13 grudnia 2016

#1495-1499


Dzień dobry!
Mikołajkowe losowanie już za nami. Kto jeszcze nie widział wyników i naszej niespodziankowej gry, zapraszam tutaj. Jeśli chcecie kolejnych tego typu zabaw, dajcie znać w komentarzach, chętnie zorganizujemy dla Was coś nowego. Również jeśli macie pomysły na coś innego, co mogłybyśmy wykorzystać na Katalogowo, śmiało piszcie!

Tymczasem przypominam o wciąż trwającym u nas konkursie i zapraszam do przejrzenia nowych blogów na katalogu.

(szczegóły po kliknięciu w button)


Nessa – znalazłam w końcu moment i zerknęłam na link do podkategorii Fantasy. U mnie działa prawidłowo. Może to wina przeglądarki, z której korzystasz? Zauważyłam, że na innych niż Chrome, HTML Bloggera raz działa, a raz nie. 
noelle thmpson – Twój button miał niewłaściwe wymiary (300x215 px), dlatego nie został umieszczony w reklamie;
Hariet – w zgłoszeniu podałaś dwie kategorie. Zgodnie z regulaminem mogę umieścić reklamę Twojego opowiadania wyłącznie w jednej kategorii, w związki z czym wybrałam pierwszą wpisaną w formularzu.Rok 1996. W Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie pojawia się szpieg Lorda Voldemorta. Nie należy on do grona Śmierciożerców, dlatego nikt, poza wyjątkiem dwóch czujnych Gryfonek, nie przypuszcza kto naprawdę może nim być. Tymczasem poznajemy nową uczennicę – tajemniczą Daisy. Specyficzna aura, która ją otacza, działa na płeć przeciwną niczym magnes. Niewielu potrafi oprzeć się urokowi Francuzki. Odstępem od reguły jest arogancki, zimny oraz niezmiernie skryty Ślizgon. Jego podejrzane zachowanie nie umyka uwadze spostrzegawczej dziewczyny. Jakiego mrocznego sekretu strzeże naczelny prefekt domu Salazara?
„Pył, co opada ze snów” zadaje czytelnikowi następujące pytania: „Co byłbyś gotów zrobić dla swojej rodziny?” „Co powinieneś zrobić dla nieznajomego?” „Co zrobiłbyś dla miłości?” Nieoczywiste wybory, sercowe rozterki, tudzież liczne pomyłki losu w pełnej wielkiej namiętności i zaangażowania opowieści.
pudrowa czarownica
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Całe dotychczasowe życie Grace zmieniło się, kiedy wtargnął w nie pewien chłopak i odebrał jej wszystko. Rodzinę, spokój, radość, godność, wolność. Jednak z czasem sprawy jeszcze bardziej się komplikują i ze złych stają się najgorsze. 
Bo jak zakochanie się uprowadzonej i porywacza może być dobre? Życie to nie bajka, a miłość nie zawsze musi zwyciężyć.
noelle thmpson
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://meadowes-black.blogspot.com/
Miłość, przyjaźń, rodzina..
Moje opowiadanie nie składa się tylko z radosnych momentów. Jest to historia przede wszystkim o miłości w stanie wojny. W wielu przypadkach szczęście łączy się z nieszczęściem, radość z bólem, a miłość z nienawiścią. Historia opowiadana jest z perspektywy Dorcas i Syriusza. 
Dużą rolę odgrywają też Lily Evans i James Potter. 
Adaline
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Melody Oswald ma szesnaście lat i wiedzie nudne życie w Leeds. Pewnego dnia, po raz kolejny spóźniając się na lekcję matematyki, omal nie potrąca nastolatka. Pozwalając Ablowi zabrać się w pewne miejsce, zmienia bezpowrotnie swoje życie. Z mało rozrywkowej dziewczyny staje się wiecznie zajętą Strażniczką Czasu. Tajemnice, postacie historyczne i miłość do starszego mężczyzny wpłyną na nią bardzo silnie. Poznając kolejne mroczne sekrety Leeds nie zauważy swojego cienia. 
Hariet
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
http://zbudzeni.blogspot.com/
Magia istnieje, wiesz?
Świat elementalistów od wieków trwa ukryty przed wzrokiem zwykłych ludzi. Choć piękny i przepełniony niesamowitymi możliwościami, jakie zapewnia obecność magii żywiołów, wciąż wiele brakuje mu do idyllicznego obrazu, o którym niegdyś śnili magowie. Szczególnie teraz, gdy nad ich społecznością zbierają się ciemne chmury. 
Zrodzenie się potężnej energii rozpoczyna serię wydarzeń prowadzących do odnowienia starego konfliktu. Kiedy więc powietrze na dobre wypełnia się elektrycznością, wszyscy wiedzą, że nie ma już odwrotu i pora opowiedzieć się po jednej ze stron. Do kogo przyłączy się wybraniec władający tą niszczycielską magią, którego tożsamość pozostaje nieznana?
Leonardo to mag należący do Bractwa. Mimo że bardzo chciałby prowadzić spokojną egzystencję, przysięga, którą złożył lata temu, obliguje go do włączenia się w sprawę magów. I choć początkowo nie przejawia zbytniego entuzjazmu, angażuje się o wiele mocniej, niżby mógł się spodziewać. W końcu pomoc innym to coś, w czym zawsze się odnajdywał.
Lena ma normalne, szczęśliwe życie. Do czasu. Jedno zdarzenie wywraca wszystko do góry nogami. Okazuje się bowiem, że Lena nie jest zwyczajna — w jej żyłach płynie krew elementalistów. Jakie konsekwencje pociągnie za sobą ta wiedza? Czy Lena jest gotowa na przyjęcie dziedzictwa i co to tak naprawdę dla niej oznacza?
Ta opowieść jest preludium wielkich wydarzeń. Kameralną historią dwójki ludzi, którzy mają wziąć w nich udział. Ukazuje ich codzienne sprawy, marzenia i zmiany, których muszą w sobie dokonać, by móc stawić czoła przeciwnościom losu. To cisza przed burzą. 
Patrz, jak żywioł budzi się do życia. 
Maxine
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.