20 stycznia 2017

Nowe rozdziały

Jak podoba się Wam nowa szata graficzna Katalogowo? Wykonała ją niezastąpiona Agata z Wioski Szablonów i muszę przyznać, że to chyba najlepsza z odsłon naszego spisu!

Sleepka Mizanin – w zgłoszeniu, nad zgłoszeniem i w kategorii. W każdym z tych miejsc masz inny nick. Ureguluj, proszę, tę kwestię w odpowiedniej zakładce, inaczej następnym razem będę zmuszona wystawić odmowę za niezgodność z reklamą widniejącą na Katalogowo.
Rozdział 30
- Nienawidzę tej celi. Nienawidzę tych krat. Nienawidzę Ludwika. Nienawidzę tego szczura...
- Zamknij się. - Donośny głos przerwał moją litanie.
- A i nienawidzę mojego współtowarzysza niedoli.
Zerknęłam sceptycznie na tego starucha. Co tam, że ma dopiero 20 lat, jest mego przystojny i właściwie wygląda jak Adonis.
- Miło mi to słyszeć. - Prychnął. - Ja też się nie cieszę z tego, że muszę tutaj z tobą siedzieć.
- W ogóle jak ty się nazywasz? - Burknęłam.
- Bożydar Czarniecki.
- Bożydar? Skąd wziąłeś takie imię? - Zaśmiałam się.
- Z Polski. - Warknął. - A panienka raczy się przedstawić?
- Celina Holmes, jeśli musisz wiedzieć.
- Nie muszę, ale tego wymagają zasady dobrego wychowania. Którego ty... - zmierzył mnie wzrokiem. - Nie masz.
Przewróciłam oczami i wbiłam wzrok w ścianę.
- Opowiedzieć ci jak się tu znalazłam?
- Nie.
- To ci opowiem...
Hebe Agotho, Julia Ziemba
Przygodowe
http://ibleedingout.blogspot.com/
Rozdział czwarty 
„– Lucio! – warknięcie wyrwało go z zamyślenia. Wyglądało na to, że Nikolaj próbuje go przywołać już od dłuższego czasu. – Miękniesz na stare lata, przyjacielu.
– Po prostu wolałbym, żebyś jej nie drażnił.
– Postaram się. – Wampir wyszczerzył się w szerokim uśmiechu, na co Lucio przewrócił tylko oczami.
Znał przecież Nikolaja dostatecznie długo, żeby mieć pewność, że nie spełni jego prośby. No ale znał też Camillę, a ona nie da z siebie kpić. Starcie dwóch niszczących sił. Czekały go naprawdę ciężkie dni, choć z drugiej strony mogły być dość pouczające, a co najważniejsze – zabawne. O ile nie skończy się to śmiercią, któregoś z nich.”
Adna
Fantastyka / Fantasy
http://tony-rule-the-waves.blogspot.com/
Rozdział 44. Czwartkowy poranek
Gdy Henry wysiadł z tramwaju, jego uwagę zwrócił pracownik czyszczący chodnik przed hotelem. Mężczyzna z siwiejącymi wąsami polewał trotuar strumieniem wody z węża, od czasu do czasu przerywając, żeby szorować szczotką. W jego ruchach było coś niepokojącego i z jakiegoś powodu Vincent nie mógł oderwać odeń wzroku. Wtem pracownik uniósł głowę i obrzucił przechodniów posępnym, depresyjnym spojrzeniem.
- Szkoda człowieka… – wymamrotał ponuro, nie bardzo wiadomo do kogo.
Ledwo Henry’ego zdążyły przejść ciarki, zauważył, że woda spływająca z chodnika w kierunku jezdni ma niepokojąco różowawy odcień.
miriamcia668
Historyczne
Rozdział 5 
Czuł się samotnie w domu czarnych dusz, jednak wokół niego zawsze było wielu ludzi. Teraz miał być całkiem sam i doskonale wiedział, że może go to doprowadzić do paranoi. Miał ochotę wyrywać sobie włosy z głowy, zdrapać wszystkie strupy ze swojej skóry, krzyczeć aż zedrze gardło, do utraty tchu i jeszcze dłużej. Był tu minutę, może nawet nie całą, a miał ogromną potrzebę rozedrzeć zakurzone powietrze swoim krzykiem.
Brakowało chwili, by zaczął wrzeszczeć, wyrzucać z siebie słowa jak norze, które odbijałyby się od ścian, by echem do niego wrócić. Było tak blisko, już otwierał usta, a milion myśli w jedną sekundę przebiegł przez jego umysł.
I jedna z nich go zaskoczyła. Była tak inna od reszty, tak niecodzienna, że musiał się nad nią zatrzymać.
Nathalee xxx
FanFiction / Gwiazdy i fani
Supernatural
Nadszedł ten dzień, kiedy znów muszę wziąć się za coś, czego nie oglądałam. Choć, przyznam, że przejrzałam parę odcinków. Przerobimy sobie dzisiaj serial, objętościowo niebezpiecznie zbliżający się do "Mody na Sukces". Fabularnie z resztą też. Zapraszam na Sperm Na Turan!
Czym jest wyżej wspomniany serial? Randomowo, jest to serial stworzony dla nastolatek przez tfurcuf, o wyraźnie nastoletnich umysłach. Czemu tak sądzę? Cóż, jeśli wszyscy główni bohaterowie wyglądają niczym modele od Calvina Cleina, wiedz, że masz do czynienia z kolejnym fandomem. Czujesz już przerażenie w lędźwiach? Jeszcze nie? A to może zacznijmy od przedstawienia bohaterów.
Sleepka Mizanin
Groteska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.