13 października 2017

Nowe rozdziały

Piątek, piąteczek, piątunio! Kto się cieszy? Łapka w górę :) 
Zarazem jest to piątek trzynastego, lecz nie ma się czego obawiać, bo to tylko zabobony – prawda? 
Z tej strrrrasznej okazji zapraszam do czytania nowych rozdziałów. Czekamy na Waszą cenną opinię.

Re(Beca) – zwróć uwagę na poprawność zgłoszenia. Nie mamy „kryminału” jako kategoria, a „kryminalne”. Mała różnica, ale jednak jest :) 


Rozdział 11
– Przyszłam tylko na chwilę, bo musimy sobie wyjaśnić wczorajszy wieczór. – powiedziałam wprost, a on uniósł brew, pokręcił głową i głośno westchnął, rzucając ubrania w to samo miejsce, z którego je zabrał.
¬– Spotkałem na mieście Kirstie. Już wiem, że wczoraj zwiałaś. – wypowiedział te słowa takim tonem, że aż poczułam ciarki na plecach. Jakim prawem robił mi z tego powodu wyrzuty? Uciekłam, bo na moim miejscu każda dziewczyna by to zrobiła.
– A dziwisz się po tym, jak razem ze swoją dziewczyną mnie ośmieszyłeś? Co ty sobie wyobrażasz Ethan? Po raz pierwszy się z kimś umówiłam, chciałam by było fajnie, a wy wszystko zepsuliście. – gdy chłopak to usłyszał zaśmiał się.
– Po wczorajszym wieczorze wcale się nie dziwię, że nikt nie chce się z tobą umówić. Spójrz na siebie Stella. Jesteś zwyczajnie nudna, a Liam zabrał cię do tego kina tylko dlatego, że żadnej nie przepuści. Powinnaś być mi wdzięczna, że poświęciłem wieczór, by cię pilnować. – gdy to usłyszałam z wrażenia otworzyłam usta, a oddech uwiązł mi w gardle. 
Ola
Obyczajowe
II. Fotografia
Następnego dnia zaskoczył mnie telefon pana Jana, ale pomyślałam, że dobrze byłoby się tam znowu pojawić. Wysłałam wiadomość mojemu współpracownikowi, by spotkać się przed studiem.
— Wyglądasz bardzo ciekawie…— skomentował, gdy podeszłam do niego. — A poza tym cześć.
— Cześć. Uznam to za komplement — westchnęłam.
Tego dnia ubrałam jedną ze swoich ulubionych stylizacji: czerwony żakiet, czerwone spodnie, bluzkę z wzorami zegarów, do tego czarne szpilki i torebkę w kształcie zegara.. Oj tak…uwielbiałam zegarki, tak jak sowy.
— Jasne, wiesz która godzina? — zakpił ze mnie Andrzej.
Posłałam mu nienawistne spojrzenie, ale postanowiłam zignorować to pytanie, mieliśmy ważniejsze sprawy. — Chodź i już nic nie mów. — Zapukałam do studia. 
Re(Beca)
Kryminalne
0.3 Błagam
Beltz otworzyła usta, żeby odpowiedzieć, iż wie wystarczająco dużo, ale zanim zdążyła to zrobić, dotarło do niej, że naprawdę nie zna całej prawdy. Pod wpływem tej jednej myśli przegryzła dolną wargę oraz rozluźniła dłonie.
― Anno, proszę, wpuść mnie i porozmawiajmy... Błagam cię.
Tym razem to Syriuszowi odpowiedziała martwa cisza.
―Wyjdź z mojego domu – nakazała po chwili głośno, jednak nie krzykiem, Anna.
Black, zrozumiawszy ten rozkaz, pojął też, że definitywnie przegrał. Co prawda, mógł dalej nalegać na rozmowę. Ba, mógłby nawet spróbować wymuszenia jej na Beltz! Ale nie chciał pogarszać i tak już nieciekawej sytuacji między nimi. Nieciekawej sytuacji, której on był sprawcą. Gdyby tylko wtedy posłuchał, to może wszystko by się ułożyło?
Ginny Kurogane
Fanfiction/ Harry Potter / Czasy Trójcy
5. Między młotem a kowadłem
Stuk. Stuk. Stuk.
Ledwo uderzył trzeci raz, a drzwi natychmiast się przed nim otworzyły. W progu powitał go jeden z wielu skrzatów domowych rodziny Malfoyów. Ten był dość młody, niewyróżniający się niczym szczególnym. Miał wielkie, odstające uszy, oczy jak dwa brązowe spodki, wyuczony uśmiech. Ukłonił się przed Gabrielem, nieomal dotykając czubkiem nosa podłogi. Człowiek, pomimo szczerych chęci, przeszedł obok sługi bez słowa. Potraktował skrzata jak powietrze, bo tego od niego oczekiwano. Wszedł pomiędzy arystokratów, to musiał grać według ich zasad.
A jedną z nich było traktowanie skrzatów w taki sposób.
Panował tam zupełnie inny nastrój, niż poprzednim razem. Zazwyczaj mroczny hol był zalany światłem, co ożywiało wnętrze od samego początku. Jedynie postacie z portretów obserwowały wchodzących gości z wyższością. Jakby kogoś interesowała opinia twarzy trupa.
Raijin
Fanfiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.