9 lipca 2017

Współpraca

Dobry wieczór!
Jak minął Wam kolejny wakacyjny weekend? Ja miałam krótką przerwę w praktykach szpitalnych, ale od jutra wraca normalny tryb pracy :) Dlatego właśnie korzystam, póki mogę i działam na obu stronach, które współtworzę – Katalogowo oraz Wspólnymi Siłami. Obie strony mają również swoje odpowiedniki facebookowe, na które serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych!
Tymczasem chciałabym poinformować Was, że nie tylko Katalogowo organizuje swój konkurs wakacyjny. Ciekawe wydarzenia znajdziecie między innymi na Katalogu Fenix, Katalogu opowiadań o wampirach oraz Księdze Baśni, gdzie organizowane są konkursy. Dokładniejsze informacje uzyskacie po kliknięciu w wybrane buttony reklamowe. Zachęcam do udziału! Udowodnijcie, że blogosfera nie umarła i wciąż drzemie w niej potencjał ;)

(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)


Dla przypomnienia wstawiam również button naszego konkursu. Może znajdzie się ktoś, komu udało się go przeoczyć. Zapraszamy już wkrótce – 23 lipca!

Tradycyjnie również pozostawiam informację, które strony wciąż mają otwarty nabór. Być może ktoś ma odrobinę wolnego czasu w te wakacje i chciałby poświęcić go na pomoc jednej z poniższych stron? 
Nabór:
Internetowy Spis
Katalog Euforia
Katalog Feniks
Księga Baśni
Katalog Kreatywność
Spis Opowiadań 
Katalog opowiadań o wampirach
Polecane fanfiction
Wspólnymi Siłami
Konstruktywna Krytyka Blogów

Z przykrością informuję jednak, że nie wszystkie strony pozostały aktywne. Ze względu na brak informacji o dalszej działalności współpraca została zawieszona z poniższymi stronami. Gdyby sytuacja uległa zmianie, a pod jednym z poniższych adresów pojawił się znak życia, proszę administrację o komentarz w odpowiedniej zakładce.
Katalog z wyobraźnią
Spis FanFiction z Idolami
Stowarzyszenie Księcia Półkrwi
Księgozbiór Hogwartu

1 komentarz:

  1. Ajaj! Potencjał drzemie i nie umrze :) Tylko czas i chęci muszą wrócić :D

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.