24 października 2017

#1671-1678

Dzień dobry!
Mam nadzieję, że wybaczycie mi to opóźnienie. Wiem, że aktualizacja ta miała pojawić się tydzień temu, ale lawina obowiązków i problemy w życiu prywatnym skumulowały się wraz z tymi zdrowotnymi. Wciąż leżę w łóżku, ale rychły zgon już mi raczej nie grozi, więc biorę się do roboty.

Zapomniałabym. Mamy dla Was niespodziankę! Organizujemy event halloweenowy!

Wpadniecie? :)


Odmowy:
Lilyanne Balor — zupełnie nie wiem, dlaczego tak jest, ale na dwóch przeglądarkach (Firefox i Chrome) nie mogę włączyć Twojego bloga. Przez chwilę pojawia się część szaty graficznej, a później tylko białe tło. Nie mogę sprawdzić, czy jest link, treść, cokolwiek, dlatego muszę wystawić odmowę.
Seven Souls

„Seven Souls” jest zbiorem opowiadań osadzonych w istniejących już uniwersach „Undertale”. Nie wykluczam, że z czasem mogę zabrać się za tłumaczenia angielskich komiksów i opowiadań, które obserwuję, a których polskich wersji niestety nigdzie nie znalazłam.
Nessa
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
Zachmurzeni
Związek Carter Harvelle i Sergio Ramosa nie przetrwał, a oni wciąż uczą się bez siebie żyć. Kiedy Carter jest wreszcie gotowa ruszyć naprzód, Sergio postanawia pomóc jej zaakceptować przeszłość.
Juliet
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport
Zbiór Osobliwości
Osobliwość, to nie dar, to żart stwórcy. Błąd w systemie. Niebezpieczeństwo w rozważnych oczach. Dziki poryw wiatru. Jeden chromosom za dużo. Martwa ryba w szklanej kuli. Lekarstwo po wybuchu epidemii. Prawda, ukryta w kłamstwie.
Osobliwość
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań

Creepypasta ze snów
Zbiór opowiadań i historii mających na celu wywołanie o czytelnika uczucia strachu. Treść opowiadań jest czymś pomiędzy fikcją ,a prawdą.
David Creepypasta
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Creepypasty
Zawsze będę przy Tobie 
 Ona - dwudziestodwuletnia Norweżka, studiująca malarstwo na Sorbonie. Nieśmiała, piękna dziewczyna z planami na przyszłość i marzeniem o spotkaniu miłości swojego życia.
On - dwudziestotrzyletni Francuz z gotowym planem na przyszłość. Zależny od woli i zdania własnego ojca, który bez pytania syna o zdanie, znalazł dla niego odpowiednią - w jego mniemaniu - kandydatkę na żonę.
Z pozoru, przypadkowe spotkanie tej dwójki, nie wskazywało na to, że ta znajomość będzie miała jakiś finał. Zapewne wszystko obeszłoby się bez echa, gdyby nie fakt, iż los znalazł dla tej historii zakończenie, którego nikt - a już szczególnie Hope i Jonathan - się nie spodziewał. Chcesz wiedzieć co się wydarzy? Sam/ sama przeczytaj. Serdecznie zapraszam! 
Marie Soll
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

Słowiańska korespondencja
 Jest to zbiór listów 517-letniej Włodzimiry Stańczyk i niewiele młodszej, bo około 300-letniej Rosavy Kwiecisz, która żyjąc przez większość czasu w niewiedzy o otaczającym ją fantazyjnym świecie mitologii słowiańskiej, jaką znamy jak i takiej, która nadal pozostaje dla nas tajemnicą. Dziewczęta poznają swoje historie i zaprzyjaźniają się za pośrednictwem intrygi ich rodziców i opiekunów.
Zapraszam do poznania listownej rozkwitającej przyjaźni, opartej o zawierzenie w ciemno przeczuciom rodziców.
Oto przedstawiam wam nasze główne bohaterki Włodzimirę Dominikę Jagnę Stańczyk - córkę Perperuny oraz Rosavę Liliję Kwiecisz - córkę Jaryły, z gościnnym udziałem Tadeusza Mazowieckiego - syna Welesa.
 Yan-San & Remmeliene
STATUS: TRWAJĄCY
 Fantastyka / Fantasy

Lwica i wąż
Malfoy. Arystokrata. Wąż.
Granger. Szlama. Lwica.
Krążą wokół siebie, nie pozwalając zapomnieć o dawnych uprzedzeniach.
Walczą ze swoimi uczuciami, zagłuszając głos sumienia.
Nie szukają miłości, to ona znajduje ich.
Banshee
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Song of the white raven

Lilię Queen poznasz w dniu, w którym wydaje się jej, że straciła już wszystko, że nic jej nie czeka, że nic dobrego już w życiu nie zazna. Pozbawiona marzeń, bez nadziei na przyszłość, złamana duchem i sercem. Jednak myli się, jej życie nie skończyło się, to nie koniec, to dopiero początek. Ona o tym jeszcze nie wie, ale Ty już tak. Przed Lilią życie właśnie staje otworem, dokładnie 22 lipca o godzinie 16.13, wszystko, co dobre w jej życiu właśnie się zaczęło. Ponownie stanęła w blasku świateł.
Drogi czytelniku, nie zdradzę Ci teraz jej historii, nie opowiem Ci o jej przyszłości. Poznasz ją, śledząc losy Lilii – strona po stronie, zdanie po zdaniu. Dlatego zapraszam Cię, usiądź wygodnie. Lilia właśnie ponownie wychodzi na scenę.
Claudia Nixon
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Tyle że blog nie znajduje się jeszcze w spisie. Chyba że dodacie go później, to się zamykam.

   Usuń
  2. Dodam, spokojnie :) Ale nawet bez wstawienia do zakładki, możesz już zgłaszać nowe rozdziały.
   Blogi umieszczę, jak tylko znajdę chwilę, czyli dziś lub jutro :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.