21 marca 2017

#1553-1555

Dzień dobry, kochani!
Czy u Was również widać te nieśmiałe początki wiosny? Mam nadzieję, że tak i cieszycie się nieco dłuższymi chwilami w słonecznym świetle, niż te, które pojawiają się u mnie między wichurami i ulewnymi deszczami.
Gdyby jednak nie dopisywało Wam szczęście i za oknem panowała ponura atmosfera, pamiętajcie, że wtedy najlepiej zrobić ulubioną kawę/herbatę i usiąść z dobrym tekstem. Może przypadnie Wam do gustu jeden z poniższych?
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z reklamami nowych blogów na Katalogowo.
Trzy kobiety i trzy z pozoru odrębne historie, splatające się w wielowątkową opowieść o przeciwnościach losu, uporze i sile dążenia do szczęścia.
Cykl „Słuchając dźwięku ciszy” to słodko-gorzkie opowieści, snute przez samotne młode kobiety. Każda z nich pragnie szczęścia, jednak by móc je w pełni osiągnąć, musi zmierzyć się z wciąż na nowo pukającą do drzwi przeszłością. Każda z nich może również spełnić swoje najskrytsze marzenia pod warunkiem, że uważnie wsłucha się w ciszę, tak, by móc usłyszeć szept swojego serca. Bo właśnie to czasem serce a nie rozsądek wie, co jest dla nas najlepsze.
Magdalena

STATUS: TRWAJĄCY
Romans
krótki opis bloga: Nastolatka Bella Robinson po śmierci matki przeprowadza się do Miami. Zamieszkuje u babci, której nie widziała od kilku lat. Dziewczyna jest zagubiona, nie może pogodzić się ze śmiercią mamy. Ma problemy z odnalezieniem się w nieznanym miejscu. Boi się tego, jak zostanie przyjęta w nowej szkole. Czuje, że nikomu nie może zaufać, a otaczającą ją rzeczywistość uważa za ulotną. Wszystko się jednak zmieni, kiedy pozna jego...
W którą stronę pójdzie ta znajomość? Ku miłości czy nienawiści? Jak zareaguje na to otoczenie? Wszystkiego się dowiesz, czytając (Nie)zakazana miłość
AniaKornacka

STATUS: TRWAJĄCY
Romans
„Nie jesteś zabójcą.”
Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.
Martwiała

STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy


Blogi jeszcze nie znajdują się w przypisanych im kategoriach. Wrzuciłam aktualizację gdzieś między łykiem kawy, skrobaniem podania o praktyki, sprzątaniem i karmieniem domowego zoo. Obiecuję jednak wkrótce to nadrobić i ruszyć z większym zaangażowaniem na Katalogowo.
Do przeczytania!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.