3 października 2017

#1664-1670

Dzień dobry!
Mam nadzieję, że się wyspaliście. Część z Was zaczyna nowy rok akademicki, część radośnie kopytkuje do szkoły, a część (już trochę mniej radośnie) do pracy. W każdym z tych przypadków możecie znaleźć chwilkę na poniższe blogi, wśród których znalazł się również mój :) 
Nie przedłużając, zapraszam do lektury!
Danger is a beautiful thing when it is purposefully sought out.

Jedynym, co mnie najbardziej przerażało to to, że na samym końcu tonęłam. Z każdą sekundą, minutą, godziną. Wcześniej miałam wszystko, co dusza może zapragnąć: przyjaciółkę, rodziców, ich miłość. A mimo wszystko dryfowałam w przestrzeni czasu patrząc, jak przelewa mi się on przez palce. Brakowało mi jednego - celu. Wszystko to, było dla mnie bezbarwną tułaczką przez codzienność. Aż do tego momentu. W końcu, każdy chce być wolny, prawda?
Shayen
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto 


Gdzież jest, o śmierci twoje zwycięstwo? Gdzież jest, o śmierci, twój oścień?
Od niedawna mogła uznać siebie za typową nastoletnią uczennicę, która żyła bez większych problemów oraz trosk. Wszystko zaczęło się drastycznie zmieniać po śmierci jej przyszywanego, starszego brata, którego kochała ponad wszystko. Niedługo zaraz po jego pogrzebie, wyjechała wraz z ojcem z kraju, by ponownie powrócić po kilku miesiącach i zapoczątkować łańcuch niechcianych wydarzeń. W momencie, gdy ponownie ujrzała jego przenikliwe, jasne niczym lodowiec oczy, czuła jak wewnątrz niej jakaś cząstka ponownie umiera. 
Shayen
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Okruchy z szuflady
Strona, na której publikuję wszystko, co tylko przyjdzie mi do głowy – miniaturki, krótkie sceny. Czasem tylko kilka linijek, a czasem coś więcej. Stworzona, by rozwijać warsztat i wyciągnąć z tytułowej szuflady to, co przez długi czas się w niej kryło.
Ayame
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
Fortuna kołem się toczy

Lily, James i przyjaciele rozpoczynają szósty rok w Hogwarcie. Niestety, wybucha wojna i wszystko zaczyna iść po złej myśli... Czy bohaterom uda się pokonać ciągle szerzące zło? Czy wrócą do beztroskiego stylu życia? Czy dojrzeją na tyle, by zauważyć, że życie nie zawsze usłane jest różami? Czy będą potrafili odróżnić przyjaciół od wrogów?
Ew
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Krucze opowieści 
Historia I
Angelika Romanoff, nazwisko mówi samo za siebie. Agentka T.A.R.C.Z.Y. z tajemniczą przeszłością. Ponadludzkie zdolności do wpakowywania się w tarapaty i naprawiania błędów. Może czas, aby pewien bóg kłamstw oduczył ją pochopnych wyborów?
Historia II
Diana Laufeydittri, przygarnięta Jotunka, wojowniczka. Co poświęci, by osiągnąć swoje cele? Na pewno nie mało. Lecz jej życie nie jest usłane różami. Po śmierci brata porzuca wszystko, rozpoczyna nowe życie.
Historia III
Sophie Gold, studentka z zamiłowaniem do kawy i mitologi. Pechowiec zawsze trafiający na najgorsze. A może na najlepsze? Nagłe zdarzenie odmienia jej życie, niekoniecznie na lepsze.
Candy Drottning
STATUS: TRWAJĄCY
 FanFiction / Avengers
Zerwana Więź
Anna Maja Beltz dowiaduje się o ucieczce masowego mordercy Syriusza Blacka. Wkrótce dochodzi do ich spotkania, które uruchomi lawinę nieoczekiwanych zdarzeń i słodko-gorzkich wspomnień.
Ginny Kurogane
STATUS: TRWAJĄCY
 FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Hunter
Sal Cusack jest prywatnym detektywem. Żyje w toksycznym związku z modelką, którą jest już nadzwyczajnie zmęczony. Wkrótce poznaje znajomą kumpla i postanawia ją uwieść. Okazuje się, że to nie takie proste. Ponadto zaczyna odkrywać, że coś do niej czuje. Zawiera więc dziwaczny układ ze znajomymi, ktorzy są zdolni zgodzić się na wszystko, aby wytropić mordercę swoich rodziców. Nawet jeśli będą musieli zapłacić w formie nieświadomej niczego dziewczyny, którą Sal się interesuje.
Semi
STATUS: TRWAJĄCY
Kryminalne 
 
 
 
 
Swarożyc
Miasta, wsie i lasy płoną od gniewu Swarożyca. Szkarłatne skrzydła Raroga szumią nad głowami ludu, zwiastując śmierć, nieszczęście, nieprzemijające pożogi — kary od boga ognia i słońca. Skazany na wieczną tułaczkę, zły i rozżalony wciąż gryzie i kąsa. Nie zazna spokoju, póki trwa wśród istnień ludzkich, równie żałosny jak każde z nich.
Historia oparta na mitologii słowiańskiej, rozgrywająca się na ziemiach przedchrześcijańskiej Polski.
Vesna Might
STATUS: TRWAJĄCY 
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.