16 lutego 2018

Nowe rozdziały

Dzień dobry! Wpadło trochę blogów debiutujących, dlatego zachęcamy do zostawienia komentarzy. Nic tak nie motywuje, jak nowy czytelnik, prawda?
Zapraszam na nowe rozdziały – jest co czytać! :)
Ostatnia Fantazja
Imperium IV
"– Już? – wtrącił się Artem. – Nie chcesz go ukarać?
– Jestem pewna, że reprymenda udzielona przez jego wysokość znaczy dla wielkiego zarządcy imperium znacznie więcej niż jakakolwiek wymyślona przeze mnie kara – zaszczebiotała Aila, z nadzieją, że to ostatecznie zakończy sprawę.
Nie zakończyło. Imperator absolutnie nie zamierzał podarować bratu obrazy.
– Jesteś zbyt nieśmiała – skwitował. – Obrażając ciebie, obraził i mnie, a tego puścić płazem mu nie mogę. Mój brat nie jest mi drogi, więc zdecyduj, czego chcesz. Ma stracić drugą dłoń? A może język, którym tak głupio miele?"
Alenna
Fantastyka / Fantasy51. Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny
Zanim wyszedł ze sklepu, otoczył się barierą niewidzialności. Ludzie wpadliby w panikę, widząc przechadzającego się po alejkach Śmierciożercę. Szybkim krokiem ruszył w stronę Starej Antykwarni, którą odwiedził maksymalnie dwa razy w życiu. Nie zapuszczał się w końcowe rejony Pokątnej, nie należał też do osób przesadnie lubujących się w czytaniu książek. O ile pamiętał, księgarnie prowadziła poczciwa, uśmiechnięta staruszka, która swoją radością aż przytłaczała.
Cóż, zabicie starej kobiety i przyniesienie spokoju jej duszy chyba nie będzie aż tak haniebną zbrodnią?
Regulus przełknął ślinę, nie wierząc, w jaką stronę podążył myślami.
Naprawdę zastanawiał się nad zabójstwem? 
Ew
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Rozdział III
Zaległa cisza. Nikt się nie odzywał. Ba! Hux był gotowy przysiąc, że nikt nie ośmielił się w tym momencie zaczerpnąć powietrza.
Dziewczyna wyłączyła swoją broń. Lekkim krokiem podeszła do leżącej na ziemi głowy. Przymierzyła się i kopnęła czerep. Zdawała się być przy tym tak spokojna, jak gdyby kopnęła zupełnie nieistotny śmieć, a nie coś, co jeszcze chwilę temu stanowiło integralną część drugiego człowieka. Głowa poleciała lekkim łukiem w górę i wylądowała idealnie na kolanach Generała.
Elsydria
FanFiction / Filmy i seriale
Rozdział 4.2
„Kiwnąłem głową i usiadłem na łóżku. Nie chciałem o tym mówić i Meredith najwyraźniej to wyczuła, bo nie pytała dalej.
Przez długi czas siedzieliśmy w ciszy. W którymś momencie słowa same wyszły z moich ust”.
Szymon Gibki
Fantastyka / Fantasy
Rozdział 3
– Walcz – rozkazała władczym tonem, przyjmując wyjściową pozycję na szeroko rozstawionych, lekko ugiętych kolanach.
Mężczyzna roześmiał się i ze złowrogim świstem wydobył z pochwy swoją szablę. Klinga błyszczała, gdy wywijał nią młynek w świetle ognia. Przerzucał ją w rękach niczym zabawkę, ale każdy, kto kiedykolwiek trzymał w rękach broń, wiedział, że taki kawał stali nie może być lekki.
– Doprawdy, nie musisz mnie namawiać.
Vesna Might
Fantastyka / Fantasy


http://blank--dream.blogspot.com/
Rozdział XI
– Po prostu się stąd nie ruszaj, Angel. Wrócę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe – zniecierpliwił się Shadow, tymi kilkoma słowami ucinając jakiekolwiek dyskusje.
A potem po prostu odszedł, znikając w tłumie tak błyskawicznie, że nawet nie zdążyła zareagować. Zostawił ją, nie zamierzając czekać na żadne wymówki, pytania albo uwagi. Ona sama mogła co najwyżej tkwić w miejscu, otoczona ludźmi-cieniami, ciszą i z wrażeniem, że na własne życzenie znalazła się w najbardziej niebezpiecznym miejscu, jakie tylko mogłaby sobie wyobrazić.
Nessa
Thrillery i horrory

Rozdział LVIII
– Idę z tobą – zapowiedziała i zabrzmiało to o wiele pewniej, aniżeli początkowo mogłaby sądzić. – Lepiej żeby ktoś cię przypilnował, zresztą to ja powinnam wiedzieć, co tak naprawdę próbujemy zrobić, nieprawdaż? – dodała, próbując brzmieć jak ktoś, kto doskonale wie, co powinien zrobić, wciąż jednak miała co do tego wątpliwości.
Co więcej, chciała go w ten sposób rozbawić, ale nic nie wskazywało na to, że Carlos poczuł się dzięki jej słowom lepiej. Wręcz przeciwnie – spojrzał na nią w sposób, który jednoznacznie utwierdził ją w przekonaniu o tym, że wampir pozostawał przygnębiony.
– Gdybyś naprawdę potrafiła mi powiedzieć, czego powinniśmy oczekiwać, wszystkim nam żyłoby się lepiej, księżniczko – oznajmił z powagą.
Chcąc nie chcąc nie mogła zaprzeczyć, że najpewniej miał rację.
Nessa
Fantastyka / Fantasy
Forever you said
http://forever-you-said.blogspot.com/
Rozdział LVI
– Dlaczego? – zapytała w chwili, w której podchwyciła spojrzenie Liama. Wampir otworzył usta, ale nie dała mu okazji, by odezwał się chociaż słowem. – Co się tu, do jasnej cholery…?!
– Eveline!
Tym razem nawet nie miała pewności, kto i dlaczego wypowiedział jej imię. Wszystko zmieniło się w chwili, w której Bella bez jakiegokolwiek ostrzeżenia poderwała się do pozycji siedzącej, w następnej sekundzie bezceremonialnie powalając Eve na ziemię. W nagłym zamieszaniu, dodatkowo zmroczona siłą uderzenia, które sprawiło, że boleśnie wylądowała na kuchennej posadzce, zdążyła jedynie zauważyć dziki, nadnaturalny błysk w oczach przyjaciółki.
W następnej sekundzie Bella wydała z siebie bliżej niezidentyfikowany, zdławiony jęk i – wcześniej wysunąwszy kły – rzuciła się Eveline do gardła.
Nessa
Fantastyka / Fantasy
http://lost-in-the-time.blogspot.com/
Rozdział 279
– Cassandra powiedziała nam coś… interesującego. O tym, skąd kontakt z krwią – wyjaśniła, po czym w pośpiechu przeniosła wzrok na inną z obecnych w pokoju osób. – Miałeś może ostatnio kontakt z Liz, Damien?
Chłopak zamruga, wyraźnie zaskoczony.
– Dlaczego…?
– Łowcy – wyjaśniła pośpiesznie Renesmee. – Cassandra cały czas powtarzała, że chodzi o łowców, więc… – Urwała, po czym wyślizgnęła się z objęć męża. – Chyba że coś źle zrozumieliśmy, ale to mało prawdopodobne. Pójdę po nią, chociaż naprawdę źle się czuła. Rufus rzadko się przejmuje, ale ja tak, więc zabrałam ją do nas – wyjaśniła, myślami wydając się być gdzieś daleko.
Nessa
FanFiction / Zmierzch 

2 komentarze:

  1. W tym tygodniu w nowościach bez dwóch zdań przoduje fantastyka =D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak :D Mimo to, każdy znajdzie coś dla siebie ^^

      Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.