalogowo.blogspot.com/p/oferta-katalogowo.html 
Zapraszamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga: *
tytuł bloga: *
numer/tytuł rozdziału: *
krótki fragment rozdziału:
autor: *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria: *
Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca? *

* punkty obowiązkowe


Upewnij się, pod jakim tytułem Twój blog znajduje się w spisie. Sprawdź też, czy aby na pewno podajesz właściwą kategorię.
Proszę o umieszczanie elementów formularza w odpowiedniej kolejności, jednak bez nagłówków „adres bloga”, „tytuł bloga” etc.

3 komentarze:

 1. https://patka-pisze.blogspot.com/
  We're up all night to get Loki
  Rozdział VI
  Uśmiechnął się kącikiem ust, marszcząc blade płótno skóry delikatnym dołeczkiem. Wstał powoli, zbliżając się do mnie jak drapieżnik do zwierzyny, po czym wyciągnął dłoń i najdelikatniejszym z gestów odgarnął mi włosy z czoła. Wpadłam w amok, oddychając coraz szybciej. Serce waliło jak oszalałe, oczy skakały od jednego detalu jego twarzy do kolejnego.
  - Chodź tu do mnie - wymruczał. Dopiero gdy był tak blisko dostrzegłam smugi sadzy zaraz pod linią jego szczęki. Czy chrypka była związana z ilością dymu, jakiego musiał się nawdychać, wynosząc Tony'ego z wieży?
  Nie miałam nawet chwili na dalsze przemyślenia, bo już jego zimne wargi muskały moje. Emocje wybuchnęły nagle, gdy w porywie odwagi rozchylałam usta i błagałam o więcej. Nie udawał niedostępnego ani przez moment, po prostu dał mi wszystko, o co prosiłam tym dotykiem, złączając nasze języki w tańcu pełnym śliny i wzdychań.
  autor: Rish
  Fanfiction/Romans/Avengers
  Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca? TAK!

  OdpowiedzUsuń
 2. https://tony-rule-the-waves.blogspot.com/
  Tony Rule The Waves
  Rozdział 52. Początek odbudowy

  Z lewej burty miał Devon, z prawej – Kornwalię, a daleko z przodu i w dole jego oczom ukazał się wtem Royal Albert Bridge, żelazny most kolejowy, który pół wieku wcześniej przerzucił przez Tamar sławny Isambard Kingdom Brunel. Genialne dzieło genialnego umysłu… W głowie Tony’ego pojawiła się pewna, nie tak genialna myśl. „Nie, nie zrobisz tego!” – odezwał się z paniką głos wewnętrzny. „Jak to nie zrobię?” – sam sobie odpowiedział i odepchnął wolant od siebie.

  miriamcia668
  Historyczne
  Nie biorę udziału

  OdpowiedzUsuń
 3. https://smak-magii.blogspot.com/
  Na Wielkim Pustkowiu
  Rozdział XI

  Drzwi otworzyły się nagle, a dziewczyna aż podskoczyła. Do środka wpadła Stace — wyraźnie zdyszana, jakby biegła całą drogę z... skąd właściwie?
  — O rany, nie uwierzysz, co ta idiotka wymyśliła! — zawołała do Anelli, zatrzymując się tuż przed podwyższeniem, oddychając ciężko. Machnęła w stronę drzwi. — Musisz to zobaczyć! Po prostu brak mi słów!
  Anella otworzyła usta, zamknęła je i spojrzała na Steena, który zmarszczył brwi.
  — Coś się dzieje? — zapytał, podnosząc się.
  Stace wstrzymała go gestem.
  — Chyba nic na tyle poważnego, żeby wymagało interwencji. Na razie, przynajmniej. Dzień dobry, tak w ogóle. Przepraszam, że tu tak wpadłam. — Zwróciła się do Anelli: — Idziesz?

  kudikot
  Fantastyka - Fantasy
  Tak

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.