27 maja 2018

Polecane – koniec reklamy

Dziś upływa termin reklamy bloga Bleeding Out w Polecanych
Wierzę, że to tylko tymczasowe, ale póki co bardzo dziękuję za dotychczasową aktywność, życzę pomyślnych wiatrów i dużo, dużo weny!
Z tej okazji przygotowałam krótką reklamę, która pojawi się również na naszej stronie facebookowej.

http://ibleedingout.blogspot.com/
"Camilla – piękna wampirzyca z pazurem, której lepiej nie wchodzić w drogę; nie do końca potrafi panować nad własnymi emocjami. Amelia – niczego nieświadoma, zagubiona dusza, wepchnięta siłą w świat istot nocy. Marta – uosobienie spokoju i niewinności, w pełni akceptująca swoją wampirzą naturę, ale żyjąca od zawsze z dala od swojego gatunku.
Co je łączy? Z pewnością pragnienie krwi, ale to jest oczywiste. Jest jeszcze jeden mały szczegół, zapisany gdzieś w zakamarkach ich dusz – cząstka samego Draculi.
Każda z nich zaczęła swoją historię w inny sposób, w innym czasie, ale los pcha je ku sobie właśnie teraz, żeby zjednoczyły siły, aby stanąć przed czymś znacznie gorszym, niż wampir czyhający na Ciebie w ciemnym zaułku."
Adna
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

4 komentarze:

 1. To już minęło tyle czasu?! O_o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obiecane pół roku! :)
   Przypuszczam, że wstawiłam reklamy z pięknym poślizgiem czasowym, bo wyniki halloweenowej gry poszukiwawczej pojawiły się 01.11.2017, a w wielkanocnej grze z 01.04.2018 wydłużyłaś o 2 miesiące reklamę bloga Zagubione Dusze. :)
   Tak czy inaczej, póki co czas minął, ale już niedługo ruszamy z kolejną grą, więc masz szansę wrócić. ;) Buttony trzymam w pogotowiu na penie!

   Usuń
  2. Jestem przerażona tym, jak szybko się starzeję... :'D
   Tak czy inaczej dziękuję za te pół roku w Polecanych. ;)

   Usuń
  3. No, no, tylko nie teksty o starości, bardzo proszę! :D
   Na reklamę sobie zapracowałaś, więc nie dziękuj, to Twoja zasługa! Poza tym coś czuję, że niedługo ponownie tam zawitasz. :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.