10 lipca 2018

#1751-1759

Witajcie!
Przed Wami wakacyjna odsłona aktualizacji nowych zgłoszeń! Mam nadzieję, że nowi autorzy poczują się u nas jak w domu. :) 
A przy okazji informuję, że Katalog Granger organizuje konkurs na miniaturkę. Po więcej informacji zapraszam pod ten adres. Button reklamowy znajdziecie na dole prawej kolumny Katalogowo.
Mamy nowiutką kategorię, widzieliście? Od dziś zapraszamy również do zgłaszania się do kategorii Poezja! https://opowiadania-netki.blogspot.com/
You can make anything by writing... Za pomocą słów możemy stworzyć wszystko, dać ponieść się wyobraźni. Zapraszam na mojego bloga, który jest zbiorem opowiadań!
Co piszę? Ano publikuję fanfiction potterowskie, a mam także w planach pewien thriller oraz wiele innych historii. Zaciekawiłam cię? Świetnie, zapraszam!
Netka
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadańKomedia nieboska, ale smocza
dramione-nieboskakomedia.blogspot.com
Szekspir przewraca się w grobie...
Co jeśli Hermiona i Draco utkną w sztuce "Romeo i Julia" i w dodatku mają zastąpić głównych bohaterów?! Co, jeśli wszyscy wokół, to tylko bohaterowie dramatu? I co jeśli, zaraz po wydostaniu się z jednego dramatu, wplączą się w kolejny? Cóż... to właśnie się stanie i na te pytania odpowiedź znajdziecie w tej lekturze.
Adele Benvieraux
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Znając przyszłość
https://znajac-przyszlosc.blogspot.com/
Mówią, że nie powinno się trzymać kurczowo teraźniejszości. Źle też jest rozpamiętywać to, co wydarzyło się w przeszłości. A co z przyszłością? Zuzanna jest świetną dziennikarką o niesamowitej wrażliwości na ludzkie cierpienie. Dodatkowo potrafi zobaczyć przyszłość. Sama nie wie, jak to się dzieje, że wizje ludzkiego losu pojawiają się jej przed oczami. Czy tajemniczy Szczepan pomoże w powstrzymaniu tragicznego fatum, które ciąży nad bohaterką?
Natola
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / FantastyW Amoku 
https://jestem-w-amoku.blogspot.com/
 Akcja dzieje się we Wrocławiu. W 2018 roku, w czerwcu. Pewna dziewczyna poznaje całkiem przypadkiem (a może i nie?) w knajpie pisarza - Krystiana Kościukiewicza. W tym samym czasie w Odrze zostaną znalezione zwłoki pewnego mężczyzny. W ciągu kilku kolejnych dni dochodzi do dziwnych, czasem śmiesznych sytuacji. Życie dziewczyny odmienia się diametralnie, gdy zacznie z pisarzem przebywać coraz więcej czasu
Purrsephone
STATUS: TRWAJĄCY
PrzygodoweSilentium
http://silentium.c0.pl
Mroczna historia science-fiction w świecie absurdu i nienawiści, gdzie kłamstwo jest największą cnotą.
Agent bezpieki, zadłużona lekarka i zbrodniarz wojenny – co może ich połączyć? W końcu pochodzą ze skrajnie różnych środowisk, mają inne cele i zasady moralne. Dzieli ich przepaść…a mimo to z jakiegoś powodu zbliża ich przeznaczenie. Wmieszani w pewną tajemniczą intrygę, będą mieli okazje poznać prawdę – o sobie i o życiu. Niestety, prawda ta może się okazać o wiele bardziej wstrząsająca, niż można się spodziewać.
Nathan Alejver
(zwiastun)
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
Lost Memories

Rhiannon na pozór jest zwyczajną nastolatką zmagającą się z problemami adekwatnymi do jej wieku. Złamane serce, referat który musi być gotowy na jutro... Jednak jej pamięć skrywa wiele sekretów, a mgliste i niejasne wspomnienia mogą okazać się dla niej zgubne. Jedno wydarzenie wywróci całe jej życie do góry nogami, a niebezpieczne tajemnice zaczną się ujawniać i wymykać spod kontroli. Spokój nigdy nie był jej przeznaczeniem, a gdy spotka mężczyznę ze swoich snów, nic już nie będzie takie samo jak kiedyś.
Rune
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
„Nie., czyli tomik niewydany”
http://niewydany.blogspot.com/
Patchwork liryczny, poezja. Mowa wiązana o tęsknocie i bliskości, żalu i wdzięczności, rodzinie i samotności. Bo życie jest zbyt pokomplikowane, by uporządkować je bez kartki.
Skoiastel
STATUS: TRWAJĄCY
Poezja
Jeżeli istnieje raj, a w nim wieczna szcześliwość, to musi być tam przeraźliwie nudno.
https://przerazliwie-nudno.blogspot.com/
Zbiór jednopartówek ze świata Naruto, w rolach głównych dominują pary kanoniczne, ale nie tylko.
Banshee
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Manga & anime / Naruto
Dead Silence

Świat zmienia się wraz z pojawieniem Obdarzonych – ludzi z wyjątkowymi, niejednokrotnie niebezpiecznymi zdolnościami. Strach przed nieznanym spycha uzdolnionych na margines społeczny, zmuszając do ciągłej ucieczki i walki o przetrwanie. Dla jednych są zagrożeniem, dla innych atrakcyjną bronią, którą można wykorzystać do osiągnięcia korzyści. Z dnia na dzień rozpoczyna się polowanie i już nikt nie może czuć się naprawdę bezpieczny.
Krzyk Amelii zabija, a jeden incydent wystarczy, by wyrwać ją z dotychczas spokojnego życia. Ścigana zarówno przez Łowców, jak i demony przeszłości, ma tylko jeden cel: zrozumieć, co i dlaczego popchnęło ją na sam skraj szaleństwa.
Kiedy na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, zaufanie staje się pojęcie względnym. Granice między jasnością a mrokiem zacierają się, a dookoła panuje już tylko chaos.
Tak długo, aż zapadnie martwa cisza.
Nessa
WATTPAD
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy


https://goo.gl/forms/ZFHD2c4niHt2FdaC3
Zagłosuj w naszej ankiecie i daj znać, co sądzisz o pracy Katalogowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.