10 lutego 2017

Nowe rozdziały

Zapraszamy do zabawy już 23.02.2017!

Rozdział 35 
Xuanwu. Hyeonmu. Genbu. Huyền Vũ. Czarny Żółw. Czarny Wojownik. Saku. 
Ludzkość znała jego imię od wieków. Kto jednak mógł przypuszczać, że czczone niegdyś bóstwo odrodzi się w innym wszechświecie i zapragnie zagarnąć cały świat dla siebie?
Nocebo
FanFiction / Manga&anime / Dragon Ball
Rozdział 1: Może następnym razem...
- Egzamin na chūnina jedynie cię rozczaruje. Nie znajdziesz odpowiedniego trenera, który mógłby choć nieznacznie poprawić twoje umiejętności. Nie posiadasz żadnej techniki, na której mogłabyś się skupić. Pójdziesz z niczym i tyle samo otrzymasz w zamian.
Dziewczyna poczuła głębokie, godzące w jej honor, rozczarowanie.
Rion Nakamura nie potrafiła łamać drzew, jakby to były wykałaczki ani wspinać się na wysokie drzewa. Nie posiadała żadnych rodowych atutów, którymi zaskoczyłaby potencjalnego przeciwnika. Pewnie każdy stłukłby ją na kwaśne jabłko, łącznie z tymi wszystkimi egotystami, których tak nienawidziła.
Wiwiana Diehl
FanFiction / Manga&anime / Naruto

Rozdział 6
Ciemność, która go otaczała wydawała się bezkresna. Tonął w niej i nie mógł liczyć na ratunek. Musiał się z nią zmierzyć.
Problemem jednak było to, iż nie wiedział, w jaki sposób mógłby z nią walczyć. Tak właściwie borykał się sam ze sobą. Nie bał się tego mroku, bo gdzieś musi w końcu pojawić się światło, ale bał się tego, do czego może on go wpędzić. Jego myśli doprowadzą go do szaleństwa, prawdziwej pasji, a w najgorszym wypadku stanie się na tyle słaby, by słuch o nim zaginął.
Zdecydowanie nie chciał do tego dopuścić.
Nathalee xxx
FanFiction / Gwiazdy i fani

2 komentarze:

 1. Dziękuję za dodanie do katalogu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy, cieszymy się, że do nas dołączyłaś :)
   Zapraszamy na jutrzejszą oficjalną aktualizację. Będzie widoczna od 7:00.
   Pozdrawiam!

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.