24 listopada 2017

Nowe rozdziały

Dzień dobry!
Jeszcze dzisiaj pojawią się wyniki ankiety na „Rozdział miesiąca – październik”.

Dobrego dnia życzę :)

Rozdział 3 
— Zginął jakieś dwadzieścia minut temu — oznajmiła, zerkając z ukosa na bladą brunetkę. - Odcięcie głowy było przyczyną śmierci. Co dziwniejsze nie zauważyłam żadnych innych śladów wskazujących na to, żeby się bronił.
— Jak to? — spytał cicho James, patrząc jak technicy, owijając ciało w czarny worek.
— Może znał mordercę? — Zanim zdążyła coś jeszcze dodać, podszedł do nich jeden z techników, który badał tajemniczy napis na ścianie.
Zored1994
Romans
44. Czasem brak jednej osoby sprawia, że świat zdaje się wyludniony
Anne, obdarzając go ostatnim uśmiechem, ruszyła tam, dokąd pierwotnie zmierzała. Gdyby tylko miała oczy z tyłu głowy albo przynajmniej szklane oko jak Alastor Moody, zauważyłaby odprowadzające ją spojrzenie. Widziałaby też te niespotykane iskierki w zielonych tęczówkach Regulusa, które zgasły tuż po tym, jak zniknęła za drzwiami biblioteki. 
Ew
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Rozdział 4
Naciągnął kaptur na twarz i zdecydowanym krokiem ruszył w stronę stolika za nimi, przy którym siedział tylko jakiś chuderlawy mężczyzna. Nie bacząc na niego, usiadł tyłem do mężczyzn, wystarczająco daleko, by nie wzbudzać podejrzeń i na tyle blisko, by usłyszeć każde ich słowo. Wyobraził sobie, jak paskudnie Darren złoiłby mu skórę za bezpodstawne podsłuchiwanie nieznajomych, w dodatku późnią porą w karczmie, gdzie nie miał żadnych kontaktów. Jego ciekawość pchała go niestety do nierozsądnych czynów.
Vesna Might
Fantastyka / fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.