10 maja 2018

#1731-1744

Dzień dobry
Nowa aktualizacja zgłoszeń to idealna sposobność, by znaleźć coś dla siebie na zbliżający się wiosenny weekend. Co Wy na to? Sama zostałam stałą czytelniczką niektórych, więc zapewniam, że warto! :)
https://predkosc-ucieczki.blogspot.com/
Kakashi Hatake, kapitan oddziału ANBU, otrzymuje misję, której wykonalność balansuje na granicy absurdu. Pokój, który z wielkim trudem udało się utrzymać od zakończenia Trzeciej Światowej Wojny Shinobi wisi na włosku. W poszukiwaniu pomocy, Kopiujący Ninja schodzi na piąty poziom tajnego więzienia ANBU, gdzie czeka na niego znudzona więźniarka, marząca o słodkich owocach kaki.
Szalone Guru
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Manga & anime / Naruto
https://falling-as-flowers-do.blogspot.com/
Zbiór krótkich tekstów i opowiadań. Głównie z uniwersum Naruto. Zawierać będzie teksty o różnej tematyce - czasem smutne, czasem romantyczne, czasem lekkie i niezobowiązujące. Ot, taka wyrzutnia myśli i pomysłów.
Szalone Guru
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
https://www.wattpad.com/568265736-gaj-ocen-oceny-opowiada%C5%84
Oceny opowiadań.
Gayaruthiel
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Literackie  
https://morderczyset.blogspot.com/
W momencie, gdy podpisujesz pierwszy kontrakt i zostajesz trenerem reprezentacji, stajesz się członkiem wyjątkowej grupy osób. Każdy trener ma swoje tajemnice. Ale łączy ich jedna.
Co skrywają podziemia Rzymu? Dlaczego ktoś porwał trzech siatkarskich trenerów? I co ma z tym wspólnego duch Huberta Jerzego Wagnera?
Violin Finnigan
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport
Naśmiewam się z chmur,
mam słońce u stóp,
apetyt na miłość
ogarnia mnie znów.
Dwoje młodych ludzi, kot i lody pistacjowe. To zdecydowanie nie może skończyć się dobrze.
Violin Finnigan
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport
Gdy kochamy
https://gdy-kochamy.blogspot.com/
Ona - nastolatka, on - czterdziestolatek.
Połączeni miłością pełną przeciwności losu i tajemnic. Czy dostaną szansę, by być ze sobą "na zawsze"?
Fangirl
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Na wariackich papierach
https://na-wariackich-papierach.blogspot.com/
Na bazie osobistych doświadczeń, wyobrażeń, złudzeń, marzeń i przemyśleń tworzę historię dziewczyny żyjącej w świecie cudzej miłości, własnych rozczarowań, nietypowych ludzi oraz słodko-gorzkich przygód. Może to opowieść jakich wiele, ale może też warta przedstawienia.
Fangirl
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
A przecież magia nie istnieje...
http://magicznarewolucja.blogspot.com/
Jest rok 1976. Szesnastoletnia Aniela Weles odkrywa w sobie dziwne umiejętności, które powoli zaczynają wymykać się jej spod kontroli. Zaczyna się nią interesować sam Albus Dumbledore, dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Przed dziewczyną postawione zostaje trudne zadanie, w ciągu wakacji musi opanować na tyle swoje zdolności, by zdać Standardowe Umiejętności Magiczne. Czy jej się to uda? Czy dostanie się do Hogwartu? Czy będzie potrafiła zaakceptować siebie? Czy pozna nowych przyjaciół? Czy zostanie Czarownicą? 
Panna Czarownica
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

Live fast, die young
 
Dzieciom jest znacznie łatwiej zinfiltrować gangi narkotykowe niż dorosłym – nastolatkowie są o wiele mniej podejrzewani o współpracę z wywiadem. Jednak co, gdy jedno z tych słodkich dzieciaków biegających po domu barona narkotykowego założyło podsłuch w każdym pokoju, skopiowało zawartość dysku komputera i przeszukało wszystkie szuflady i sejfy?
Oficjalnie nieletni agenci nie istnieją.
Autumn
STATUS: TRWAJĄCY
Kryminalne
Hymn for the missing
http://hymn-for-the-missing.blogspot.com/
Lily Steward to zagubiona 19-latka, która w kilka chwil straciła wszystko, na czym jej zależało. Kto by pomyślał, że jeden telefon może tak namieszać? Jej życie już nigdy nie będzie wyglądać tak samo.
Malusiaa Herondale
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Young adult
Music is a scenography of feelings

Dziewczyna nie należy niestety do najszczuplejszych osób i wcale nie czuje się z tym dobrze. Nie raz była przez to gnębiona w szkole, czy w domu. Dziś miała nadarzyć się jej szansa. Zapisała się do nowego liceum i miała nadzieje, że pozna tam jakąś nową, przyjazną twarz. Obiecała sobie, że nie popełni więcej tego samego błędu – nie będzie już tą szarą myszką. Postanowiła, że gdy tylko wejdzie po apelu do szkoły, przywita się z kimś. Tak po prostu. Przecież to proste, a od czegoś trzeba zacząć. Jednak czy uda jej się spełnić swoją obietnicę?
Malusiaa Herondale
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i serialeCzy mogę Cię chcieć?
 
Ludzie nie spotykają się przypadkiem.
Pojawiła się też miłość, która miała być silniejsza niż wszystko, a miała smutny koniec.
Czy podczas ponownego spotkania będzie można uratować, to co przepadło?
Czy można wygrać z przeznaczeniem, które już zdecydowało, jak potoczy się ta historia?
Natola
STATUS: TRWAJĄCY
 
Kosmetyki, kosmetyki i jeszcze raz kosmetyki. Znajdziecie tu recenzje oraz efekty mojej zabawy z makijażem. Żadna ze mnie beauty guru, ale kosmetyki i makeup sprawiają mi wiele radości. Zapraszam serdecznie!
Fubster
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Moda i uroda
NaruHina LoveStory 
https://soli-naruhina-lovestory.blogspot.com/
Opowiadanie przedstawia trwanie romansu Naruto i Hinaty w związku na odległość. Perypetie z życia ich znajo-mych sprawiają, że ciężko im myśleć tylko o sobie nawzajem. Tylko jak oni się w końcu zjednają? Wszak, są sobie przeznaczeni... Zaintrygowany?
Soli
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.