5 września 2017

#1652-1657

Dzień dobry!
Dziś na miły początek poczęstujemy Was garścią informacji.
Przede wszystkim tylko dwa tygodnie pozostały na zgłaszanie się do naszego konkursu literackiego. Nagradzamy również sam udział! Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

A co poza tym?
Jakby nie było, doskonale wiemy, że co roku w czasie wakacji bardzo wzrasta Wasza aktywność. Piszecie i publikujecie więcej, a dla niektórych jest to czas, by zebrać w sobie odwagę, założyć pierwszą własną stronę i pokazać światu, co tam trzymaliście w szufladzie.
Dlatego właśnie ocenialnia Wspólnymi Siłami serdecznie zaprasza Was do siebie. Wybierzcie oceniającą, złóżcie zgłoszenie zgodne z podanym w zakładce formularzem i dajcie się poznać! Oceniające już na Was czekają :)

A na koniec krótkie przypomnienie – JESTEŚMY NA FACEBOOKU! Publikujemy tam trochę ciekawych postów, również tam częściej znajdziecie informacje bieżące z blogowego świata. Ostatnio pojawiła się także informacja o zbliżających się darmowych warsztatach pisarskich, które ruszają już jutro. Sprawdźcie, czy nie znajdzie się coś dla Was, może zostaniecie z nami na dłużej :)


Zorana – button Twojego opowiadania ma niewłaściwe wymiary (300x112px);
Dhaumaire – no cześć!


History of the Silver Master and Green Ninja
Lloyd Garmadon spotyka dziewczynę imieniem Delphi; ta znajomość wciąga go w niebezpieczny spisek zdrajców Ninjago. Tymczasem z więzienia Evermoor ucieka cała horda niezwykle groźnych przestępców. Wojownicy odnajdują starych i nowych sprzymierzeńców jak i wrogów. Poznajemy nową, odbudowaną P.I.X.A.L i jej stwórcę z zupełnie innej strony... Ale czy pokonają nadal powracające, odwieczne zło Krainy Ninjago? Następnie śledzimy losy nowego pokolenia ninja i mistrzów żywiołów. Miłość i krew...mieszanka która może w każdej chwili wybuchnąć...
Kitty Sheksire
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
Zbiór Opowiadań Panny Black
Zbiór opowiadań panny Black to mieszanką opowieści w kategorii fantasy, science-fiction, thriller i horror, a czasami i czegoś lżejszego. Blog ten jest lekarstwem na nudę, przystanią pełną słów i historii, które wciągną Cię w światy piękne i straszne. Zaznasz tutaj rozbawienia i wzruszenia, a także miłości, wiele pasji i bohaterstwa w walce o dobro.
Aleksandra Lestrange
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
Złoto i popiół

Sagha nigdy nie potrafiła trzymać rąk przy sobie. Pewnego dnia ściąga to na nią ogromne kłopoty. Ukradłszy coś, o czego istnieniu nie powinna nawet wiedzieć, zadarła z ludźmi, których nigdy nie chciałaby spotkać. Piękny naszyjnik okazuje się więzieniem demona – Sagha przekonuje się o tym bardzo boleśnie. Wkrótce musi uciekać, zostawiając za sobą bezpieczny dom, a piękny świat, o którego zjechaniu wzdłuż i wszerz marzyła, wcale nie jest tak przyjazny, jak myślała. Jej głównym celem staje się... przeżycie.
 Dhaumaire
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Niedopowiedziane historie
Trwa wojna. Ziemie kawałek po kawałku trafiają w ręce najeźdźcy. Okupant dociera do bram Twierdzy Myrmydii, a losy rycerzy i kapłanek Boginii Wojny stają pod znakiem zapytania. Mieszkańcy Zakonu Wśród Wzgórz, mierząc się z widmem rozwiązania, podejmują desperackie kroki, aby przetrwać. W szereg ich intryg zostaje wplątana tajemnicza istota. Spiski, ryzykowne misje, walki, a w tle historia inna niż można by się tego spodziewać. Mieszanka low i high fantasy.
Zorana
STATUS: TRWAJĄCY
 Fantastyka / Fantasy
Mędrcy
Świat w jakim żyła Anastazja okazał się tylko złudzeniem, po tym jak trafiła do Akademii Dzieci Wybranych. Wychowana wśród ludzi nie mogła się tam odnaleźć i pragnęła uciec. Niestety jej krew zdecydowała za nią kiedy się narodziła. Świat w który wkroczyła okazała się niezwykle piękny, ale równie mroczny i niebezpieczny. Przepełniony krwią i bólem, oraz posłuszeństwem. Pomiędzy dwoma rasami wciąż tlił się konflikt, którego nikt nie umiał zażegnać. W tym świecie brak było miejsca na spokój, miłość i rodzinę. Wszystko sprowadzało się do walki.
Anastazja nie potrafiła się z tym pogodzić. Chciała zmienić ten świat, ale czy będzie wstanie? Czy droga to tego nie będzie wymagała zbyt wielu poświęceń? A może to ją zniszczy? Może prawda i tajemnice okażą się zbyt straszne? Może to będzie zbyt wiele i się podda? Czy znajdzie się tam gdzieś miejsce na miłość?
Agata Write
STATUS: TRWAJĄCY
 Fantastyka / Fantasy
Królestwo Keronii

Akcja bloga osadzona jest w fikcyjnym świecie, w którym magia jest równie oczywista jak nauka, większością państw rządzą królowie; mity, wierzenia i przesądy są jednymi z wielu elementów codzienności, a człowiek nie jest jedyną myśląca rasą.
Tytułowa Keronia to kraj o realiach luźno inspirowanych europejskim średniowieczem. Od kilkudziesięciu lat w stanie wojny z sąsiadującą od południa Wirginią, staje się areną nie tylko krwawych walk, ale także wielu przygód.
Nie istnieje konkretna, sprecyzowana oś fabuły. Blog oferuje Ci realia świata, który w całości stoi przed Tobą otworem. To twoja postać – jako jedna z wielu – zapisze karty jego historii, to właśnie Ty możesz stać się jednym z głównych bohaterów. Możesz być dosłownie każdym, pochodzić z dowolnego miejsca na mapie i obrać taką drogę życia, jaką tylko zechcesz.
Uważaj jednak. Nie jesteś nieśmiertelny, a czasy nastały niespokojne: wojna, wzajemne waśnie między stronnictwami, skryte w leśnych ostępach bestie, podstępne knowania możnych i czyhający na traktach zbójcy to tylko niektóre z niebezpieczeństw.
STATUS: TRWAJĄCY
 Blogi grupowe

7 komentarzy:

 1. Dzięki za rozpromowanie mojej strony. W "Poprawki, pytania, sugestie" załączyłam link do nowego banneru.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy! Button został już dodany.
   Również pozdrawiamy :)

   Usuń
 2. Też Was kocham, dziewczyny. ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Cała przyjemność po mojej stronie.
   Życzymy dużo weny :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.