31 grudnia 2017

Podsumowanie i zapowiedzi

Dobry wieczór, kochani!
Czas najwyższy powoli żegnać się z rokiem 2017, jednocześnie szykując się do pracowitego roku 2018! Wierzę, że już niedługo zawitacie do nas z nowymi rozdziałami, nowymi pomysłami i nową energią, na którą bardzo liczymy. :)
W tym poście chciałabym zatem podsumować, co ciekawego działo się w ciągu bieżącego (jeszcze przez chwilę) roku i przedstawić pomysły, które chcemy wprowadzić w życie już od stycznia.

Co wydarzyło się w roku 2017?

Łącznie pojawiło się 111 postów, w tym:
→ 22 aktualizacje nowych zgłoszeń
→ 30 aktualizacji nowych rozdziałów
→ 3 gry poszukiwawcze – pączkowa, wielkanocna oraz halloweenowa
losowanie urodzinowe
→ reklamy rozdziałów polecanych

Poniżej przedstawiamy Wam wszystkie rozdziały, które do tej pory wygrały w ankietach na Rozdział miesiąca:
Rozdział miesiąca – marzec
Inna wersja
Raylie
FanFiction / Xiaolin

Rozdział miesiąca – kwiecień
Light in the Darkness
Nessa
Fantastyka / Fantasy

Tony Rule The Waves
miriamcia668
Historyczne

Rozdział miesiąca – maj
Las Smoka
Raylie
FanFiction / Xiaolin  

Rozdział miesiąca – czerwiec
Serce a Rozum
Lena
Pamiętniki i refleksje 

Rozdział miesiąca – lipiec
Melodie duszy
Ew
Zbiory opowiadań

Rozdział miesiąca – sierpień
Bleeding Out
Adna
Fantastyka / Fantasy

Rozdział miesiąca – wrzesień
Bleeding Out
Adna
Fantastyka / Fantasy

Rozdział miesiąca – październik
Na Wielkim Pustkowiu
kudikot
Fantastyka / Fantasy

Rozdział miesiąca – listopad
Zagubione dusze
Adna
Fantastyka / Fantasy

Przypominamy również, że w wyniku dotychczasowych eventów do zakładki Polecane trafiło całkiem sporo ciekawych blogów. Te aktualne znajdziecie pod tym adresem. Gorąco zachęcamy do odwiedzania i komentowania. :)

Co czeka nas w roku 2018? 

Jak już pisałam, chcemy postawić na jakość reklamy, ale wciąż zależy nam, by angażować Was w życie Katalogowo. Dlatego z całą pewnością w naszej ofercie pozostaną aktualizacje nowych zgłoszeń i rozdziałów, Rozdział miesiąca, Polecane i gry poszukiwawcze, które, o ile wiem, bardzo przypadły Wam do gustu. :) Póki co nie będziemy jednak pchać się w konkursy, a losowania zostawimy na ewentualne specjalne okazje.
Jakie więc zajdą u nas zmiany? 
Aktualizacje nowych zgłoszeń będą pojawiać się rzadziej. Sądzimy, że aktualizacja raz w miesiącu w zupełności wystarczy. Na tę chwilę planujemy, by publikowane były dziesiątego dnia każdego miesiąca. 
Pełne aktualizacje spisu będą pojawiać się częściej niż do tej pory. Wstępnie chcemy pracować nad tym raz na 2-3 miesiące. Do tej pory takie aktualizacje miały miejsce dwa razy w roku.
Newsletter. Nie zamierzamy wprawdzie zarzucać Was niepotrzebnym spamem, ale jeśli pojawi się u nas coś nowego, o czym będziemy chciały Was poinformować (zbliżający się event, nowa opcja na Katalogowo), zrobimy to pod najnowszym postem lub w zakładce spamowej, o ile takowe u Was znajdziemy. :) Nie będziemy w ten sposób informować o aktualizacjach czy reklamach. Jak wspomniałam – nie chcemy Wam śmiecić. Do tego przecież wystarczy nas obserwować! 
Pojawi się nowa podstrona, dzięki której wyszukiwanie blogów będzie łatwiejsze niż dotychczasowe skakanie po kategoriach. Posłużymy się w tym celu tagami, więc jeśli chcecie ułatwić nam pracę i wybrać takie tagi sami, zapraszamy do tej zakładki
Chcemy również wykorzystać naszą stronę na Facebooku – w pierwszy weekend miesiąca pojawi się post, pod którym będziecie mogli pochwalić się czymś, z czego jesteście szczególnie dumni, a czego udało Wam się dokonać w poprzednim miesiącu. Takie małe podsumowanie dla Was, które jednocześnie stanowić będzie dobrą reklamę Wasze twórczości – w końcu Wy najlepiej znacie jej mocne strony. :) 
Więcej poradników. Tak, mamy podstronę Publikacje, ale szczerze – zagląda ktoś do niej? :) Momentami ja sama zapominam o jej istnieniu. Dlatego rozważamy bardziej ścisłą współpracę ze stronami publikującymi takie poradniki, by coś z tego pojawiało się również u nas. Zachęcam do zamieszczania sugestii w komentarzach. Chętnie dowiemy się, jaka tematyka poradników pasuje Wam najbardziej. Być może w okresie wakacyjnym udałoby nam się zorganizować warsztaty pisarskie? Myślę, że to mogłaby być dobra forma wymiany doświadczeń między autorami.

Koniecznie dajcie znać, co myślicie o planowanych zmianach! 

Na tę chwilę jednak...

Dwuosobowa załoga Katalogowo życzy wszystkim autorom

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU


I nie upijcie się za bardzo...

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i również życzymy wszystkiego dobrego! :)

   Usuń
 2. O tak! Gry poszukiwawcze są naprawdę... interesujące. :3 Kto nie brał udziału, niech żałuje.
  Popieram częstszą aktualizację spisu, bo to co się dzieje z blogami na ten moment, jest po prostu przykre. W moim przypadku to już chyba z dziesięć, które czytałam, zniknęło, a poszukiwanie czegoś nowego... no cóż – usunięcia, brak dostępu – na porządku dziennym...
  Newsletter – ta opcja też mi się podoba, bo mimo że mam Katalogowo w obserwowanych i co jakiś czas zaglądam i sprawdzam co nowego, to jednak zdarzało mi się zapomnieć, że coś miało być.
  Co do FB, to się nie wypowiem, bo go nie używam, więc no...
  Tak czy inaczej dopóki mam czas i sprawne połączenie internetowe, będą zaglądać i brać udział w życiu Katalogowo. ^^

  A dla Was dziewczyny, i to tak prywatnie, a nie tylko w związku z katalogiem, najlepszego na ten rok, aby nie był gorszy niż poprzedni. Uśmiechów, zapału, szczęścia i lekkości każdego dnia! ^^

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.