23 września 2016

#1448-1450, wyniki ankiety

Dzień dobry!
Przed nami weekend, nieco wolności i chwila wytchnienia, którą na pewno z czystym sumieniem możecie spożytkować na pisanie. 
Tymczasem przybywam z nowymi blogami w naszym spisie oraz wynikami ankiety, w której głosować mogliście od 11.08.2016, czyli dokładnie od generalnego remontu Katalogowo.

Co sądzisz o najnowszych zmianach?
Podobają mi się
  22 (61%)
Większość jest dobra, ale część nietrafiona
  7 (19%)
Część jest dobra, ale większość nietrafiona
  0 (0%)
Nie podobają mi się
  7 (19%)

Liczba głosów do tej pory: 36 

Mimo iż wielu z Was wprowadzone zmiany przypadły do gustu (22 osoby), niektórych coś nie do końca satysfakcjonuje (7 osób), a część uważa te zmiany za kompletnie nietrafione (7 osób).
W tym miejscu proszę o informacje – co chcielibyście ulepszyć, przekształcić, jakie nowości chętnie zobaczylibyście na tym czteroletnim blogu? 
W końcu ta strona funkcjonuje właśnie dla Was! :)http://zaufaj-kochaj-walcz-loki.blogspot.com
Victoria dołącza do Avengersów. Nie wie nic o tym, co działo się w Nowym Yorku. Pewnego dnia Thor - bóg piorunów, prosi Avengersów o pomoc. Wszyscy udając się do Asgardu, aby tam pokonać nowego wroga. A tam spotykają… Lokiego, który wcale nie siedzi za kratami, jak powinno być. Wszyscy są oburzeni, tylko niczego nieświadoma Victoria daje mu czystą kartę.
Jednakże bóg kłamstw jest zdradziecki, a Victoria zaczyna go poznawać. Zaczyna poznawać tego prawdziwego Lokiego.
Czy pomiędzy nimi powstanie coś więcej? A może Loki ją tylko wykorzystuje?
A przede wszystkim: Kim tak naprawdę jest Victoria?!
Karla Pisarka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Avengers

http://time-is-all-you-need.blogspot.com
Nastolatka, która została okrutnie potraktowana przez los. Matka i brat traktują ją jak piąte koło u wozu. Nie ma pojęcia kim jest ona sama ani jej ojciec. Kryje w sobie potężną moc, której opanowanie jest nie lada wyzwaniem.Chłopak, nazywany smokiem, który ma do spełnienia zadanie. Co ich łączy? To, że nie są zwykłymi śmiertelnikami wokół, których żyją.
Nathalie Madeline Agnes
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Niewolnica Sehzade, to historia nastoletniej Anastazji. Dziewczyna, która żyje w Polsce, w XXI wieku, aż nagle znajduje się w XVI wiecznym imperium Osmanów, gdzie rozpocznie się historia jej i księcia Bayezida. Od zawsze zafascynowana tym działem historii, będzie świadkiem wydarzeń, o których czytała, bądź słyszała. Czy zdoła zmienić ich bieg? A może pozostawi wszystko losowi? Zacznij czytać i przekonaj się sam!
Nurvela
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
Może Ci się wydawać, że Oczy w Ogniu są dziwne, bo mają specyficzną budowę, narrację. Powiesz, że są suche, bez uczuć, bez mocji. Jednak, to rzeczywistość świata przedstawionego, który jest szary, zimny, nie ma w nim miejsca na ckliwość uczuć.
Kathanna Lewis wraz ze swoimi towarzyszami ucieka jak najdalej od zagrożenia. Żyje w niespokojnych czasach... Czy ludzie, którym ufa są tego warci? Czym jest pchająca ją siła? Może to przeznaczenie, fatum, a może Boski plan? Na jej drodze wciąż pojawiają się rzeczy niewyjaśnione... Dlaczego ciągnie ją, by mimo wszystko odkryć prawdę? Ludzie szepczą o konflikcie zbrojnym na zachodzie. Wkrótce następuje eskalacja i porządek świata nie jest już taki sam. Czy Kath i jej towarzysze znajdą bezpieczną przystań daleko od monotonnych przyzwyczajeń? Czy główna bohaterka przeżyje wstrząs, gdy życie ukarze jeszcze ciemniejszą stronę?
Olga S. Neilwood
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.