27 października 2017

Nowe rozdziały

Witam! 
Nowe rozdziały publikuję później niż zwykle, gdyż jest mniej rozdziałów zgłoszonych niż minimalna ilość, którą wstawiamy do aktualizacji oraz zapomniałam przygotować wcześniej ten post. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. 
Tak jak wyżej wspomniałam – wstawiam ten post, mimo małej ilości zgłoszeń, gdyż jest to ostatnia aktualizacja w tym miesiącu dotycząca nowych rozdziałów. 
Zapraszam do czytania :)

Rish – błędna kategoria. Podajemy wyłącznie jedną, w której znajduje się Twój blog. 


Rozdział 52. Początek odbudowy
Z lewej burty miał Devon, z prawej – Kornwalię, a daleko z przodu i w dole jego oczom ukazał się wtem Royal Albert Bridge, żelazny most kolejowy, który pół wieku wcześniej przerzucił przez Tamar sławny Isambard Kingdom Brunel. Genialne dzieło genialnego umysłu… W głowie Tony’ego pojawiła się pewna, nie tak genialna myśl. „Nie, nie zrobisz tego!” – odezwał się z paniką głos wewnętrzny. „Jak to nie zrobię?” – sam sobie odpowiedział i odepchnął wolant od siebie.
miriamcia668
Historyczne
Rozdział XI
Drzwi otworzyły się nagle, a dziewczyna aż podskoczyła. Do środka wpadła Stace — wyraźnie zdyszana, jakby biegła całą drogę z... skąd właściwie?
— O rany, nie uwierzysz, co ta idiotka wymyśliła! — zawołała do Anelli, zatrzymując się tuż przed podwyższeniem, oddychając ciężko. Machnęła w stronę drzwi. — Musisz to zobaczyć! Po prostu brak mi słów!
Anella otworzyła usta, zamknęła je i spojrzała na Steena, który zmarszczył brwi.
— Coś się dzieje? — zapytał, podnosząc się.
Stace wstrzymała go gestem.
— Chyba nic na tyle poważnego, żeby wymagało interwencji. Na razie, przynajmniej. Dzień dobry, tak w ogóle. Przepraszam, że tu tak wpadłam. — Zwróciła się do Anelli: — Idziesz? 
kudikot
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.