24 stycznia 2017

#1516-1528

Słyszeliście już o nowym konkursie Księgi Baśni?

(szczegóły po kliknięciu w button reklamowy)


Miłego dnia :)


To, co działo się na świecie, nie było dobre. Wszystko zostało zniszczone, aby na gruzach zbudować nowy, lepszy świat. Nie udało się, a to, co nastało, było gorsze, niż mogliśmy to sobie wyobrazić. Komitet Zmiany podporządkował sobie wszystkich, tworząc nowe społeczeństwo, nowe zasady, nowe wszystko. Każdy ma określone miejsce w tym perfekcyjnym systemie, a ten, kto nie chce się podporządkować, nie ma prawa żyć. Wśród tego wszystkiego jestem ja — Joy, jedna z wyklętej siódemki, czyli siódemki najbardziej poszukiwanych kryminalistów na świecie. Podobno jestem uważana prawie za legendę. Podobno jestem zagrożeniem. Podobno jestem problemem, którego należy się pozbyć. Zabawne, bo w ogóle mnie to nie obchodzi. Tak właściwie to po śmierci moich najbliższych nic mnie już nie obchodzi.
Terra Darcy
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
Wydawać by się mogło, że w czarodziejskim świecie wszystko przychodzi z łatwością. Niestety, to mylne spostrzeżenie. Tak jak wszędzie, panuje tutaj nietolerancja, bezustanna walka i strach przed rosnącą potęgą ciemności.
Dumbledore, uważany za niepokonanego, słabnie. Poplecznicy Voldemorta wychodzą z ukrycia, a Alexandraise Ross, która nie wie niczego o swoim pochodzeniu, ma problem. Jest na celowniku. Dzieci mugoli, uczący się w Hogwarcie, zaczynają być prześladowani. Kiedy nadzieja na lepsze jutro zaczyna umierać, Anne Rosier, nauczycielka mugoloznactwa, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wszczyna rewolucje.
„Niczyja” nie skupia się jedynie na wojnie w świecie czarodziejów, ale przede wszystkim na relacjach i uczuciach łączących głównych bohaterów, które niekoniecznie muszą być pozytywne. Poza tym, czy możliwa jest przyjaźń pomiędzy uczniem, a nauczycielem?
Alexis
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
http://manu-ko-dewata.blogspot.com
Nic nie jest takie jakie się wydaje, na pewno nie przy pierwszym spojrzeniu. Czasem niezbyt szeroko otwieramy oczy, żeby móc zobaczyć , co kryje się za delikatną zasłoną tajemnic, mleczno-białym puchem sekretów. I pytanie – czy można manipulować śmiercią, dawać życiem tym, którzy już dawno odeszli? Czy powrót ze świata umarłych nie przyniesie ze sobą czegoś więcej niż tylko nowe życie?
Esabell umiała patrzeć dalej, umiała coś więcej niż zwykły człowiek, ale przecież ona sama była człowiekiem. Nazywano ją "dzieckiem uratowanym z płomieni" i odkryto przed nią prawdę o słodkiej, okrutnej ziemi. 
Dla wiatru była lekka niczym piórko, w świetle słońca mieniła się złotym blaskiem, jakby otaczała ją łuna rozłożonych skrzydeł, w ciemności jej wzrok się nie gubił, więc czym tak naprawdę była?
Esabell umiała radzić sobie w ciężkich sytuacjach, jak wielu podobnych do niej. Tworzyli coś, co mogli nazwać wspólnym domem i zajmowali się czymś określanym jako ciemne jaja. Pomimo ukrywania się przed łaknącymi odkrycia tajemnic ludźmi ich życie w jednej chwili złamało się na pół. Od tamtej chwili rozpoczęła się wędrówka do czasu aż Bogowie nie spuścili drapieżnych ptaki z łańcuchów.
Martwa Pralinka
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Pomyślałbyś kiedyś, że tak się to wszystko ułoży?
Ja nie.
Nigdy.
Może po prostu nie dopuszczałam do siebie tej myśli.
Nie sądziłam, że jest do tego zdolny.
Nie sądziłam, że jest na tyle silny.
Myślisz, że chciał Ci odpłacić, za to, że kiedyś też to zrobiłeś?
Nie sądziłam, że da mu radę.
Mord za mord.
Teraz już jesteśmy straceni.
Tobirama?
Proszę Cię, powiedz coś . .
Esami Sanuga
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
UWAGA, TO OPOWIADANIE ISTNIAŁO JUŻ KIEDYŚ NA BLOGSPOCIE, JEDNAK PORZUCIŁAM JE NA SAMYM POCZĄTKU, TAK JAK I MOJE STARE KONTO, POSTANOWIŁAM JEDNAK JE WZNOWIĆ.
BARDZO WOLNA AKTUALIZACJA- ROZDZIAŁ RAZ NA MIESIĄC.
Od ponad dziesiątek lat Stowarzyszenie Nauk Antyczasowych Basenu Bałtyckiego wysyła kobiety w przeszłość, by dzięki swoim wdziękom i licznym romansom, dały światu teraźniejszemu potomków największych przywódców i artystów. Tak zwani Historycy, to dzieci największych sław takich jak Homer, Vasco da Gama czy Hannibal żyjący w XXI w. Uczą się oni w Szarym Forcie, wielkiej, nowoczesnej szkole umieszczonej na samym środku bałtyckiej pustki. Są kształcone na polityków, dziennikarzy, artystów i profesorów, a przez naukowców uważani są za wybitne, wyjątkowe dzieci. Ale tak naprawdę fakt, że jest się synem Aleksandra Wielkiego lub córką Attyli, w połączeniu z buzującymi w okresie dojrzewania hormonami, może wpędzić w poważne kłopoty.
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
Greymor to normalne, małe miasteczko w Kaliforni. Mimo ponurego klimatu życie przebiega tu harmonijnie. Do czasu, kiedy do miejskiego liceum przeprowadza się Kelly. Przyjazd dziewczyny napędza błędne koło wydarzeń, które wpływają na życie bohaterów. Wraz z przyjazdem Kelly, w Greymor doszło do samobójstwa, które mogło wcale samobójstwem nie być. Ciekawska grupa przyjaciół Ashton, Colton i Jason chcą dowiedzieć się wszystkiego o tym zdarzeniu. Niestety, jeden z nich zostaje zaatakowany przez dzikie zwierze w lesie, co odmienia go na zawsze. Zmienia się również życie innej uczennicy tego liceum- Izzy, która w jeden dzień jest zwykłą nastolatką, a drugiego dowiaduje się o prawdziwej historii jej rodziny i zaczyna szkolić się w swojej powinności, do której nigdy nie była przygotowana. Wszystkie pytania i zawirowania w życiu bohaterów prowadzą do tych samych pytań. Kim jest tajemniczy Derek Hale? Kto ukrywa się w lasach Greymor? Czym naprawdę jest zaćmienie słońca w Greymor? I wreszcie, czy mroczne opowieści, opowiadane do snu, mogą okazać się prawdą? 
Sleepka Mizanin
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
W Konoha od dawna panuje spokój, który pewnego dnia zostaje zakłócony poprzez rozpoczęcie realizacji planów Akatsuki. Organizacja jednak postanowiła nie działać sama, a zwraca się do osób, którym nikt nie da rady stawić czoła. Czy definitywny koniec Konohy nastąpi?
Hinata-chan
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Draco Malfoy podskoczył na dźwięk pukającej do jego okna sowy. Otworzył okno i odwiązał od jej nóżki kawałek papieru. Przeczytał koślawo napisane litery raz, potem drugi, ale nawet po tym czasie, te słowa dalej nie chciały do niego dotrzeć.
"Twój podejrzany zaatakował znów. Przychodź do biura, tak szybko, jak możesz.
To Granger. 
~ Zabini."
***
- Panowie - wyszeptał w bolesnej ciszy. - Mamy dwadzieścia jeden dni do Crucio, dwadzieścia osiem dni do śmierci. Daj Merlin, żebyśmy ją przed tym znaleźli...
Sleepka Mizanin
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
http://slodki-swiat-yaoi.blogspot.com/
Kaien i Kot to najlepsi kumple. Gdy jeden rzyga, drugi trzyma mu włosy. Grają rocka i marzą o dzikich orgiach z fanami. I trochę o sławie. Wszystko się zmienia, gdy Kaien poznaje artystę malarza, Senju, który rysuje mu okładkę płyty. I nie tylko. Obaj odkrywają tajniki rozkoszy „tylnej”. Kot natomiast spotyka tajemniczego, w ch*j przystojnego dupka, Rena, który wciąga go w świat BDSM. Sława, trasy koncertowe, napalone fanki - tyle pokus i zero silnej woli. Senju ma hipomanię, Kaien walczy z przerośniętym ego, a Kot rozkochuje w sobie chłodnego Rena. Czy będą mieli jaja, żeby się ujawnić? Co na to fani? A psychofani? Trójkąty? Inne figury geometryczne? Sex-shoty? To tutaj. 
Kunoichi
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
Od kąd ludzie nauczyli się okradać elfy z ich cmentarzysk, które okazały się być "kopalnią kamieni szlachetnych", musiały się przed nimi ukryć. Elfy nie potrafiły walczyć. Ludzie zmusili je jednak do nauki sztuki walki. Nastąpił przez to podział wśród elfów. Wściekła na ludzi Królowa zebrała część poddanych i opuściła Kastę tworząc Elfy Ciemności.
Srebrnooka Amadea, dziedziczka tronu dostaje pod opiekę adepta Milo, którego musi nauczyć zasad panujących w Królestwie Światła. Uparty chłopak, który ma w połowie elfią krew, nie ułatwia jej tego zadania.
Amadea
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Czym jest teraz sztuka? Kim są artyści? Dlaczego potrzebujemy sztuki? I dlaczego artyści potrzebują... siebie?
Młoda dziewczyna z twórczym potencjałem w dość nieprzyjemnych okolicznościach spotyka doświadczonego życiem mężczyznę, którego dzieła są równie gorzkie i ciemne jak on sam. A życie staje się gorzkie i ciemne, gdy zajmujemy się równie paskudnymi sprawami. Czy dwie osoby z zupełnie innych światów odnajdą nić porozumienia? Czy pokazanie najgorszych stron swoich umysłów pomoże, czy tylko odstraszy?
Wesna
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe

Sława- czasami wszystko komplikuje.
Miliony widzów- jedni chcą jak najlepiej dla znanych osób. Inni wręcz przeciwnie.
Internetowa przyjaźń - na pewno istnieje 
Samotność- czasami sprzyja życiu. 
Kilometry- nie istnieją. 
Przeprowadzka- zmienia wszystko. Nie wiadomo czy na dobre czy na złe.
Przypadek - nic nie dzieje się bez przyczyny.
Nienawiść - między nią a miłością jest cienka linia. 
Zakład - najgłupsza rzecz która może zburzyć wszystko co do tej pory się zbudowało.
Kłótnie - bez nich nie istnieje przyjaźń, tak samo miłość.
Choroba- potrafi zbliżyć ale także i oddalić. 
Ona- skrzywdzona przez los wiele razy. 
On- odnoszący sukces na cały kontynent chłopak. 
Dzielą ich kilometry. 
Czy jest dane im spotkanie? 
Czy nie ma ono prawa bytu?
Jaki udział będzie miała w tym najlepsza przyjaciółka??
Zniszczy czy zbuduje ich więź??
Jaki będzie koniec?
Tego nikt nie wie.
Jednak jedno jest pewne: 
Życie lubi płatać figle.
I to nieraz.

Pa ti
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
ashes-hungergames-fanfiction.blogspot.com
Raven martwi się o swoich bliskich. Gdy jej młodsza siostra trafia na arenę, dziewczyna jest na skraju załamania. Kilka dni po Dożynkach znajduję wiadomość. Może los jej siostry nie jest przesądzony? Co jeśli Raven stanie się częścią skomplikowanego przedsięwzięcia? Czy uda się jej uratować siostrę?
Życie Venus nigdy nie było łatwe. Jej siostra zginęła na Igrzyskach, gdy ona miała dziewięć lat. Jej matka sprowokowała Kapitol i teraz zbiera tego żniwa. Venus zostaję wylosowana na trybutkę. Razem z nią na arenę trafia chłopak z fiołkowymi oczami. Czy Venus wygra Igrzyska? A może jej śmierć będzie częścią kary za zbrodnie jej matki?
Susan Kelley
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Igrzyska Śmierci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.