18 kwietnia 2017

#1600-1603

Dzień dobry!
Wracam z kolejną porcją blogów i jednocześnie przypominam, że zostało tylko kilka dni do końca głosowania na Rozdział miesiąca, więc kto jeszcze nie zdążył oddać swojego głosu, może zrobić to pod tym adresem :)
Przypominam także, że jesteśmy na Facebooku, gdzie publikujemy nie tylko informacje o aktualizacjach, ale również o nadchodzących i bieżących wydarzeniach, quizy i artykuły. Zapraszamy do polubienia i obserwowania! Jeśli macie jakieś sugestie lub chcielibyście zobaczyć na Katalogowo coś konkretnego, piszcie z komentarzach.

Anaya Tyrell – pozwoliłam sobie umieścić Twoje opowiadanie w kategorii FanFiction / Filmy i seriale, ponieważ nie ma na Katalogowo podkategorii dotyczącej Teen Wolf. Beauty and The Beast
Rok 2115. Minął dokładnie wiek od momentu, kiedy wampiry postanowiły przejąć kontrolę nad światem. Ludzie podporządkowują się silniejszym istotom, wykonują polecenia bez sprzeciwów. Większe miasta funkcjonują tak jak dawniej, ludzie wciąż chodzą do pracy, a dzieci i nastolatkowie do szkoły. Każdy obywatel wraz z ukończeniem lat osiemnastu ma obowiązek co miesiąc oddawać krew, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz najbliższym.
Anabelle Casella jest młodą dziewczyną, która przez całe swoje życia była trzymana przez rodziców w zamknięciu, w obawie przed krążącymi po świecie wampirami. Córka właściciela jednego z największych banków w Anglii oraz pielęgniarki. W dniu, kiedy ojciec dziewczyny traci wszystko mężczyzna zmuszony jest do posunięcia się do drastycznego kroku - aby nie upaść na dno postanawia sprzedać swoją córkę jednemu z najbardziej wpływowych oraz niebezpiecznych wampirów w Wielkiej Brytanii. Dopiero po przyjeździe Anabelle do posiadłości wampira rozpoczyna się horror oraz gra o przeżycie.
Ice Queen
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Thrillery i horroryUwolnij słowo
Po przeczytaniu książki/obejrzeniu filmu zawsze mam trochę do powiedzenia i stwierdziłam, że wypadałoby nareszcie dać temu ujście. Będę recenzować bardzo różne książki i filmy i nie planuję się ograniczać tylko do recenzji. Będzie subiektywnie, szczerze, czasem pewnie palnę coś głupiego... ale mam nadzieję, że całokształt się wam spodoba :)
Meera
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Literackie
Będziemy walczyć do końca.
http://i-chose-you-my-hero.blogspot.com
Opowiadanie umieszczane na blogu nawiązuje do dwóch seriali: The Flash oraz Arrow. Dwie siostry zostają rozdzielone i każda z nich mieszka z jednym z rodziców w miastach oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów. Crystal Brown by spełnić oczekiwania matki obejmuje stanowisko prokuratora w Star City. Nie spodziewała się jednak, że będzie współpracować z burmistrzem Oliverem Queen'em, który zaś w nocy strzeże miasto jako Green Arrow. Natomiast Roseanne Brown otrzymuje posadę laboranta w Departamencie Policji Central City, gdzie tam spotyka swego przyjaciela Barry'ego Allena, który w tajemnicy przed innymi ratuje ludzi jako Flash i znajduje meta-ludzi. Historia jest obecnie kontynuacją trwających seriali, gdzie Green Arrow próbuje pokonać Prometeusza a Barry Allen jako Flash powstrzymać Savitara. Jak potoczą się ich losy gdy na drodze spotkają siostry Brown, które odkryją ich tajemnice?
Aquidia i Adrianne
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
I'm Your Alpha Now.
Panta rei- wszystko płynie. I wszystko się zmienia. Przekonała się o tym grupa zwykłych nastolatków, których życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni pod wpływem dziwnych, niewyjaśnionych wydarzeń dziejących się w ich mieście. Nagłe samobójstwa, zabójcze zwierzęta biegające po lesie, obsesje nastolatek. To wszystko wprowadza ich na niebezpieczne drogi nieznanego im, ukrytego za kurtyną normalności paranormalnego życia ich miasteczka. Kim jest Derek Hale i co ma wspólnego z tym wszystkim? Czy mroczne legendy opowiadane dzieciom do snu są prawdą?
Anaya Tyrell
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.