6 maja 2017

Nowości ze współpracy


Dobry wieczór!

Ostatnio nieco przycichłam, za co bardzo przepraszam. Nazbierało się już trochę Waszych zgłoszeń do spisu, zgłoszeń poprawek, informacji, spraw bieżących, zaległych i tych zaplanowanych. Awaria laptopa odbiła się na Katalogowo, ale mam nadzieję sukcesywnie wszystko nadrobić.

Na dobry początek postanowiłam napisać post, w którym zbiorę wszystkie nowinki ze stron, które z nami współpracują. Znajdziecie więc tu garść informacji o działalnościach na katalogach, spisach czy ocenialniach, a przy okazji zaktualizuję naszą podstronę, sprawdzając aktualność zawartej współpracy. Jeśli administracje tychże stron chcą tu jeszcze dodać coś od siebie, serdecznie zapraszam.
Zatem do roboty! :) 

Zacznę od rekrutacji. Nie rozumiem wprawdzie, dlaczego strony, które sobie nie radzą, nie połączą się jak kiedyś ocenialnie, a jeszcze mniej zrozumiałe jest dla mnie otwieranie nowych katalogów czy spisów po to tylko, by po niespełna tygodniu trąbić o naborze; jednak może ktoś chciałby spróbować swoich sił i wspomóc między innymi:
Internetowy Spis
Katalog Euforia
Katalog Fenix
Księga Baśni
Katalog Kreatywność 
Spis Opowiadań
Stowarzyszenie Księcia Półkrwi 
Księgozbiór Hogwartu 
Polecane fanfiction 
Gdyby ktoś chciał spróbować szczęścia w ocenianiu, nabór otwarty znajdziecie tu:
Konstruktywna Krytyka Blogów
Wspólnymi Siłami
A co z graficiarzami? Są tu jacyś wolni? Jeśli chcecie popracować nad swoim warsztatem i przy okazji pomóc duszom, które poszukują szat na okrycie swej jeszcze świeżej twórczości, możecie zerknąć pod te adresy:
Panda Graphics
Land of Grafic 

Poza tym mam dla Was informację o konkursie na Rzece Opowieści.
(kliknij, by dowiedzieć się więcej)

http://katalog-granger.blogspot.com/p/akcja-komentatorska-magiczne-sodkosci.html
(kliknij, by dowiedzieć się więcej)

Wprawdzie to jedyne tego typu ogłoszenia, jakie dziś dla Was wyciągnęłam, ale jestem pewna, że znalazłoby się ich trochę więcej, gdyby były bardziej wyeksponowane na stronach. Gdybym miała jakieś informacje na ten temat, niezwłocznie Was powiadomię. Tu ponownie apel do administracji stron współpracujących z Katalogowo: dajcie znać, jeśli coś organizujecie, a chętnie zareklamuję to tu i w kolumnie po prawej stronie. 
A tymczasem przypominam, że trwa głosowanie na drugi w życiu Katalogowo ROZDZIAŁ MIESIĄCA, więc jeśli doskwiera Wam brak konkursowych wrażeń, zgłoście się z nowym rozdziałem i wystartujcie w kolejnej ankiecie :) 

To by było na tyle. Zgodnie z grafikiem widzimy się już jutro z epilogiem Innej wersji Raylie, a we wtorek pojawią się tu reklamy nowych blogów. Wrócicie, prawda? ;)
Udanej reszty weekendu, kochani!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.