24 września 2017

Konkurs literacki

Dzień dobry!
A może nie taki dobry, skoro wieści, które dziś Wam przynoszę nie są zbyt dobre...
Konkurs literacki z okazji dnia Włóczykija (motyw podróży) nie doszedł do skutku, niestety. Mimo deklaracji pod postem konkursowym (dostępny pod tym adresem), pracę przysłała tylko jedna osoba – Adna, której bardzo za to dziękuję.
Moja droga, Twoja praca zostanie opublikowana dziś wieczorem. Skoro nie miałaś konkurencji, nie mogę przyznać Ci pierwszego miejsca, jednak trafia do Ciebie roczna reklama w Polecanych – równowartość miejsca drugiego. Gdybyś była zainteresowana oceną Twojej twórczości przeze mnie i Lenę, co było częścią nagrody za pierwsze miejsce, znajdziesz nas na ocenialni Wspólnymi Siłami.
Czekam na wiadomość, który z Twoich blogów ma być przez nas reklamowany :)

6 komentarzy:

 1. Powiem tak – szkoda. Wiem jak bywa z czasem i chęciami do pisania. Sama napisałam opowiadanie na ten konkurs, po czym na ostatnią chwilę napisałam inne i właśnie je wysłałam. Jednak obiecałam sobie, że będę się udzielać, bo w końcu do niejednego katalogu należę. Trochę to przykre, że sporo osób regularnie publikuje nowe rozdziały i aktywnie korzysta z „usług” katalogów, ale na tym się ta aktywność kończy. Może innym razem będzie lepiej? Chociaż nie wiem, czy na Waszym miejscu chciałoby mi się znów coś organizować skoro odzew jest, no cóż... nikły. Mimo to mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i oczywiście Wam tego życzę. ^^

  Dziękuję bardzo za opublikowanie opowiadania. To miłe, że je wrzuciłyście. :)
  Co do reklamy, to poproszę o umieszczenie w Polecanych bloga Zagubione Dusze, który znajduje się w kategorii Fantastyka/Fantasy.
  A jeśli chodzi o ocenę na Wspólnymi Siłami – podziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to przykre. Bardzo zależy nam, by Katalogowo wciąż się rozwijało, wymyślamy więc kolejne akcje, więcej atrakcji, szukamy nowych możliwości, by było lepiej, ale wciąż schludnie i profesjonalnie.
   Chciałabym wiedzieć, z czego tak mały odzew ze strony autorów może wynikać. Słabe nagrody? Trudny temat? Zbyt wysokie wymagania? Naprawdę nie wiem, ale z pewnością będę próbować dalej. Może w końcu się uda? :)

   Zgodnie z życzeniem do reklamy trafią Zagubione Dusze. Przed końcem tygodnia na pewno pojawi się w odpowiednich miejscach :)
   Tymczasem jeszcze raz dziękuję, że wzięłaś udział w naszym konkursie. Na pewno wkrótce wymyślimy coś nowego – zapraszamy.
   Pozdrawiam cieplutko
   Ayame

   PS. Jakim cudem tu trafiłaś? Blogspot znów zrobił nam psikusa i na głównej jest tylko jeden post.

   Usuń
  2. Nie wiem jak inni, ale ja np. nie piszę ze względu na nagrody, tylko dla przyjemności. No i lubię wyzwania. ^^ Temat raczej trudny nie był, bo przecież opowiadanie nie miało opierać się na podróży, tylko zawierać jej motyw... Też nie powiem, żeby wymagania były wygórowane, ale to tylko moje zdanie.
   Tak czy inaczej ja się cieszę, że wzięłam udział, bo kolejny pomysł w końcu przestał mnie nękać. :)
   Och, mam Was w obserwowanych. Poza tym zawsze przeglądam posty wstecz, bo już nie raz złapałam się na tym, że coś mi umknęło. :)

   Usuń
  3. Cieszę się, że mogłyśmy pomóc ;)
   Mam więc nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć przy okazji kolejnych konkursów, losowań i wydarzeń!

   Fakt, czasem zdarza nam się publikować więcej postów w krótkim czasie i wtedy łatwo może coś umknąć :)

   Usuń
 2. Cóż, ja o konkursie dowiedziałem się zdecydowanie zbyt późno, bo przyznam szczerze, że rzadko kiedy przeglądam swoją listę czytelniczą. Post mi umknął, a jak w końcu na niego trafiłem, zostało zbyt mało czasu (przynajmniej dla mnie), żeby napisać coś porządnego.

  Mam nadzieję, że następnym razem uda mi się zobaczyć informację o konkursie w odpowiednim momencie, bo chętnie wziąłbym udział w czymś takim.

  Pozdrawiam,
  graf zer0.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację :) Tak przypuszczałam, że przydałoby się rozwinąć reklamę. Może nawet poskakać po zakładkach gromadzących spam...

   W każdym razie serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia. Z pewnością wkrótce coś się pojawi. Może nowa edycja konkursu halloweenowego? Będziemy informować, jeśli coś zaplanujemy.

   Również pozdrawiam,
   Ayame

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.