29 kwietnia 2018

Nowinki ze współpracy

 
Dzień dobry!
Wygląda na to, że wiosna rozgościła się już na dobre, dlatego czas nieco odświeżyć dotychczas uzbierane informacje.
Mam dla Was trochę nowości ze współpracy, więc łapcie za kubek kawy (lub herbaty) i do dzieła!
Wszyscy są naprawdę świetni i bardzo się starają, by jakość Waszych reklam była na jak najwyższym poziomie, uatrakcyjniając swoje oferty i wprowadzając nowe wydarzenia, dlatego serdecznie wszystkich zapraszam do krótkiego przeglądu najświeższych informacji. :)

Wspólnymi Siłami

Na początek chciałabym zachęcić Was do zgłaszania swojej twórczości na ocenialni literackiej (już nie tylko blogowej!) Wspólnymi Siłami! Całkiem niedawno dołączyła do nas nowa oceniająca – Sigyn. Jej pracę możecie przeczytać pod tym adresem.
Drogi autorze, jeśli chcesz wiedzieć, na czym właściwie stoisz, nad czym musisz jeszcze popracować, co robisz źle, a co wychodzi Ci fantastycznie; jeśli chcesz poznać bardziej złożoną opinię na temat swojej twórczości – serdecznie zapraszamy. Nie zjemy, nie pogryziemy, a na pewno postaramy się podejść profesjonalnie i merytorycznie. :)  

Katalog Szuflada

Organizuje konkurs wiosenny! 
Chciałybyśmy ogłosić konkurs. Na czym będzie polegał? Zadaniem chętnych stawiających czoła wyzwaniu będzie napisanie krótkiego tekstu na temat Wiosenne rewolucje. Sposób pracy jest całkowicie dowolny. Możecie wybrać spośród każdego dostępnego gatunku literackiego. Nie będziemy decydować za was na siłę, pokażcie się od waszej najlepszej strony. Głosowanie będzie się odbywać na zasadach ankiety, którą udostępnimy po zamknięciu zgłoszeń. 


Katalog Granger

Ale to nie koniec! Pamiętajcie o kilku ciekawych akcjach, na które natknęłam się przy okazji przeglądu.
W tej kwestii niewątpliwie przoduje Katalog Granger, gdzie możecie trafić na:
→ Wsparcie dla autorek ff!
→ Promujemy Świeżaki  
→ Akcja komentatorska Magiczne Smakołyki

 Katalog Fantastyka

 A właściwie dawny Katalog opowiadań o wampirach. Dziewczyny ruszają ze wznowioną działalnością, ofertą dla większego grona odbiorców i wiosennie świeżymi pomysłami na swój spis, więc serdecznie zapraszamy pod odnowiony adres: klik! Może załapiecie się na kubek gorącej czekolady? :)

Sidereum Graphics

Nowy nabór na nowej szabloniarni! Netka szuka kogoś do współpracy, więc może znajdzie się ktoś, kto chciałby razem z nią rozbujać nieco ten interes? Jakaś skromna duszyczka pragnąca spróbować swoich sił w tworzeniu szat graficznych? Jeśli tak, zapraszamy pod adres dostępny po kliknięciu w button reklamowy.

https://sidereum-graphics.blogspot.com/p/nabor-otwarty.html
 (szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)

Rekrutacja

Jeśli znajdzie się ktoś chętny do współtworzenia strony podobnej do naszego Katalogowo, poniższe strony szukają kogoś do pomocy:
→ Katalog Szuflada 

Ponadto serdecznie zapraszam na nasze zaprzyjaźnione blogi, na których możecie spróbować swoich sił w ocenianiu. Jeśli macie lekkie pióro, czujny wzrok, dużą dawkę poczucia humoru i chęć ciągłego doskonalenia się, możecie się przydać właśnie tutaj:

Katalogowo

Nie zapomnijcie, że i my mamy coś dla Was.
Regularnie możecie zgłaszać swoje nowe rozdziały do konkursu na Rozdział miesiąca, a naszą pełną ofertę możecie prześledzić w zakładce. Tutaj.


Podobne posty ze współpracą będą pojawiały się cyklicznie raz w miesiącu (w ostatni weekend), więc jeśli którykolwiek z naszych partnerów chce się reklamować – serdecznie zapraszamy do zakładki Współpraca lub zgłaszania się mailowo (villemoria@gmail.com). Możliwe jest również przesłanie reklamy stałej, z buttonem i opisem reklamowym, które pojawiać się będą przy każdej takiej aktualizacji.

2 komentarze:

 1. W imieniu Katalogu Fantastyka pięknie dziękujemy – i za odnowienie współpracy, za rady i za taką ładną promocję. :)
  Pozdrawiam!

  Nessa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do usług! Piszcie, gdybyście czegoś potrzebowały, bardzo chętnie pomogę – w miarę możliwości czasowych.
   Mam nadzieję, że Wasz Katalog szybko się wybije, w końcu wybrałyście spory target docelowy, więc nie powinno być większego problemu. :)
   Życzę pomyślnych wiatrów i miłego dnia!
   Ayame

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.