22 sierpnia 2017

#1644-1651

Dzień dobry!
Dla szkolnej części autorów wakacje powoli dobiegają końca. Studentów natomiast czeka kampania wrześniowa i tęsknie wyczekujący październik. A póki co czas wolny możecie wykorzystać na pisanie i czytanie. Przypominam również o naszym konkursie literackim. Nic wymagającego, a może kogoś zainteresuje? :)


http://katalogowo.blogspot.com/2017/07/konkurs-literacki.html
(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)

Hiroki – no hej! :D 
Kim Miracle – widziałam, że w zgłoszeniu coś nie wyszło Ci kodowanie, więc podpowiadam: <a href="tutaj adres strony">Tutaj nazwa strony</a>
Krävariss – a co sądzisz o tej kategorii? :)
perfcaramel – nie mamy kategorii Justin Bieber, dlatego Twój blog został umieszczony w FanFiction / Gwiazdy i fani. Poza tym skoro Twój nick nie pokrywa się z tym podanym w formularzu, musisz o tym pamiętać przy zgłaszaniu nowych fragmentów do reklamy, w przeciwnym razie uzyskasz odmowę za niezgodność z reklamą zamieszczoną w kategorii.

Niestety, pojawiła się również odmowa.
Andatejkakategorię należy wybrać tylko jedną. Zatem albo FanFiction (tu również należy podać odpowiednie podkategorie), albo Kryminalne, albo Historyczne. Choć sądząc po reszcie zgłoszenia, najlepiej sprawdziłyby sie po prostu Zbiory opowiadań.
Dworce i sufity
Blog jest zbiorem wierszy i prozy poetyckiej. Dlaczego dworce? Dlaczego sufity? Życie jest podróżą, a dworzec pięknym symbolem punktu, z którego możemy wyruszyć dokądkolwiek. Sufity z kolei reprezentują zamknięcie w domu i bezczynne leżenie w łóżku. Ludzi ambiwalentnie ciągnie do wolności podróży, wolności wyboru – a jednocześnie się przed nią chowają i uciekają w bezpieczną rutynę. Uważam, że takie sprzeczności są jednym ze źródeł poezji. Zainteresowany przemalowaniem konfliktów wewnętrznych na odrobinę sztuki? Zapraszam!
Hiroki
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Literackie
Opowiadania Kim
https://swiat-kim.blogspot.com
Cóż można powiedzieć o zbiorze opowiadań? Znajdziecie tu krótkie one shoty, w których postaram się ciekawie opisać różne historie. W takich opowieściach staram się pisać o czymś ważny, zabawnym, aby się więcej dowiedzieć trzeba spojrzeć. 
 Kim Miracle
STATUS: TRWAJĄCY
 Zbiory opowiadań
Lisie serduszko 
 Lis jest duszkiem o nieznanym pochodzeniu. Żyje spokojnie z braćmi oraz przyszywanym ojcem Danielem w zniszczonym pustostanie. Spacerując ulicą trafia na akcję ratunkową niedoszłego samobójcy. Ciekawość zwycięża, dając początek specyficznej, aczkolwiek niezwykłej przyjaźni.
Vreles
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Król Lew: Historia Nieznana
Historia Nieznana to bajka przede wszystkim o poszukiwaniach własnego miejsca w wielkim świecie pełnym antycznych tajemnic i nowych przygód czekających za każdym rogiem. W świecie, w którym zaciera się granica pomiędzy miłością a szaleństwem, wesołością i smutkiem, przeszłością i przyszłością, wreszcie: wiecznym Kręgiem Życia, a spiralą okrucieństwa i śmierci.
Krävariss
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Bajki
Wrota Śmierci

W królestwie Armarion od lat mrok sieje strach i spustoszenie, a polowanie na magów to nieustanna gonitwa okrutnego króla, podporządkowującego sobie wszystko i wszystkich na własnych zasadach.
Tylko Hailey Perñ wychodzi mu naprzeciw — początkująca czarownica, która nie zdaje sobie sprawy ze swojej potęgi i siły.
Przyjdzie jej walczyć z niemożliwym,
pojawi się tajemniczy towarzysz, który zawsze popędzi wiedźmie na ratunek,
a niebezpieczeństwa spadną na nią lawiną.
Walka o wolność, magię i smoki...
Krąg rozleci się w pył,
zdrada i walka będzie nieuniknionym elementem aż po kres...
Krew zostanie przelana,
a Wrota Śmierci zostaną otwarte!
Calliste
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / FantasyThey will fall like roses 
 Justin. Znany muzyk, spełniony życiowo, ale tylko pozornie, bo w środku jest martwy, gnije z dnia na dzień coraz bardziej. Zmęczony dotychczasowym życiem pragnie katharsis dzięki, któremu z powrotem nauczyłby się jak to jest żyć. Licząc, że przypomnienie sobie zwyczajnego życia mu w tym pomoże, tworzy swoje alter ego i zapisuje się do szkoły.
Lydia. Osiemnastolatka, której pomimo młodego wieku życie zdążyło dać wystarczająco w kość. Sili się na udawanie przed ludźmi niezniszczalnej, ale to wszystko maska. W rzeczywistości zawisła w próżni pomiędzy "nie chcę żyć" i "nie chcę umierać".
Zbieg okoliczności sprawia, że się spotykają. Czy zauważą jak wiele ich łączy? I czy obydwojgu uda się wygrać wewnętrzną walkę z własnymi demonami?
perfcaramel
(Wattpad)

STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani 
Elviren's revival

Nad Elviren wisi groźba wojny. Król Hans ogłasza nabór do wojska, do którego zgłasza się osiemnastoletnia Farya. Jej zgłoszenie zostaje odrzucone, dlatego wraca w przebraniu mężczyzny i rozpoczyna trening. Armią dowodzi William, który wkłada wszelkie starania, aby osiągnąć zwycięstwo.
Wiedziona przypadkiem dziewczyna, trafia do pałacu, gdzie poznaje tajemnice tragicznej śmierci poprzednich władców Elviren.
Jak długo uda jej się trzymać swoją prawdziwą tożsamość w sekrecie? I co łączy ją ze śmiercią rodziny królewskiej?
Martina Avarosa
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
The One That Got Away

Basil Oulette. Francuz. Czarodziej. Ślizgon. Zamiast do Beauxbatons, rodzice wysyłają go do Hogwartu, mówiąc, że tak będzie dla niego bezpieczniej. Na miejscu poznaje Toma Riddle'a, nowego sprzymierzeńca, a także rywala. Oboje pragną władzy nad światem, którą może zyskać tylko jeden. Kto wygra tę rywalizację? Przed czym chcieli ochronić go rodzice? I co znaczą pojawiające się na ciele Basila słowa?
Lusmyth
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Toma Riddle'a 

4 komentarze:

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.