28 grudnia 2017

Rozdział miesiąca – listopad, wyniki ankiety


Dzień Dobry!
Przez to całe zamieszanie świętami kompletnie uleciał mi fakt wstawienia wyników, za co bardzo przepraszam. Już się biorę do roboty!

Przewagą głosów wygrywają Zagubione Dusze, Rozdział dziewiąty (Adna). Gratulujemy ponownie! Proszę o przesłanie na e-mail (villemoria@gmail.com) tekstu do publikacji, który ukaże się na Katalogu 31.12.2017r.


Pozdrawiamy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

7 komentarzy:

 1. Może ktoś znajdzie się tutaj, kto lubi opowiadania nasycone miłością i rozterkami byłego policjanta? Jeśli tak to zapraszamy. Dopiero zaczynamy - www.rytmuczuc.blogspot.com
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwycięzcy! ;D
  Szkoda tylko, że tak mało osób zagłosowało...
  No i jestem w szoku, iż ktoś zagłosował na moje wypociny - nastawiałam się na brak odzewu. To miłe i bardzo motywujące do dalszego działania! :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki. ;) po raz kolejny jestem w szoku. Podzielam komentarz wyżej odnośnie tak małej liczby głosujących - wystarczy kliknąć...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ukrywam, że i mnie dziwi mały odzew osób głosujących. Raczej nie jest ciężko znaleźć formularz :D Zwłaszcza, że wstawiam go także na facebook'u.

   Usuń
 4. Może ta ankieta jest jednak za mało widoczna? Mogłabym zrobić grafikę, która działałaby jak przycisk odsyłający do głosowania. Analogiczną do buttonu rozdziału miesiąca.
  Myślicie, że to by coś dało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam zapłon, nie ma co... Ale uważam, że zrobienie takiej grafiki nic nie da. Tu raczej chodzi o chęci. Przecież prócz tego, że odnośnik wisi sobie z prawej, to jest o głosowaniu info w poście, a tak jak Lena napisała wyżej, wstawia formularz na FB. Więc zdecydowanie mała ilość głosów jest z braku chęci osób odwiedzających Katalogowo.

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.