Poprawki, pytania, sugestie

W tym miejscu można dokonać zmian w, zamieszczonej już na stronie, reklamie Waszych opowiadań. Aby to zrobić, należy wypełnić krótki formularz, który pomoże nam odnaleźć tę konkretną reklamę.

Formularz zgłoszeń poprawek

adres bloga
tytuł
autor
kategoria / podkategoria /podpodkategoria
poprawki

→ Jeśli zgłoszenie zmian zostało usunięte, oznacza to, że reklama została zaktualizowana zgodnie z życzeniem.
→ Nie wprowadzam zmian niezgodnych z regulaminem lub głównym formularzem zgłoszeniowym. Dlatego o ile możliwe jest uzupełnienie reklamy opowiadania m. in. o button, musi on mieć odpowiednie wymiary (300x150px).
→ Button reklamujący opowiadanie można również przesyłać mailowo, jeśli jest problem z jego trwałym zalinkowaniem. :)


Masz jakieś uwagi lub sugestie odnośnie życia Katalogowo? Posiadasz pomysły, którymi chcesz się z nami podzielić? Napisz! Nie zjemy, nie pogryziemy, nie wykorzystamy w żaden nieetyczny sposób. Bardzo zależy nam na Waszym zdaniu, w końcu to właśnie dla Was istnieje nasz katalog!

Administracja Katalogowo

3 komentarze:

 1. Mam jedną drobną uwagę - czy dałoby się zmienić kolor czcionki w Kategoriach ( prawej stronie)? Bo ten czerwony jest strasznie nieczytelny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Próbowałam! Niestety, kodowanie przyjmuje kod szablonu jako wartość większą od kodu wprowadzanego ręcznie. Tzn. linki są czerwone, więc zalinkowane kategorie również takie właśnie się robią i nic nie daje zmienianie manualne w tej konkretnej ramce.
   Z kategoriami jednak będę jeszcze kombinować, bo wiem, że pozostawiają wiele do życzenia.
   Wszelkie sugestie są mile widziane. :)

   Usuń
  2. Nie wiem, czy coś to dało, ale trochę rozjaśniłam.

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.