25 października 2016

#1463-1468

Dzień dobry
W ostatnich dniach wraz z Leną mamy trochę mało czasu. Dla niej jest to pierwszy rok na uczelni wyższej, dla mnie drugi, w związku z czym jesteśmy trochę zalatane. Mamy jednak nadzieję, że nie odbije się to na naszej pracy. Za wszelkie poślizgi z publikacjami z góry przepraszamy.
Tymczasem... Jeśli ktoś jeszcze nie wie o naszym konkursie, zapraszam do zapoznania się z jego zasadami. Szczegóły po kliknięciu w button reklamowy poniżej.
Miłego dnia!


(szczegóły po kliknięciu w button)

Wojna – to życie, które nie może istnieć bez śmierci.
Niewiele tajemnic odmienia ludzkie losy oraz wypełnia istotne białe plamy w historii. Miłość, okrucieństwo, zdrada... Tutaj ścierają się namiętności, a bohaterowie dokonują trudnych wyborów i ponoszą ich konsekwencje.
Kraków, rok 1940. Osierocona działaczka polskiego podziemia ratuje przed eksterminacją uzdolnionego artystycznie Roma o imieniu Cesar. Charyzmatyczny mężczyzna prędko skrada fascynację młodziutkiej Julii. Pragnie zaskarbić sobie jej serce, nie wiedząc, iż w rzeczywistości ma do czynienia z tajną agentką Armii Krajowej – szpiegiem lawirującym wśród nazistowskiej elity.
Eliza Junge zdobywa względy znamienitych przywódców III Rzeszy za sprawą wyjątkowej urody, wrodzonego czaru, tudzież wypracowanej elokwencji. Niespodziewanie – wbrew własnemu sumieniu – ulega magnetycznemu urokowi pewnej „pięknej bestii”.
Jaką stawkę posiada tak skrajnie niebezpieczna gra? Czy prawdą jest, że na wojnie nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga?
Blondynka❤
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

zlepek myśli z mojej głowy w postaci poezji
Tarrou
STATUS: TRWAJĄCY
Pamiętniki i refleksje
Jest to opowiadanie o pewnym młodym chłopcu wychowywanym jedynie przez matkę, która po śmierci ojca blondwłosego chłopca popadła w nałóg alkoholowy. Naruto wracając do domu zauważa karetkę, która zabiera jego matkę. Jak się później okazuje kobieta zapada w śpiączkę. Od tamtego zdarzenia minęły trzy lata Naruto jest teraz w trzeciej klasie gimnazjum a jego matka się budzi.
Rin-chan
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
To lato było trudne dla Genevieve. Najpierw przeprowadziła się na całkiem inny kontynent. Londyn wydawał się jej całkiem obcy i dziwaczny, a Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart, do której miała zacząć uczęszczać od września, śmiertelnie nudna. To tego ta cała wojna z niejakim Voldemortem.
Już pierwszego dnia przekonuje się, że Hogwart nie jest taki, za jaki go miała. Czwórka chłopców, znana również jako Huncwoci, już od pierwszego dnia umila wszystkim życie, a Geneviev łamie wszelki Gryfońskie zasady mając przyjaciół wśród Ślizgonów.
Z pozoru wszystko wydaje się piękne i ładne, ale czy nowi przyjaciele Genevieve pozostaną z nią, gdy dowiedzą się, jaki sekret skrywa rodzina Villborn?
Aleksandra Lestrange
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Blog z jedno-partami czyli jedno częściowymi opowiadaniami. Czasami zamieszczone dłuższe historie. Tematyka różna, nie zawsze prosta - brak ograniczeń. Fabuła często zaczerpnięta ze snów.
Bunko
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
Celine była cichą, niepewną siebie nastolatką.Podejrzane przyczyny śmierci jej przyjaciółki sprawiają iż dziewczyna wszczyna śledztwo. Okazuje się, że za jej śmiercią stoi Zakon Trzech Wilków. Dziewczyna szuka o nich informacji wszędzie aż w końcu trafia na kogoś kto jej pomorze, chłopaka o szarych oczach, które bynajmniej nie patrzą na nią zbyt przyjaźnie.
Hebe Agotho, Julia Ziemba
STATUS: TRWAJĄCY
Przygodowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.