27 czerwca 2017

#1623-1625

Dzień dobry!
Zaczęły się wakacje, dzięki czemu mam nadzieję, że wena będzie Wam dopisywać, co zaowocuje kolejnymi świetnymi blogami i nowymi rozdziałami.
A póki co chciałabym zapoznać Was z informacją o zbliżającym się konkursie literackim, który odbędzie się na Katalogowo 23.07.2017. Wtedy również poznacie dokładne zasady i korzyści wynikające z uczestnictwa. Dziś mogę Wam obiecać, że będzie to krótka, niewymagająca forma na ciekawy, bardzo szeroki temat. Mam nadzieję, że będziecie zainteresowani tym, co dla Was szykujemy! :)
 Pozdrawiam cieplutko wszystkich czytelników i zapraszam do zapoznania się z reklamami poniżej. A w wolnej chwili możecie odwiedzić naszą nową podstronę, która stworzona została, by nieco przybliżyć Wam działalność naszej strony.http://edge-of-tommorow.blogspot.com/
Delikatna, słodka, moja. Od zawsze byłaś jak relikt, który spoczywał w moich objęciach, stając się nietykalnym dla obcych rąk. Uwielbiałem dotykać Twoją gorącą skórę i wchłaniać jej zapach. Zawsze marzyłem jedynie o tym, by skosztować Twoich słodkich ust. Za długo zwlekałem. Wyrwano mi Cię z rąk, bo niczego nie potrafiłem docenić. Muszę na nowo Cię odnaleźć, nie wiedząc o tym, jakie piekło sprowadzi na nas przeszłość.
Akai Tsuki
STATUS: TRWAJĄCY
 Romans
You are my poison, Justin.
On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą
Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?
Alex i Pam Lam
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani  
Wyjdź oknem

To historia troszkę śmieszna, ale pełna zupełnie poważnych przemyśleń, troszkę przerysowana, ale pełna prawdziwych rysów świata. Historia o pewnej paczce studentów, dla których dzień bez odwalenia jakiejś głupoty, to dzień stracony! Mają jedną zasadę: "Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami... Wyjdź oknem!"
Kina
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.