5 stycznia 2018

Nowe rozdziały

Witajcie! Ostatnio pojawiło się niewiele zgłoszeń, z czego wnioskujemy, że w święta ładowaliście baterie do weny. :) Mamy nadzieję, że wyszło całkiem skutecznie i już wkrótce odwiedzicie nas z nowymi tekstami. 
Tymczasem zapraszamy do przejrzenia poniższych reklam i przypominamy, że już w ten weekend na naszej stronie facebookowej pojawi się nowa opcja – post, w którym będziecie mogli pochwalić się swoimi ostatnimi osiągnięciami, sukcesami, notkami, pomysłami. W skrócie – tym, z czego jesteście dumni i co Was motywuje. :) Trochę luźnej atmosfery, nieco prywaty. Wpadniecie? My na pewno!
Do zobaczenia!


Serce a Rozum
Tęsknica
i
dopiero co próg przekroczyłeś [...]
Lena
Pamiętniki i refleksje
Rozdział 16 — Nić
— W takim razie… — zaczęła wątpliwie, rozglądając po pomieszczeniu, z którego zniknęło już nawet wyjście. Penelopę otaczała tylko lita ściana, a droga, którą wcześniej przybyła, zatrzasnęła się za nią. — Jak mogę wrócić do domu?
— Nie możesz — odpowiedziały równocześnie trzy Mojry, które przecięły kolejną nić.
Rolaka
Fantastyka / Fantasy
Rozdział 3.6
"Gad zaczął powoli się oddalać, aż zniknął Czarnemu Wężowi z oczu. Zadowolenie mężczyzny zaskakiwało jego samego.
Kto by pomyślał, że będę taki... Podjarany. To pobyt w Podziemiu tak mnie zmienił. Tyle tam „nowoczesnej” młodzieży, że i ja zaczynam myśleć, jak oni. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kiedy tylko ta klątwa znajdzie się w moim posiadaniu... Och, nie mogę się doczekać, jak zobaczę minę Mrocznego. Będzie się działo."
Szymon Gibki
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.