7 kwietnia 2017

Nowe rozdziałyWitam!
Tym razem coś dla fanów FanFiction ;) Przypominam o ankiecie  na rozdział miesiąca. Można się zgłaszać na kwietniową edycję – tak, jak robiliście to na marcową.
Zapraszam do czytania i przypominam, że jesteśmy na facebooku!Rozdział 5
Czarodzieje mijali kolejne budynki, aż w końcu Hermiona zatrzymała się przy małym, ładnym domu sprawiającym dobre wrażenie — szczególnie w porównaniu do reszty sąsiedztwa. Choć w dzieciństwie dziewczyny wyglądał on trochę inaczej, to wiedźma bez problemu go poznała. Mieszkała tu aż do dziesiątego roku życia i miała wiele miłych wspomnień związanych z tym miejscem. Mimo że wcześniej niezwykle się bała, po naciśnięciu dzwonka cały lęk i stres opuściły ją.
Monemi
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Rozdział 4
– Po co chcesz mnie rozebrać? – odzyskała głos po owych pośpiesznych kalkulacjach.
– Żeby ci się przyjrzeć, oczywiście – operował swawolnym głosem. – Czy nie wiesz, co wyczynia z umysłem mężczyzny widok zgrabnego ciała kobiety odzianego wyłącznie w nocne buciki? – Potoczył natarczywym wzrokiem po nogach dziewczyny, aż spoczął nim na pantoflach z czarnej aksamitki wystających zza rąbka szaty. – Nienawidziłem okaleczonych stóp Chinek.
Raylie
FanFicion / Xiaolin
Epilog
W swoich dłoniach trzymała królewski medalion. W samym środku ozdoby znajdował się przepiękny srebrny kryształ, od którego odchodziło dwanaście identycznych promieni. Gdy Futawari obróciła błyskotkę w palcach, jej oczom ukazał się wygrawerowany czerwony symbol, swym wyglądem mgliście przypominający kotwicę. 
- Trenuj ze mną, a powiem ci, dlaczego widujesz go w snach. 
Nocebo
FanFiction / Manga & anime/ Dragon Ball

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.