28 stycznia 2018

Nowinki ze współpracy

Dobry wieczór!
Dziś, jak tytuł posta wskazuje, wpadam z nowościami z blogów współpracujących. Wierzę, że większość naszych autorów gości również na innych spisach, dlatego być może zainteresują Was informacje zebrane z tych kilku, z którymi mamy przyjemność współpracować. :)
Podobne posty ze współpracą będą pojawiały się cyklicznie raz w miesiącu (w ostatni weekend), więc jeśli którykolwiek z naszych partnerów chce się reklamować – serdecznie zapraszamy do zakładki Współpraca lub zgłaszania się mailowo (villemoria@gmail.com).

Jeśli znajdzie się ktoś chętny do współtworzenia strony podobnej do naszego Katalogowo, poniższe strony szukają kogoś do pomocy:

Ponadto serdecznie zapraszam na nasze zaprzyjaźnione blogi, na których możecie spróbować swoich sił w ocenianiu. Jeśli macie lekkie pióro, czujny wzrok, dużą dawkę poczucia humoru i chęć ciągłego doskonalenia się, możecie się przydać właśnie tutaj:

Ale to nie koniec! Pamiętajcie o kilku ciekawych akcjach, na które natknęłam się przy okazji przeglądu.
W tej kwestii niewątpliwie przoduje Katalog Granger, gdzie możecie trafić na:

Nie zapomnijcie, że i my mamy coś dla Was.
Regularnie możecie zgłaszać swoje nowe rozdziały do konkursu na Rozdział miesiąca. Co więcej, już w kolejny weekend zaczynamy naszą pierwszą akcję komentatorską profilu Katalogowo na Facebooku – koniecznie wpadnijcie, liczymy na Was. :) 

A na koniec krótka reklama nowego forum literackiego dla początkujących (i nie tylko) autorów.
Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś publikować opowiadania i wiersze? Nasze forum to ostoja dla ludzi kochających słowo pisane w każdym wydaniu, więc jeżeli lubicie pisać, czytać, komentować lub poszukujecie porad - Artefakty są dla was idealnym portalem. Udziela się u nas kilku redaktorów, wydanych pisarzy i inne osoby ze środowiska literackiego, dzielą się radami z tymi mniej doświadczonymi. Na forum można wrzucić fragment swojego tekstu, przeczytać poradnik i zasięgnąć opinii. Interesuje nas literatura w każdym wydaniu - jeżeli ciebie również, bez wątpienia zagrzejesz u nas miejsce!
Serdecznie zapraszamy na forum literackie Artefakty!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.