4 listopada 2016

#1469-1477


TinyDrug — nie mogłam wstawić grafiki reklamującej Twoją stronę, bo nie miała odpowiednich wymiarów. Według regulaminu musi mieć 300x150 px. Swoją drogą ładne mi dałaś zadanie z tą kategorią :) Mam nadzieję, że obecna będzie Ci odpowiadać. 
Vessna — aaaa, naprawdę mogłaś mi to wszystko wrzucić w jednym komentarzu! :D Tyle nadprogramowego klikania dla nas obu!


Odmowy:
Layla Wheldon — brak odnośnika do Katalogowo. 
(szczegóły po kliknięciu w button)

Marina jest córką Luisa Enrique, jest tancerką. Kiedy jej ojciec przejmuje FC Barcelonę ona przeprowadza się z rodziną do stolicy Katalonii. Tam zostaje członkiem ekipy najlepszego studia tanecznego w kraju. Zaprzyjaźnia się z piłkarzami FCB, najbardziej z Neymarem, który zakochuje się w Marinie bez pamięci . Wszystko byłoby dobrze , ale to właśnie Marina jest wybranką zarządu studia i zostaje wysłana do Madrytu na eliminacje krajowe w do mistrzostw świata w tańcu , tam poznaje jego ...i wszystko przewraca się do góry nogami .
xmarzenkax
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport 

Catalina studiuje iberystykę w Barcelonie, a mieszka na wsi niedaleko miasta. Jest kuzynką Gerarda Pique i wielką fanką FC Barcelony, chce poznać kolegów kuzyna. Postanawia wyprowadzić się od niewdzięcznej matki, wyjeżdża na wakacje do kuzyna i chce zostać w mieście, od razu wpada na Neymara i nie bardzo przypada jej do gustu a on nalega na kawę, nie wiedząc że ma do czynienia z kuzynką przyjaciela, co z tego będzie? 
xmarzenkax
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport
Kiedy Alex dowiedziała się o śmierci swojej mamy, była roztrzęsiona i zrozpaczona. Nie potrafiła poradzić sobie z samą sobą, przez co straciła rok studiów. Musiało minąć piętnaście miesięcy, aby Alex wróciła do "świata żywych". Rozpoczyna pracę u boku Georga Smitha - znanego producenta i krytyka muzycznego, despoty, tyrana, a co najgorsze, swojego ojca.
Wydawałoby się, że gorzej być nie może. Niestety. Okazuje się, że to początek koszmaru, a dopiero rozpoczęta współpraca z Iglesiasem to wisienka na tym jakże przepysznym torcie, zwanym życie.
AniaKornacka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani 
"Zaczęło się w sumie normalnie. Podstawówka, pierwsze bazgroły, pierwsze połamane kredki i ołówki. Rysowanie podbiło moją duszę oraz serce. Prócz tego uwielbiam pisać i marzyć, jak myślisz, do czego mnie to zaprowadzi? Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej i otrzymam od Ciebie rady, a także propozycje tego, jak mogłabym "upiększać" swoje prace. Zapraszam! Postaram się pokazać Ci świat widziany moimi oczami." 
TinyDrug
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Artystyczne
www.pandemonium-uczuc.blogspot.com
Annabell ma problem. I to nie byle jaki. Ścigana przez jednego z aniołów ucieka od kilku lat, poszukując kogokolwiek, kto mógłby udzielić jej pomocy. Nie jest to łatwe. Na ogół wszyscy nienawidzą pół-demonów. Mawia się o nich, że są zlepkiem problemów, a przystawanie z nimi grozi ścięciem głowy. Lecz Ash jest inny. On uwielbia kłopoty. Kocha niezłą zabawę, dobrą walkę, ostry seks i używki — równie mocno co gumę cynamonową.
Ponadto Ash jest demonem, którego pewna sprawa łączy z aniołem prześladującym Ann. 
Wkrótce oboje zostają wplątani w coś, co przerasta ich wyobrażenia, a ucieczka skłania ich niebezpiecznie blisko ku sobie. 
Co dobrego jednak może wyniknąć ze znajomości demona z kobietą, której wyrok śmierci zapadł już dawno temu?
Moira
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
http://czerwonypiach.pl/umowa-stoi-i/
Opowieść o wprawionym złodzieju i dziewczynie, która przez zupełny przypadek wpada w jego świat i zostaje w nim na dłużej, choć on sam jest tym chyba niespecjalnie zachwycony.
Historia nieco interaktywna, zakładająca rozmowę narratora z czytelnikiem, co oznacza, że także Ty masz coś do powiedzenia i kto wie, może nawet będziesz w stanie zmienić losy tej dwójki! Yyy, trójki.
Właśnie. Jest jeszcze ten trzeci.
Vessna Storiae
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
http://czerwonypiach.pl/prequel-mozesz-to-zdjac/
Gdy rudowłose dziewczę rozgląda się po wnętrzu gospody, a mężczyzna, o którego poznaniu zawsze marzyło, zwraca wreszcie na nie uwagę, to myśli, że dostało właśnie swój kawałek szczęścia. Ów kawałek, jak się okazuje, ma konkretny kształt i jest jednym z najbardziej osobliwych krążących po podziemiu narkotyków.
Vessna Storiae
STATUS: ZAKOŃCZONY
Fantastyka / Fantasy
https://www.wattpad.com/story/67712682-przeczytaj-to
Błagam, przeczytaj choć kilka słów! 
Mam ci do powiedzenia coś bardzo ważnego. Jeśli się wycofasz, najprawdopodobniej już nigdy tu nie wrócisz, a ja stracę ostatnią szansę na kontakt z...
Nieważne, po prostu chodź dalej.
Vessna Storiae
STATUS: ZAKOŃCZONY
Pamiętniki i refleksje
Jak wiele jesteś w stanie poświęcić dla najlepszego przyjaciela? Majątek? Innych znajomych? Własne życie? Czy byłbyś gotów postawić wszystko na jedną kartę i tyle samo oddać za zupełnie nieznaną osobę? Czy ciemne oczy, nieśmiały uśmiech i tatuaż zdołają przekonać Nialla do tego co powinien zrobić? A jego decyzja - podjęta pod wpływem wielu sprzecznych emocji - czy aby na pewno będzie właściwa? Jedno jest pewne. Nikt w Cork nie spotkał się wcześniej z taką historią.
Jesica Evans
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i faniReklamy zostaną umieszczone w odpowiednich zakładkach w sobotę. Samą aktualizację napisałam w trakcie wykładu. 
Wybaczycie? :)
Ayame

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.