18 października 2016

#1457-1462

Witajcie!
Mam nadzieję, że wybaczycie mi to lekkie opóźnienie.


Odmowy:
xmarzenkax (Encanta en el AMOR, El Amor Es Ciego... ) – brak odnośnika do Katalogowo.

Laurie mieszka w niewielkim mieście w Północnej Kalifornii, dorabia jako kelnerka w barze, wolny czas spędza z przyjaciółmi, a jej największa pasja to walenie. Nadchodzące wakacje staną się dla niej czasem rozbuchanych namiętności. Czy Laurie zdecyduje, co naprawdę chce robić w życiu? Kto wysunie się na pierwsze miejsce w jej życiu? Tajemniczy Devlin o hipnotyzujących oczach? Jason, rozbisurmaniony nastoletni idol? A może jeszcze ktoś inny? I co z tym wszystkim wspólnego mają doniesienia o stadzie wielorybów, które pojawiło się u wybrzeży niedaleko miasta?
miriamcia668
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

Gdzie leży źródło naszych wątpliwości oraz granica zła? Dlaczego absolutnie nic nie jest takie, jakim się wydaje? Oto wstrząsająca opowieść o grzechach, ukrytych za pozorami przykładnej pobożności.
Boston, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Leon to młody, tudzież przystojny kapłan, obdarzony nieprzeciętną charyzmą. Widzi przed sobą świetlaną przyszłość. Nigdy również nie zwątpił w słuszność podjętej decyzji. Ale czy na pewno dokonał właściwego wyboru? Pewien późny, jesienny wieczór i jedna zagubiona duszyczka wystarczą, aby wszystko przestało być oczywiste... Zakazana namiętność wywołuje lawinę nieprzewidzianych zdarzeń, których konsekwencjami są makabryczne zbrodnie. Obsesję duchownego stanowi rozwiewanie wszelkich podejrzeń wiernych co do swej prawdziwej – przerażającej natury.
Mroczne żądze, morderstwa, utrata wiary, bezkarność... Czy można zapobiec głośnemu skandalowi?
Queen Of Spades
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
Rodzina królewska Maradonu ginie w wypadku. Zaczyna się walka o władzę. Kuzyni, bracia i dzieci zaczynają spierać się o prawo do tronu. Warunek jest jeden - królewska krew. 
Troje nastolatków walczy o prawo do zasiadania na tronie. Kto zwycięży? W czyich żyłach płynie szary dym?
Susan Kelley
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
https://watahakarmazynowejnocy.blogspot.com/
Można by było powiedzieć - to koniec. Jednak..czy aby na pewno? Żyjemy w trudnych czasach, my - wilki. Dawna ochrona - mgła, została zniszczona, przez co nie mamy możliwości ukrywania swojej magii przed wzrokiem ludzi. Jednak istnieje jeszcze jeden wymiar: Delta. To tutaj jesteśmy bezpieczni. Do czasu...
Fragonia
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
,, Z perspektwy Krukona ", jak można odgadnąć po samym tytule, opowiada historię widzianą oczami uczniów z domu Ravenclaw. Akcja opowiadania dzieje się w czasach Huncwotów. Rok 1976 dla wielu osób z rocznika '60 były pełen zmian. Punktem kulminacyjnym był 24 sierpnia, kiedy to pewna żywiołowa Gryfonka - Melissa Rowle umarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy podczas szlabanu Calliope Prime w aktach nieżyjącej już Melissy znajduje tajemniczy znak, nie może tego tak poprostu zotawić, tym bardziej, że sama ma związek z tą sprawą. A później na jej drodze staje coraz więcej tajemniczych listów i wskazówek. Tak oto razem z Lucasem Davisem, czyli jej największą zmorą, a później również jego wygadanym bratem Louisem, Clarisse, która po swojej wielkiej przemianie duchowej, stara się odnaleźć złoty środek i wiecznie roztrzepaną Marleną, która zmaga się z problemami rodzinnymi, będą rozwiązywać niebezpieczną zagadkę, która przerodzi się w coś kluczowego do osłabienia Voldemorta.
Avis Enervate
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Inne
Astoria i Draco nienawidzą siebie i to ze wzajemnąścią. Oboje wychowani na chłodnych arystokratów, którzy w przyszłości mają zasilić szeregi Czarnego Pana. Niespodziewanie zmuszeni są do współpracy żeby uratować nie tylko swoje dusze, ale także pozostałych. Jak potoczą się ich losy? Czy w ogarniętym przez mrok świecie jest jeszcze czas na miłość?
Lydia
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.