27 grudnia 2016

#1500-1504

Dobry wieczór!
Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten mały poślizg (ale czy 12h to od razu taki problem...?), ale na pewno sami rozumiecie – dorwała się studentka do odrobiny wolnego i od razu zatonęła w jedzeniu, książkach (już prawie zapomniałam, jakim wspaniałym uczuciem jest czytanie do 5 rano!) i... winie. 
A jak Wam w tym roku minęły święta? Nadal trawicie świąteczne potrawy, zawinięci w cieplutką pościel? 
Sądząc po ilości zgłoszeń nowych rozdziałów, czas ten wpłynął pobudzająco na pokłady Waszej weny. Bardzo nas to cieszy i mamy nadzieję, że ta tendencja się utrzyma :)
http://goodnight-mr-sweetheart.blogspot.com/
Znasz to powiedzenie „Nie wsiadaj do samochodu z nieznajomymi", które rodzice zawsze ci powtarzali? Co jednak, gdy jesteś zdesperowana i to twoje jedyne wyjście? Dla Jo Franco podróż z nieznajomym samochodem była początkiem samych kłopotów, których nigdy by się nie spodziewała...
Siiri Vanwyngarden
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

Ten blog jest zbiorem opowiadań. Jest ucieczką przed szarą, nudną rzeczywistością. Jest grą słów, które mają cię chwycić i przekazać wiele historii, których nie musisz kupować w księgarniach, czy też wypożyczać z biblioteki. Znajdziesz tu historie, przy których możesz usiąść wieczorem i przeczytać, aby umilić sobie czas. 
Kim Miracle
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
Ellen spotykają ostatnio same tragedie, zginęła osoba, którą kochała najbardziej na świecie. Oddala się od rodziców i sama musi radzić sobie z wszystkimi problemami. Przeprowadzka niczego nie ułatwia. Teraz Ellen będzie zmuszona poukładać sobie życie w nowym mieście, na drugim końcu kraju. Nieoczekiwane wydarzenie zmienia jednak wszystko w wielką tajemnicę. Jej życie wcale nie należy do niej! Czy Ellen Prescoth w ogóle kiedyś istniała? Komu można ufać, a kto jest największym zagrożeniem?
Olga S. Neilwood
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy 
Blog powstał z myślą o stworzeniu miejsca na coś rodzaju roleplay game. Skierowany nie tylko do fandomów jak Marvel czy DC, lecz także dla zwykłych postaci.
STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe
http://skajus.blogspot.com/
Rzeczywistość opisana oczami małego niebieskiego konika ze skrzydłami. Czy studiowanie medycyny i granie na saksofonie, gdy zamiast palców ma się kopytka jest w ogóle możliwe? Blog z przymrużeniem oka zawierający przemyślenia na tematy medyczno-muzyczne.
OjtamOjtam
STATUS: TRWAJĄCY
Pamiętniki i refleksje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.