Wasze nowości!

Zgłoszenia nowych rozdziałów przyjmowane są tylko w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.http://katalogowo.blogspot.com/p/oferta-katalogowo.html 
Zapraszamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga: *
tytuł bloga: *
numer/tytuł rozdziału: *
krótki fragment rozdziału:
autor: *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria: *
Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca? *

* punkty obowiązkowe


Upewnij się, pod jakim tytułem Twój blog znajduje się w spisie. Sprawdź też, czy aby na pewno podajesz właściwą kategorię.
Proszę o umieszczanie elementów formularza w odpowiedniej kolejności, jednak bez nagłówków „adres bloga”, „tytuł bloga” etc.

4 komentarze:

 1. adres bloga: http://beauty--and--the--beast.blogspot.co.uk
  tytuł bloga: Beauty and The Beast
  numer/tytuł rozdziału: Rozdział dwudziesty piąty
  krótki fragment rozdziału: Mogła spróbować wybiec z pokoju, ale i tak by ją dogonił. Nie musiałby przecież nawet zbytnio się starać, żeby ją złapać. Usłyszała jak mężczyzna cicho wypuszcza powietrze. Odwrócił się do niej plecami, dłonie ułożył na karku i spoglądał na coś, czego ona dostrzec nie mogła. Czy próbował się w ten sposób uspokoić? Nigdy wcześniej się przy niej nie wstrzymywał z niczym, więc dlaczego teraz miałby nagle to robić? Czy nie po to tutaj była? Aby sprawić mu przyjemność, kiedy on będzie ją tłukł? Drgnęła kiedy mężczyzna nagle opuścił ręce i znalazł się tuż przed nią. W dłonie ujął jej twarz, w nadzwyczaj delikatny sposób, i uniósł do góry. To co zobaczyła w jego oczach, nie było tym co widywała przez niemal ostatni rok. Ciężko było jej określić co takiego w nich widzi. Nie było tam złości, chęci zrobienia drugiej osobie krzywdy. Wyglądał… Trudno było w to uwierzyć, ale przez moment sądziła, że wygląda jakby sam doświadczył jakiejś krzywdy. To było przecież niedorzeczne, prawda? Alexander nie był typem, który pozwalał sobie na to, aby ktoś mu zrobił krzywdę. Zanim zdążyłoby się go skrzywdzić, on przewidziałby ten ruch i swojego przyszłego niedoszłego napastnika zostawił martwego. Całość nie zajęłaby mu nawet kilku minut, a po wszystkim odszedłby jak gdyby nigdy nic. Nie widziała go, na całe szczęście, kiedy naprawdę na kimś się wyżywał. Patrzeć na to nie musiała, żeby wiedzieć, iż nie należało to do przyjemnych wydarzeń.
  autor: Ice Queen
  kategoria: Thrillery i horrory

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa – niespełnione wszystkie kryteria zgłoszenia (brak informacji o udziale w konkursie).

   Usuń
 2. http://skresleni.blogspot.com/
  Skreśleni
  Rozdział 13
  – Nie daje mi to spokoju, dlatego powiedz co się dzieje. Chcę mieć pewność, że unikasz mnie za karę. Jeśli jednak jest coś więcej to poczekam aż będziesz chciała pogadać, ale muszę wiedzieć, bo nie wytrzymam. – powiedziałam, a ona najpierw uniosła jedną brew, by po chwili wypuścić wstrzymywane powietrze.
  – Dokładnie tak się czułam Ella przez ostatni miesiąc, rozumiesz? Dlatego nigdy więcej nie rób czegoś takiego. – odpowiedziała. Szczerze mówiąc spadł mi duży kamień z serca, gdy to powiedziała, a potem mnie przytuliła.
  – Przepraszam, zasłużyłam na porządnego kopniaka w tyłek. – gdy to usłyszała mimowolnie się roześmiała i mnie puściła. Odpuściła mi, a reszta właśnie w tamtym momencie została oddzielona grubą krechą.
  Ola
  Nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa – niespełnione kryteria zgłoszenia. Brak kategorii.

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.