10 listopada 2017

Nowe rozdziały

Dzień dobry i miłego dnia Wszystkim :)


Limanniel – niepełne zgłoszenie. Brak informacji o udziale w konkursie.

Calliste – błędne zgłoszenie. Brak odpowiedzi na wszystkie pytania w zgłoszeniu. Prosiłabym także, aby pojawiły się w kolejności obowiązującej na naszym Katalogu.


0.4 - Szczur
Chcąc znaleźć odpowiedź, po raz kolejny zaczęła lustrować zdjęcie. Kiedy miała przejść z chłopca, wyglądającego na najmłodszego mimo swojego wysokiego wzrostu, na stojącą obok niego dziewczynkę, ujrzała coś, czego wcześniej nie dostrzegła ― szczura.
Zwierzę spokojnie siedziało na ramieniu chłopaka. Na pierwszy rzut oka niczym nie różniło się od reszty szczurów, ale po upływie chwili Anna zauważyła brak pazura w prawej łapce.
― Biedak ― mruknęła kilka sekund później, patrząc na towarzysza Weasleyów.
Kto mógł go okaleczyć? A może to nie była sprawa żadnego człowieka, tylko innego szczura? Kto wie. Zresztą, ważniejsze jest to, iż nadal nie znalazła odpowiedzi na dręczące ją pytania.
Ginny Kurogane
Fanfiction/ Harry Potter/ Czasy Trójcy
42. Bezwarunkowe odruchy mówią więcej niż celowe zachowanie stara się ukryć
Lily spojrzała wymownie na Syriusza, ale dostrzegłszy jego bezczynność, jeszcze mocniej się zirytowała. Poczuła wzbierające się łzy i pociągając nosem, szybkim krokiem odeszła w stronę pokoju wspólnego.
– Widzisz, Łapciu, tak się flirtuje z kobietami – parsknął James.
Wbrew ogólnemu zdziwieniu Regulus zaczął powoli klaskać, podchodząc bliżej do chłopaków.
– Bardzo ładnie zagrane, Potter. Ty to wiesz, jak sprawić, by dziewczyna cię znienawidziła – pochwalił ironicznie, nadal bijąc brawo.
– Pieprz się, Black.
– Chętnie, bo mam z kim – roześmiał się nieszczerze – w porównaniu z tobą. Wiesz, te gadki z pewnością nie pomogą zdobyć ci Evans... Już nie wspominając o czymś więcej.
James zmrużył groźnie oczy, stając twarzą w twarz z byłym Ślizgonem.
– Powtórzę ostatni raz, Black. Pieprz się – niemalże wysyczał.
– Oczywiście, Potter. Swoją drogą, interesujący jest twój sposób zdobywania. Streszczę ci, jak ja go widzę, dobrze? – Nie czekając na odpowiedź, mówił dalej: – Najpierw wyzywasz dziewczynę, żeby dowiedziała się, że ci zależy. Potem wywołujesz płacz, a na końcu na pewno poleci wprost w twoje ramiona. Czy Evans już finiszuje, czy nadal znajduje się w punkcie drugim? Bo to, że teraz ryczy, jest tak pewne, jak to, że jesteś idiotą.
Ew
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Rozdział 36, Krwawiąc
Drobne palce dziewczyny wysuwają się z jego uścisku, a Draco wie, że właśnie zakończył jeden z niedomkniętych rozdziałów swego życia. Teraz jego serce jest już czystą kartą. 
Teraz jest już gotów przyjąć w swoje serce Hermionę Granger. 
Charlotte Petrova
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Ch 4
- Przecież Ty jesteś zagrożeniem dla samej siebie. Gdzie Ty tutaj? – W odpowiedzi rzuciłam w niego pierwszym pod ręką materiałem z pudła. Wylądował on idealnie na jego twarzy. Widząc, co to uśmiech od razu zszedł mi z ust. Rumieniec oblał mi policzki. On natomiast ściągnął to, co w niego cisnęłam i ze zmarszczonymi brwiami przyjrzał się temu. Ze śmiechem odrzucił na łóżko ogniście czerwone stringi.
- Jak mówiłem. Ino jest nieprzewidywalna. 
Shayen
FanFiction / Naruto

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.