11 maja 2018

Nowe rozdziały

Wow!
Ilość nowości mnie zaszokowała! Mamy naprawdę produktywnych autorów. Kto uraczy ich komentarzem za tak ciężką pracę? :)

Malusiaa Herondale – niestety, nie wypełniłaś poprawnie formularza. Zabrakło punktu obowiązkowego, jakim jest informacja o udziale w konkursie. 


Rozdział 12
Nico pobladł gwałtownie. W jednej chwili uleciał z niego cały alkohol. Pochylił się nieznacznie i oparł dłonie na blacie. Zamrugał szybko, z trudem łapiąc oddech.
− Mama… ona… jest w ciąży? – zapytał drżącym głosem.
Shoe przytaknął mechanicznie. Sam był w szoku. Nicolas pierwszy raz nazwał Stephanie mamą. I zrobił to takim tonem, jakby była nią od zawsze, nie tylko w sensie biologicznym. Jakby go wychowała, całowała w czoło na dobranoc i opatrywała stłuczone kolano.
Ale tak przecież nie było.
Nagle chłopak wyprostował się i zawiesił wzrok na czym nad głową Kanadyjczyka.
− Muszę z nimi porozmawiać – powiedział stanowczo. – Jak najszybciej. Najlepiej jutro.
Lucky One
FanFiction / Sport
Rozdział 60
„– Wszystko jest nie tak – wyrwało jej się.
Jej słowa wydawały się brzmieć nienaturalnie w panującej ciszy. Wciąż z uporem unikała wzroku wampira, podczas gdy on przypatrywał jej się z niemniejszą uwagą, co i przez cały ten czas. Wydawał się spokojny, w pełni opanowany, przez co nie potrafiła stwierdzić, co takiego sobie myślał. Mogła tylko zgadywać, czy swoim zachowaniem jakkolwiek go uraziła, a tym bardziej czego mógłby oczekiwać po tym, co zrobili.
– Cóż… To prawda – przyznał cicho Marco, starannie dobierając słowa. – Kiedyś coś podobnego byłoby nie do pomyślenia.
– I akurat to przyszło ci do głowy w tym momencie? – zapytała z niedowierzaniem. Zupełnie jakby ją obchodziło, czy kilkadziesiąt albo kilkaset lat temu nie obyłoby się przyzwoitek, wiszących nad cnotliwymi panienkami!
– W zasadzie… Wiesz, nie wiem jak ty, ale moje zachowanie niewiele ma ostatnio związku z myśleniem.”
Nessa
Fantastyka / Fantasy
*40*
"Wydawała się być wolna i pogodzona ze swoim losem. Mógłby nawet uznać, że jest dumna ze swojego wilkołactwa. Była wilkołakiem od trzynastego roku życia. Rodzice porzucili ją w górach po tym, gdy w czasie pierwszej przemiany wydostała się z klatki i zabiła mugola.
Góry stały się jej domem i nauczyła się żyć w samotności. Tak jak inne wilkołaki, trzymała się jak najdalej od ludzi. Wszystko zmieniło się, kiedy zaczęto polować na jej pobratymców. To wtedy zrozumiała, że to nie ona jest problemem, a ludzie. Przez kilka lat polowała na zwierzęta, pełnie spędzała w klatce, bo miała nadzieję, że w ten sposób zadośćuczynia społeczeństwu, ale oni mieli to gdzieś. W oczach ludzi zawsze była bestią, nieważne co robiła."
 SBlackLady
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Imperium VI 
"Nie miała najmniejszej ochoty stawać oko w oko z Harunem, który wiedząc, co jej się przydarzyło, pewnie zadrwiłby, że „umieranie ze strachu” nabrało nowego, bardzo dosłownego znaczenia. Nie śmiała też spotkać się z małym Naimem, którego nie potrafiła obronić. Jabir z kolei… Tu zimne ciarki przeszły po plecach Aili. Jabir dla ratowania życia gotowy był przehandlować królestwo i własną siostrę, jeśli prawdą było to, co powiedział jej Artem po podboju. A nie miał wtedy żadnych powodów, żeby kłamać. 
Matka z pewnością nie była zadowolona, jeśli to widziała. Jako następca tronu… Praktycznie jako król, Jabir powinien zachowywać więcej godności w ostatnich chwilach życia. Z drugiej strony, czy Aila miała prawo go oceniać? Też padła na kolana przed wrogiem. Też błagała o łaskę. Też jej nie otrzymała." 
Alenna
Fantastyka / Fantasy
Rozdział czwarty
— To nie jest hotel — powiedziałam, kradnąc poduszkę spod jego głowy. — Spadaj do domu.
— Też za tobą tęskniłem — mruknął. Podniósł się do siadu i zaczął przeciągać.
— Wypad stąd — powtórzyłam.
— Wiesz, jeszcze nigdy nie spotkałem kobiety, na którą nie działa mój urok osobisty. — Spojrzał na mnie swoimi zwierzęcymi ślepiami.
— Twój, co…?
Kaori Fukao
FanFiction / Manga & anime / Naruto 
Rozdział XIX
- Nie rozumiem o czym pani mówi, Lady – powtórzył.
Odrzuciła głowę w tył i zaśmiała się głośno.
Zaatakowała bez jakiegokolwiek ostrzeżenia. Mandula jęknął, kiedy Moc wlała się do wnętrza jego ciała. Zacisnął dłonie na materiale swojej marynarki tak mocno, że aż zbielały mu knykcie.
- Poświęciłeś swoich ludzi, chcąc osiągnąć jakże samolubny cel. Twoja śmierć będzie przykładem.
Kylo dostrzegł, jak palce mężczyzny zaczyna pokrywać lód. Zamarzał. W pewnym Wiceadmirał zaczął krzyczeć z bólu. To był przerażający krzyk. Wiedział już, że umiera i nie potrafił nic z tym zrobić.
Moc natarła ze zwiększoną siłą i ciało eksplodowało. Zostało rozerwane na strzępy, jakby uderzyła w nie bomba. Krew, która nie zdążyła jeszcze zmienić się w lód, obryzgała stojącą najbliżej Loke. Ta jednak nawet się nie wzdrygnęła.
Kiedy pozostałości ciała opadły na podłogę, potoczyła wzrokiem po wszystkich zebranych.
Elsydria
FanFiction / Filmy i seriale
[10c] Punkt widzenia, rozdział trzeci 
Mimo ostrzeżenia, nie zdążyłam uciec przed nadciągającą burzą. Sasuke wpadł we mnie i przyparł do ściany. Zablokował moje ręce jednym sprawnym ruchem tuż na wysokości głowy. To wszystko trwało może sekundę. Przerażona przestałam oddychać. Chciałam się wtopić w mur, by od niego uciec. Był zbyt blisko. Moje serce waliło jak szalone.
Kaori Fukao
FanFiction / Naruto 
The Zulu by Juvia's
Kilka słów na temat pięknej palety cieni - The Zulu od Juvia's Place. 
Zapraszam serdecznie!
Fubster
Hobbystyczne / Moda i uroda
03.
Chwilę później Joshua gorączkowo próbował zmierzyć się ze śrubkami. Nie chciał wykorzystywać wiertarki – spowodowałaby o wiele za dużo hałasu, a nie pragnął tego, by Irwin o cokolwiek wypytywał. Była to naprawdę ciężka praca, bo wkręty były dokręcone naprawdę mocno, utrudniając Joshowi łatwe dobranie się do środka, Parę razy musiał zmieniać pozycję, by wygodniej mu się pracowało – wreszcie zdołał odkręcić wszystkie śrubki i odetchnął z ulgą. 
Zanim podniósł kawał drewna, nasłuchiwał, czy aby Irwin ciągle siedział w toalecie. Do uszu Josha doszła jedynie głucha cisza, więc nie czekając dłużej, podniósł klapę – która okazała się wyjątkowo ciężka – i położył ją obok wnęki. Nie mylił się. Coś tam było. 
– Ożeż w mordę – zachłysnął się.
Autumn
Kryminalne
Rozdział 62
„Założyła ramiona na piersi, próbując sprawiać wrażenie pewniejszej niż w rzeczywistości. Dłonie dyskretnie zacisnęła w pięści, próbując ukryć to, że znów zaczęły jej się pocić. Czekała, starając się przybrać zacięty wyraz twarz, ale nie była pewna, czy którykolwiek z jej zabiegów miał jakikolwiek sens.
– Na cholerę miałbym siedzieć ci w głowie? To męczące, zresztą mam dość swoich problemów, by dodatkowo przejmować się cudzymi – powiedział w końcu Carlos, a Mary z zaskoczeniem przekonała się, że zabrzmiało to… zadziwiająco wręcz szczerze. Nie miała pojęcia, czy mogła mu w tej jednej kwestii zaufać, ale z jakiegoś powodu poczuła, że kamień spada jej z serca. – Zresztą dlatego tutaj jestem. Czasem każdy musi się napić.
– Wampir może się upić? – wyrwało jej się.”
Nessa
Fantastyka / Fantasy
Rozdział 331
„Przez kilka sekund panowała nieprzenikniona cisza.
A potem w końcu dotarło do niej, że stoi przed nim przemoczona po prysznicu i… całkiem naga, i to wystarczyło, by poczuła się niemalże tak, jakby ktoś z całej siły zdzielił ją czymś ciężkim po głowie. Wydała z siebie zduszony okrzyk, po czym dosłownie rzuciła w stronę prysznica, chcąc jak najszybciej schować się za na wpół przeźroczystymi drzwiczkami, by nie mógł tak bezkarnie się na nią gapić. Czuła, że się czerwieni, a serce wali jej jak oszalałe, gotowe wyrwać się z piersi ze zdenerwowania.
– Damien! – wyrwało jej się. Żałowała, że nie ma niczego, czym mogłaby w niego rzucić. – Wyjdź stąd w tej chwili!
– Ale… – wykrztusił z trudem, wyraźnie zmieszany.
Omal nie zakrztusiła się powietrzem ze zdenerwowania. A niech to diabli…!
– WON!”
Nessa
FanFiction / Zmierzch

2 komentarze:

 1. Poprawie, myslałam, że nie jest obowiązkowy :')

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest obowiązkowy. Ale nie przejmuj się, każdemu mogło się zdarzyć.
   Z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne rozdziały. :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.