9 marca 2018

Nowe rozdziały

Dzień dobry!
Zapraszam na kolejną porcję nowości. Przybyło parę nowych blogów do katalogu i dwoje z nich zgłosiło już swoje nowinki! Z niecierpliwością czekają na Wasze opinie (i nowych czytelników). :)Rozdział 4.4
„— Nie potrafię ich odnaleźć! — oznajmił Octavian po raz setny i prawdopodobnie ostatni. — Zaklęcie tropiące nic nie dało, jakby twoje przyjaciółki rozpłynęły się w powietrzu. — Mężczyzna westchnął i podrapał się po głowie. — Muszę przyznać, że dawno się z czymś takim nie spotkałem.”
Szymon Gibki
Fantastyka / FantasyCzas: 15
– To mnie pocieszyłaś. Nie słyszałaś o czymś takim jak pokora? Lub skromność? Byłabyś prawdziwą damą, gdybyś nabyła te cechy. – Chłopak odrobinę zarumienił się na słowa Stelli. Chociaż mogło to być także z gorąca. Jak zwykle w rozmowie z przyjaciółką udawał aż nazbyt opanowanego.
– A czy prawdziwe damy zabiera się do łóżka na jedną noc? – spytała z figlarnym uśmieszkiem na ustach. – Jeśli nie, to nie jestem zainteresowana, skarbie.
Gabsone nene
Fantastyka / Fantasy
39. Long story short
- Myślę, że powinnyśmy poczekać na resztę - Bestia uniósł rękę w obronnym geście, na co Cyborg wznowił potrząsanie nim. 
- Żadne "zaczekać", teraz mi mów! Skoro policja o tym już wie, to Nightwing pewnie też. Zdajesz sobie sprawę, jakiego on dostanie świra? Przecież on pół miasta przewróci i nie będzie na ciebie czekał. 
- Ekhem - dobiegło ich zza pleców Logana. Cyborg spojrzał w tamtym kierunku i wrzasnął, jak mała dziewczynka na widok pająka, raptownie puszczając Bestię. Wydawałoby się, że dopiero teraz zdał sobie sprawę z obecności Graysona w ich domu. 
Susan
FanFiction / Bajki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.