Regulaminy

Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w poniższych regulaminach.

REGULAMIN ZGŁOSZEŃ DO SPISU


Dla osób zgłaszających się:

I Zgłoszenia przyjmuję wyłącznie w zakładce „Zgłoś się!” lub drogą mailową (villemoria@gmail.com).
II Można zgłaszać nieograniczoną ilość blogów pochodzących z dowolnego serwisu.
III Zgłaszane blogi mogą być o dowolnej tematyce, nie ograniczam działalności do stron z opowiadaniami.
IV Blog nie może mieć ograniczonego dostępu ani być opuszczony. Blogiem opuszczonym jest ten, który został zawieszony ponad rok temu, ostatni post pojawił się co najmniej rok temu lub autor zadeklarował, że nie zamierza go kontynuować.
V Na blogu musi widnieć przynajmniej jeden post związany z treścią opowiadania (prolog lub rozdział).
VI Obowiązkowe jest umieszczenie w widocznym miejscu na stronie zgłaszanego opowiadania odnośnika do Katalogowo (linku lub buttonu). Proszę o dodanie Katalogowo do stron obserwowanych, jeśli strona należy do Blogspotu. Będzie mi również bardzo miło, jeśli dołączysz do grona osób „lubiących” spis na Facebooku i obserwujących na Wattpadzie oraz Instagramie.
VII Jeśli pod twoim zgłoszeniem pojawi się odmowa, należy napisać zgłoszenie od początku, pod odmową lub uzupełnione o brakujące elementy. W przeciwnym razie zgłoszenie zostanie usunięte do czasu następnej aktualizacji.


Dla osób, których blog widnieje już w spisie:

I Jeśli po pewnym czasie (po dodaniu do Katalogowo) chcesz coś zmienić w wizytówce swojego bloga lub usunąć go ze spisu, napisz w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
II Przenosisz się, zmieniasz serwis, adres bloga? Powiadom mnie o tym, a zmienię link! Inaczej Twój blog po upływie roku zostanie uznany za opuszczony, nawet jeśli na stronie głównej jest informacja o przeniesieniu na adres, pod którym wciąż są publikowane posty.
III Strony, które zawieszone zostały ponad rok temu, bez postów, z ograniczonym dostępem, brakiem odnośnika do Katalogowo lub te, u których ostatni wpis został opublikowany co najmniej rok temu, zostają usunięte podczas aktualizacji całego spisu.
IV Zamierzasz zrobić remont generalny swojego bloga i dlatego usuwasz wszystkie posty i/lub ograniczasz dostęp? Powiadom mnie o tym w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie” lub mailowo, a otrzymasz status zawieszenia obowiązujący przez najbliższy rok. Jeśli jednak blog będzie miał status trwającego, zaś dostęp nie będzie odblokowany dla wszystkich czytelników lub na stronie nie będzie ani jednego wpisu, reklama zostanie usunięta z Katalogowo.
V Jako osoba zgłoszona do spisu możesz reklamować swoje najnowsze wpisy, brać udział w ankiecie na „Rozdział miesiąca”, grach poszukiwawczych, konkursach, losowaniach, świętować swoje urodziny z innymi autorami oraz integrować się z nami na Facebooku.
VI Jeśli zgłosisz się do zmiany statusu na zakończony (zmianę należy zgłosić w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”), reklama opowiadania zostanie opublikowana na stronie głównej w pierwszym możliwym terminie.

Regulamin zaktualizowano 08.01.2019 o 16:30.


REGULAMIN ZGŁOSZEŃ NOWYCH ROZDZIAŁÓW


I Reklamuję wyłącznie wpisy blogów znajdujących się w spisie. 
II Jeśli na Twoim blogu zaszła jakaś zmiana (zmienił się Twój nick, tytuł opowiadania, adres strony), napisz o tym w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, wypełniając zamieszczony tam formularz. Dopiero po wprowadzeniu poprawek możesz zgłosić się z nowym rozdziałem. W przeciwnym wypadku uzyskasz odmowę za niezgodność nowego zgłoszenia z reklamą zamieszczoną w spisie.
III Zgłoszenia nowości na stronach przyjmowane są wyłącznie w zakładce „Wasze nowości!”.
IV Zgłoszenie należy umieścić w komentarzu, korzystając z zamieszczonego formularza.
V Opcje naszej oferty zawierające słowo „rozdział” („Nowe rozdziały”, „Rozdział miesiąca”, „Rozdział roku”) odnoszą się do wszystkich form wpisów publikowanych na reklamowanych przez nas stronach, tj. zgłaszać można również felietony, wiersze, recenzje, przepisy, wpisy graficzne itp.

Regulamin zaktualizowano 08.01.2019 o 16:30.REGULAMIN ZAKŁADKI „POLECANE”

I Do zakładki mogą trafić wyłącznie blogi reklamowane przez Katalogowo.
II Do zakładki można trafić czasowo poprzez uczestnictwo w eventach, aktywność na stronie, aktywny udział w rozwoju katalogu.
III Do zakładki można trafić na stałe poprzez wygraną w ankiecie na „Rozdział roku” lub uzyskanie oceny co najmniej dobrej na ocenialniach Wspólnymi Siłami oraz Konstruktywna Krytyka Blogów.
IV Figurowanie w zakładce upoważnia do pierwszeństwa w reklamach najnowszych rozdziałów, pierwszeństwa w reklamie bloga w wybranej przez autora kategorii, promowania na podstronie „Polecane” oraz ruchomych widgetach w prawej kolumnie na wszystkich stronach Katalogowo, specjalnego odznaczenia „Katalogowo poleca” na buttonie reklamowym oraz comiesięcznej reklamy na stronie głównej spisu.
V W dniu zakończenia reklamy czasowej na stronie głównej pojawia się informujący o tym wpis. Zastrzegam sobie prawo do przesunięcia zakończenia reklamy o dzień lub dwa w przypadkach, gdy możliwe jest nakładanie się czasu publikacji kilku postów.
VI Piętnastego dnia każdego miesiąca na stronie głównej pojawia się wpis zbiorczy ze wszystkimi blogami polecanymi przez Katalogowo.

Regulamin zaktualizowano 08.01.2019 o 16:38.


Inne przydatne podstrony:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.