10 czerwca 2018

#1745-1750

Dzień dobry!
Niedzielny poranek to idealny moment na zapoznanie się z blogami, które właśnie dołączyły do naszego Katalogowo. Wykorzystajcie więc całkiem przyjemną pogodę, łapcie za poranną kawę i zapraszamy do lektury. :)


Odmowy:
Jenna Hardy – brak odnośnika do Katalogowo, niewłaściwa kategoria, brak odpowiedzi na dwa komentarze informacyjne (oraz ich usunięcie).

https://konohasenjuuchicha.blogspot.com/
Blog jest poświęcony skomplikowanym relacjom pomiędzy rodami Senju, a Uchiha. Te dwie siły ścierały się od wieków, chcąc udowodnić przeciwnikowi swoją wyższość i nic nie wskazuje na to żeby ta sytuacja miała się zmienić. Głęboko zakorzeniona w genach chęć rywalizacji, wciąż dochodzi do głosu i burzy krew potomków tych wyjątkowych klanów.
Itachi jest byłym członkiem Anbu i jednym z najlepszych shinobi Konohy. Tajemniczy, chłodny geniusz zasilający szeregi Konohy, niepozbawiony uroku typowego dla Uchiha, gwarantującego mu uwielbienie większości kobiet.
Liv jest natomiast potomkinią klanu Senju i jedną z bardziej znaczących kunoichi w wiosce. Nie tylko włada stylem wody na poziomie Tobiramy Senju, ale również biegle używa techniki Latającego Boga Piorunów Minato Namikaze.
Ta dwójka od najmłodszych lat nauczona została wzajemnej niechęci, więc z trudem tolerują swoją obecność przyprawiając o ból głowy obecną Hokage. Dwójka utalentowanych shinobi nie potrafiąca pracować ramię w ramię.
Co się stanie, gdy przewrotny los sprawi, że drogi Liv i Itachiego się skrzyżują? Czy pokonają wzajemną niechęć, gdy sytuacja zmusi ich do pracy razem? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w moim blogu.
Moje opowiadania to mieszanina akcji, szczypty humoru i przygody z lekkim romansem. Losy bohaterów toczą się zarówno w świecie mangowym jaki i rzeczywistym, wszystko zależy od fika.
Dita Regnif
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Narutohttps://itasaku-honto-no-yume.blogspot.com/
ItaSaku – krótka, składająca się z sześciu rozdziałów, historia dzieje się w czasach Drugiej Wielkiej Wojny Shinobi. Opowieść jest całkowicie niekanoniczna, jednak wszystkie postacie występują w kanonie Naruto.
Sakura – młoda kunoichi z Amegakure, podążająca za ideami swojej rodziny oraz pragnąca od życia czegoś więcej.
Itachi – chluba swojego klanu, członek ANBU, którego tajemniczość i wewnętrzna sprzeczność racji pobudza emocje, głęboko zakorzenione w świadomości.
Historia nie jest romantyczna, ale ma swój klimat. W końcu wojna i miłość są sobie bliskie.
 Adaline
STATUS: ZAKOŃCZONY
 FanFiction / M&A / Naruto

Dary Anioła: Miasto Powrotu
https://www.wattpad.com/story/148125634-dary-anio%C5%82a-miasto-powrotu
Sᴛᴀʀʟᴀɴᴅ to ród Nefilim który już od wieków walczy z demonami. Rᴏsᴇ jest najmłodszym dzieckiem w owej rodzinie i nie została jeszcze wtajemniczona w rodzinną historię. Pewnego dnia jej całe życie wywraca się do góry nogami...
kahori nakadai
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Dary Anioła
Above us

https://above-us-sasusaku.blogspot.com/
On nigdy nie przestał jej kochać.

Ona zarzuciła mu brak uczucia.

On został oszukany.

Ona okłamała go z premedytacją.

On mógłby jej wybaczyć.

A ona?

Co zrobią, kiedy los ponownie ich ze sobą złączy? Zwłaszcza, gdy na ich drodze stanie chore na zespół Aspergera dziecko?
Gemi Ni
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
A level of two existences

Na naszej planecie doszło do zagłady niektórych gatunków. W dwudziestym pierwszym wieku nikt już nigdy więcej nie spotkał potworów, zwanymi kiedyś ghoulami. Czy na pewno polepszyło to życie ludzi? Owa opowieść skrywa w sobie dzieje lat powojennych, jak i historię miłosną, która rozegrała się między człowiekiem i bestią.
Poznali się w 1969 roku, musieli rozstać pod koniec lat siedemdziesiątych. Kimi pozostała w laboratorium, próbując uratować ginący gatunek, natomiast Nishiki Nishio wciąż błąkał się po Europie, w celu uratowania swojego życia. Co się stanie, kiedy kochankowie ponownie się spotkają? Zwłaszcza, gdy on trafi do jej laboratorium?
Gemi Ni
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Tokyo Ghoul
Pax aeternus

Trwa czterdzieste tysiąclecie. Arjan Leuven, inkwizytor Ordo Xenos, Łowca Obcych - młody i pełen wiary w Imperium i swoje umiejętności, zabiera się za sprawę na pozór łatwą - udaje się w pościg za heretykami wyznającymi bogów Chaosu - która jednak szybko okazuje się go przerastać. Z pomocą przychodzi mu eldarska wysłanniczka, a Arjan musi się zastanowić, czy chce przekreślić wszystko, na co całe życie pracował i zawieść w służbie Boskiemu Imperatorowi, czy też zawrzeć układ, który pozwoli mu wypełnić ten obowiązek, ale za który sam może zostać okrzyknięty zdrajcą i heretykiem. Ta sprawa zmusza go do zrewidowania wszystkiego, co przez całe życie wbijano mu do głowy i musi pojąć decyzję, czy chce być widziany jako dobry człowiek, czy faktycznie takim być i - być może - zapłacić za to życiem.
Freyja
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fictionhttps://goo.gl/forms/ZFHD2c4niHt2FdaC3
Zagłosuj w naszej ankiecie i daj znać, co sądzisz o pracy Katalogowo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.