14 lutego 2017

#1532-1539


Dzień dobry!
W ostatnim czasie wiele dzieje się w naszym blogowym światku. Pojawiają się nowi autorzy, co niezmiennie bardzo nas cieszy. Więcej osób chce dzielić się swoją twórczością, spróbować sił w nowej dziedzinie. I słusznie. 
Tymczasem na innych stronach działalność przechodzi na wyższy poziom. I tak chciałabym zaprosić Was, drodzy autorzy, do wzięcia udziału w konkursie organizowanym na fuzji ocenialni Wspólnymi Siłami z okazji urodzin strony. W ramach tego konkursu należy napisać tekst (w dowolnej formie) o cierpieniach autora ocenianego. Termin upływa 13.03.2017. Przewidujemy naprawdę świetne nagrody, a szczegóły znajdziecie pod tym adresem oraz po kliknięciu w button reklamowy WS.

(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)


Przypominam także o konkursie na Księdze Baśni, o którym informacja wisiała już w jednym z naszych postów.
(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)


A poza tym dorzucam informację, że do kolumny „Nabór! Gdzie?” dołączył Katalog Fanfiction. Jeśli więc szukacie sympatycznej załogi i chcecie sprawdzić się w naszej robocie, zapraszam do odwiedzenia zakładki o naborze.

Nie przedłużając zbytnio, przechodzę do aktualizacji. Pozostaje mi życzyć Wam SZCZĘŚLIWYCH WALENTYNEK. Nawet jeśli będą one wyglądać w ten sposób:
lub ten:Odmowy:
Nocta K – brak odnośnika do Katalogowo;
Ginger Girl – brak odnośnika do Katalogowo.

Inne:
Martis – dobrze widzieć, że razem z blogami wracasz do żywych. Oraz do Katalogowo :)
Marta/Soulmate – zmieniłam status bloga w kat. Obyczajowe.
Witaj w Królestwie Przybyszu! Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, jednak jeśli chcesz zostać na dłużej, muszę Ci o czymś opowiedzieć. Intrygi i kłamstwa w tym miejscu to chleb powszedni. Twoje życie będzie spokojne dopóki będziesz akceptował to co dzieje się na Zamku. A co jeśli Ci się to nie spodoba? Co jeśli sprzeciwisz się ogólni przyjętym zasadą? Wtedy dopadnie Cię gniew Madary - przyszłego Króla. A wiesz mi, że wolisz nie spotykać się z nim sam na sam...
Esami Sanuga
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
I jest sobie te sto sześćdziesiąt sześć centymetrów czystego roztrzepania, co piszą opowiadania niemal tak dziwne jak one. Historie przeróżne, na razie sztuk trzy. O ludzkiej głupocie, o ludzkiej znieczulicy, o nietolerancji, o mieszkance szpitala psychiatrycznego... Przeplatane homoseksualnymi wątkami mniej lub bardziej zarysowanymi. A wszystko to umieszczone w poznańskich realiach.
Black Cherry
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań 
http://mrok-weiry.blogspot.com
Ona cienia nie miała. Jego cień miał kolce.
Nazywam się Weira - to moja tożsamość. Odkąd sięgam pamięcią szkolę się na wojowniczkę. Jestem w tym dobra. Nie znoszę dotyku, do wszystkiego podchodzę logicznie. Choć nie wiem, czemu walczymy z Kolcami. 
Nigdy nie opuszczałam miejsca mojego zamieszkania. Słyszałam czasem o Świecie, że nie jest taki jak mój - jedzenie nie jest mdłe, nie wszystko rozbija się o walkę. Zatem są plusy i minusy - plus to żywność, minus... Czy można żyć i nie szkolić się w walce?
Nikt nie wie kiedy, ale kiedyś uda nam się zwalczyć Kolce. To najgorsze, co stąpa po ziemi. My mamy moc Mroku, oni swoją zwierzęcość i miecze ze światła. Jesteśmy stworzeni, by się zabijać. 
A ja nie mam duszy. Tak podobno jest. I jeden z Kolców też jej nie ma... Czy nasza wojna w ogóle ma sens?
Wejdź i poznaj opowieść, która może rozgrywać się tuż obok nas, a my o tym nie wiemy...
Sza - ma - nka
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
„- Masz wszystko, pieniądze, urodę, znajomości. Czego jeszcze chcesz?
Zdarzyło ci się kiedyś słyszeć to zdanie? Bo mi bardzo często. Co najmniej raz miesięcznie, a gdy byłam jeszcze młoda i głupia, i dzieliłam się z innymi swoimi przemyśleniami, to nawet raz w tygodniu. Tak jakby to, że masz w rodzinie kogoś, kto ma znajomości i pieniądze automatycznie robiło z ciebie jego kopię. Tak, jakby te trzy rzeczy były jedyną życiową ambicją każdego człowieka. Być bogatym, pięknym, lubianym.
A może ja chcę czegoś więcej? Czegoś więcej niż pieniądze, uroda, popularność i Ty, Andrzeju.”
Soulmate
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport
Gdy miały po 16 lat, marzyły, że będą się przyjaźnić już na zawsze. Chciały pójść razem na studia, razem zwiedzić świat. Wierzyły, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić.
Teraz mają po 25 lat i ich życia potoczyły się nieco inaczej, niż tego oczekiwały. Jedna z nich jest już żoną i matką trójki dzieci, druga kończy studia. Widziały, jak przyjaźń upada pod wpływem miłości. Co jeśli z ich relacją stanie się to samo?
letty
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
John Cusack, znany pisarz, dostaje pocztówkę z nietypową wiadomością "nie wchodź do pokoju 1408". Sceptycznie nastawiony do istnienia duchów decyduje się pojawić w Hotelu Delphi, aby przenocować w nawiedzonym pokoju. Czy uda mu się przeżyć noc? Czy odkryje tajemnice 1408?
Semi
STATUS: TRWAJĄCY
Thrillery i horrory
Http://art-school-ff.blogspot.com
Co może zrobić pierwszoroczniak, by odnaleźć się na uniwersytecie dla artystycznie uzdolnionych młodych ludzi? Co powinien mieć na uwadze, jeżeli chce utrzymać swoją pozycję, kiedy już uda mu się wyskoczyć w górę w hierarchii? Co się stanie, gdy praca, studia i życie miłosne przestają się ze sobą zgrywać? Dokonanie właściwego wyboru nigdy nie jest łatwe.
Martis
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
http://niewolnicy-uczuc.blogspot.com
Anya Tomlinson jest siostrą sławnego Louisa Tomlinsona - członka zespołu One Direction. Wiedzie nadzwyczaj spokojne życie, dopóki do jej domu nie wprowadza się czwórka zwariowanych nastolatków, którzy bez skrupułów wywracają jej świat do góry nogami.
Martis
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.