8 sierpnia 2017

#1639-1643

Dzień dobry!
Dzisiejsza aktualizacja w całości należy do kategorii FanFiction, serdecznie zapraszamy więc do czytania i komentowania.

Aleksandra Lestrange – nie wybierałam jednego z dwóch opisów, po prostu je połączyłam. Daj znać, jeśli jednak chcesz tę reklamę w innej formie.
Anamea – nie będę tworzyć specjalnie nowej kategorii dla Spiderman: Homecoming, dlatego pozwoliłam sobie wybrać dla Twojego opowiadania FanFiction / Filmy i seriale. Jeśli Ci się nie spodoba i postanowisz przenieść bloga do innej, daj znać.

Opowiadania nie są jeszcze w przydzielonych im kategoriach. Jestem poza domem (u Leny, jeśli chodzi o ścisłość), zatem musicie trochę poczekać. Obiecuję jednak, że wstawię reklamy najszybciej, jak będę mogła :)
Inna Alternatywa
Gdy życie przybiera nieoczekiwany tor, czasami trzeba udać się do ekstremalnych środków i postawić wszystko na jedną kartę. Oni tak zrobili. Zaryzykowali całym swoim życiem, by chociaż odrobinę odmienić własny los.
Co by było, gdyby Harry Potter, syn Remusa i córka Syriusza cofnęli się w czasie, by uchronić rodziców od niekoniecznej śmierci?
Aleksandra Lestrange
STATUS: ZAKOŃCZONY
 FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Krzyki naszych serc
Blaise Zabini i Ginny Weasley. Wrogowie, którzy po ostatecznej bitwie z Voldemortem powracają do Hogwartu, by dokończyć magiczną naukę.
Czy wojna zmieniła ich na tyle, że będą w stanie się zaakceptować, polubić? A może poczują do siebie coś więcej? Czy mają szanse na szczęścię?
Blog opowiada o dwójce nastolatków, wkraczających w dorosły świat o ich marzeniach, planach i porażkach.
A przede wszystkim o poszukiwaniu miłości, która niespodziewanie zawita do ich drzwi.
Alex
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
FanFicton / Harry Potter / Czasy Trójcy
"L'amor che muove il sole e l'altre stelle." - Shikamaru x Temari
Shikmaru Nara stracił Swojego ojca podczas wojny, ale gdy to się stało nie był jeszcze pozbierany po utracie Swojego mistrza więc był to dla Niego ogromny cios. Chłopak znany ze Swojego spokojnego charakteru, a na dodatek leniwego stylu życia zmienił się nie do poznania. Kiedyś można było z Nim jeszcze porozmawiać, a po Wojnie? Zamknął się w Sobie to wszystko tam mocno Nim wstrząsnęło że postanowił podświadomie uciec od rzeczywistości. Bliskie Mu osoby to zauważyły i został wysłany przez Hokage na misje która nie wiadomo czy kiedyś zostanie przez Niego zakończona... Dlaczego? Został wysłany na zwiedzenie świata, ale przy okazji Jego zadaniem jest popracowanie nad Sobą oraz samodzielny trening w górach – może wrócić dopiero do wioski dopiero wtedy kiedy Jego stan się poprawi... Czy tak też się stanie? Czy w Jego życiu pojawi się ktoś kto postawi Go na nogi?
Kahori Nakadai
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Bohaterowie Queens
Vulture został pojmany przez Spider – Mana. Kolejny przestępca wyeliminowany!
Peter Parker krótko cieszy się swoim zwycięstwem. Po ujawnieniu szajki zajmującej się tworzeniem kosmicznej broni, nie ma nic ciekawego do zrobienia. Miasto uspokoiło się, a jedynymi niebezpiecznymi osobnikami na powrót stali się złodzieje rowerów, kieszonkowcy i drobni gangsterzy.
Kiedy Peter marzy o kolejnej okazji do wykazania się jako bohater z sąsiedztwa, do jego klasy dołącza nowa uczennica z Londynu – Zina Mykos. Chociaż Zina wygląda na normalną, spokojną, odrobinę niepewną siebie dziewczynę, nic nie jest w niej normalne.
Już wkrótce Spidey będzie miał okazję przekonać się, że nie jest jedynym człowiekiem ukrywającym się za maską. Dodatkowo w akcję wplącze się kilku niebezpiecznych gości związanych z firmą OsCorp, która to odkupiła od Tony’ego Starka wieżę Avengers.
Czy coś może pójść nie tak, kiedy na horyzoncie pojawią się nowi przeciwnicy?
Oh, wszystko!
Anamea

STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Avengers
Jestem duchem klanu Uchiha.
 Przypadkowe spotkanie dotknęło go do granic obszarów dotąd niezbadanych. Jej oczy rozdarły na strzępy jego spokój a słowa spaliły resztki zdrowego rozsądku. Jest bytem tylko wtedy, kiedy wpatruje się w nią.
Było niespodziewane, zadziwiające, nie w porę. Jednak człowiek ten, w jakiś niewyjaśniony sposób stał się, niemal natychmiast, częścią jej tajnego świata. Sprawił, że gromadzony latami chłód czyniący ją zimną, niezdolnmą do kochania, zniknął jak brudny śnieg przedwiośnia. Doświadczała ponownych narodzin.
Potem, w ten sposób mijały dni, tygodnie... Pragnienie doświadczania wzajemnej obecności było wszechogarniające, nie do wytrzymania...
Madara Uchiha
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto 

5 komentarzy:

 1. Cześć.
  Dzięki za dodanie mojego bloga "Bohaterowie Queens" do spisu. Jak dodawałam zgłoszenie tak myślałam, że mogą być drobne problemy z przypisaniem do odpowiedniej kategorii.
  Jeśli jest taka możliwość, to prosiłabym o przeniesienie z "Filmy i Seriale" do "Avengers". Wydaje mi się, że tam, osoby zainteresowane szybciej trafią na pisaną przeze mnie historię.

  Z góry dziękuję,
  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej
   Żaden problem, pójdzie do Avengersów :)
   Pozdrawiam cieplutko!

   Usuń
 2. Myślę, że jest okay. Dziękuję za dodanie x

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.