Regulaminy


REGULAMIN ZGŁOSZEŃ DO SPISU


Dla osób zgłaszających się:

1. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie w zakładce „Zgłoś się!” lub drogą mailową (villemoria@gmail.com).
2. Można zgłaszać nieograniczoną ilość blogów pochodzących z dowolnego serwisu.
3. Zgłaszane blogi mogą być o dowolnej tematyce, nie ograniczamy działalności do stron z opowiadaniami.
4. Blog nie może mieć ograniczonego dostępu ani być opuszczony. Blogiem opuszczonym jest ten, który został zawieszony ponad rok temu, ostatni post pojawił się co najmniej rok temu lub autor zadeklarował, że nie zamierza go kontynuować.
5. Na blogu musi widnieć przynajmniej jeden post związany z treścią opowiadania (prolog lub rozdział).
6. Obowiązkowe jest umieszczenie w widocznym miejscu na stronie zgłaszanego opowiadania odnośnika do Katalogowo (linku lub buttonu). Prosimy o dodanie Katalogowo do stron obserwowanych, jeśli strona należy do Blogspotu. Będzie nam również bardzo miło, jeśli dołączysz do grona osób „lubiących” nas na Facebooku i obserwujących na Wattpadzie oraz Instagramie.
7. Jeśli pod twoim zgłoszeniem pojawi się odmowa, należy napisać zgłoszenie od początku, pod odmową. W przeciwnym razie zgłoszenie zostanie usunięte do czasu następnej aktualizacji. Przykład.


Dla osób, których blog widnieje już w spisie:

1. Jeśli po pewnym czasie (po dodaniu do Katalogowo) chcesz coś zmienić w wizytówce swojego bloga lub usunąć go ze spisu, napisz w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
2. Przenosisz się, zmieniasz serwis, adres bloga? Powiadom nas o tym, a zmienimy link! Inaczej Twój blog po upływie roku zostanie uznany za opuszczony, nawet jeśli na stronie głównej jest informacja o przeniesieniu na adres, na którym wciąż są publikowane posty.
3. Strony, które zawieszone zostały ponad rok temu, bez postów, z ograniczonym dostępem, brakiem odnośnika do Katalogowo lub te, u których ostatni wpis został opublikowany co najmniej rok temu, zostają usunięte podczas aktualizacji całego spisu.
4. Zamierzasz zrobić remont generalny swojego bloga i dlatego usuwasz wszystkie posty i/lub ograniczasz dostęp? Powiadom nas o tym w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, a otrzymasz status zawieszenia obowiązujący przez najbliższy rok. Jeśli jednak blog będzie miał status trwającego, zaś dostęp nie będzie odblokowany dla wszystkich czytelników lub na stronie nie będzie ani jednego wpisu, reklama zostanie usunięta z Katalogowo.

Regulamin zaktualizowano 14.10.2018 o 22:45.


REGULAMIN ZGŁOSZEŃ NOWYCH ROZDZIAŁÓW


1. Reklamujemy wyłącznie wpisy blogów znajdujących się w spisie. 
2. Jeśli na Twoim blogu zaszła jakaś zmiana (zmienił się Twój nick, tytuł opowiadania, adres strony), napisz o tym w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, wypełniając zamieszczony tam formularz. Dopiero po wprowadzeniu poprawek przez administrację możesz zgłosić się z nowym rozdziałem. W przeciwnym wypadku uzyskasz odmowę za niezgodność nowego zgłoszenia z reklamą zamieszczoną w naszym spisie.
3. Zgłoszenia nowości na stronach przyjmowane są wyłącznie w zakładce „Wasze nowości!”.
4. Zgłoszenie należy umieścić w komentarzu, korzystając z zamieszczonego formularza.
5. Opcje naszej oferty zawierające słowo „rozdział” („Nowe rozdziały”, „Rozdział miesiąca”, „Rozdział roku”) odnoszą się do wszystkich form wpisów publikowanych na reklamowanych przez nas stronach, tj. zgłaszać można również felietony, wiersze, recenzje, przepisy, wpisy graficzne itp.

Regulamin zaktualizowano 14.10.2018 o 22:45.

Inne przydatne podstrony:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.