9 lutego 2018

Nowe rozdziały

Dzień dobry! Czy wszyscy studenci już po sesji i mają chwilę wytchnienia? Czyja kolej na ferie, a kto już po?
Obojętnie czy ferie zaczynasz, kończysz albo po prostu ich nie masz – nowe rozdziały to dawka świeżej energii zwłaszcza z rana! Polecam kubek z ciepłą herbatką, kawką czy kakao. 
Zachęcam do czytania i komentowania :) 49. Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim
Lily zachichotała pod nosem.
– Nic mi o tym niewiadomo. Gdyby ktokolwiek powiedział mi jeszcze rok temu, że będę się spotykać z Jamesem, chyba dostałby Jęzlepem za rozpowiadanie takich bredni.
– Mhm. A potem Aviforsem za denerwowanie Lily Evans.
– Ej, nie jestem aż tak wredna! – parsknęła i lekko szturchnęła Patricka w ramię. – No, może Tarantallegrą, ale nic więcej!
Ew
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Rozdział 4.1
„— Tu jesteś — wycedziła Maddie i podeszła do pary siedzącej przy stoliku. — Gdzie jest Sam? Co się dzieje? Czemu mi nie powiedziałeś, że Sam zaginął? — Czternastolatka wyrzucała słowa z ust z szybkością torpedy.”
Szymon Gibki
Fantastyka / Fantasy
Rozdział 8 - Hard Time
— No kto by pomyślał, że dobra i uczciwa Gryfonka, przejdzie do obozu złych i podstępnych węży — zauważył ironicznie Malfoy, patrząc na Hermionę, która usiadła na miękkim wygodnym fotelu obok kanapy.
— Tak wyszło — mruknęła cicho. Nie czuła się pewnie w tym towarzystwie. Zaskoczona obserwowała jak żartują na temat jakiegoś nieznanego jej zawodnika Qudditcha. Byli całkiem inni od tych Ślizgonów, których spotykała na korytarzu, w Wielkiej Sali, czy na wspólnych lekcjach. Tamci byli pochmurni, patrzyli na nią z jawną pogardą i rzucali raniące słowa, jakby prześcigiwali się w tym, kto z nich zrani ją bardziej. Ci siedzący na kanapie byli zwykłymi nastolatkami, którzy musieli zbyt szybko dorosnąć.
Evelyn
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Rozdział jedenasty 
— Bardzo mi przykro — wyszeptał Sergio do mojego ucha, a potem pocałował mnie gdzieś w okolicy skroni. Odsunęłam się i spojrzałam na niego ze zdezorientowaniem.
— Dlaczego?
— Dlatego, że to nie jest prostsze — wyjaśnił i pogładził mnie po twarzy. — Że nie jesteśmy bardziej jak Irma i Lupo. Że marnujemy czas i musisz słuchać, że jesteś dziwką, bo pocałowałaś kogoś, kogo lubisz. Że w ogóle chcesz całować kogoś innego.
Juliet
FanFiction / Sport
Cień IV (cz.1) - Ghostbusters!
— Dzień dobry, przyjaciółko Shadow! — zaczęła rozentuzjazmowana kosmitka. — Czy mogłabyś poświęcić nam chwilę swojego czasu?
— Pewnie. O co chodzi? — Odłożyłam papiery na bok, po czym wstałam, otrzepując spodnie. [...]
— Wiemy, że ostatnie kilka dni było dla ciebie ciężkie, dlatego chciałyśmy zapytać, czy nie miałabyś ochoty wybrać się z nami na mały wypad tylko dla dziewczyn. — Raven wbiła dłonie w kieszenie bluzy. Otworzyłam usta, lecz nim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, Gwiazdka wzbiła się w powietrze i zaczęła latać wokół mnie.
— Na pewno ci się spodoba! Będziemy odwiedzać opuszczone posiadłości w celu kontaktowania się z przebywającymi tam zmarłymi duszami. A potem pójdziemy na pizzę!
Forsaken (a.k.a. Aris Carmen Light)
FanFiction / Bajki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.