2 września 2016

#1433-1438

Dzień dobry!
Mam nadzieję, że dobry. A w każdym razie, że powrót do szkolnej rzeczywistości nie będzie tak bolesny i szybko odnajdziecie się w starym-nowym rytmie życia szkolnego. Na osłodę – po pierwsze, zaraz mamy weekend! Po drugie, dołączyło do nas kilka nowych blogów, z którymi na pewno warto się zapoznać. Liczę, że nasi doświadczeni czytelnicy pomogą nowym autorom i wesprą nieco komentarzami :)
A po trzecie, zbliża się rozwiązanie naszego konkursu! Pamiętajcie, że jeszcze wszystko może się zmienić. Zachęcam więc do zgłaszania nowych rozdziałów, trzymam za Was kciuki!
Swoją drogą wiecie, że Lena oficjalnie ukończyła staż i jest już z nami jako w 200% pełnoprawna administratorka? Gratuluję, witam i życzę dalszych sukcesów zarówno na Katalogowo, na Wspólnymi Siłami w roli oceniającej i w twórczości własnej!
Miłego dnia wszystkim."I zrobił coś, co zmieniło jego życie w istne piekło.
Jednak nawet spotkanie z diabłem nie było w stanie go zniszczyć. Dlaczego?
Bo nie czuł już strachu. Nie było o co się bać. Miał ostatnią kartę, którą wykorzystał i jedyne, co mu pozostało to po prostu przetrwać."
Michael trafia do jednego z najcięższych więzień w Australii. Mimo zbrodni, którą popełnił, w jego sercu wciąż gościła niezaspokojona żądza zemsty. Czy uda mu się ją okiełznać, a zarazem wbić się w rytm tego miejsca?
Nathalee xxx
STATUS: TRWAJĄCY
 FanFiction / Gwiazdy i fani

Opowiadania w klimacie cyberpunku. Wielkie korporacje, metropolie, w których mieszka po kilkadziesiąt milionów osób, intrygi na globalną skalę, cyberwszczepy, manipulacje genetyczne, cybeprzestrzeń, szeroko pojęta cyberprzestępczość, życie na Krawędzi, gdzie liczy się tylko styl, zasada 3M: Miasto, Masa, Maszyna, relacje ludźmi z maszynami i innymi ludźmi. Wszystko po trochu, czyli nasza przyszłość.
Teksty wrzucane skrajnie nieregularnie i raczej rzadko. 
graf zer0
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
http://fake-sky.blogspot.com/
Tomasz zmienił się od czasu, gdy był dzieckiem. Zdobył przyjaciół, złapał dobry kontakt z rodzicami i poszedł na upragnione studia. Jednak jego dzieciństwo skrywa za sobą kilka tajemnic, których konsekwencje odbijają się na życiu dwudziestolatka do dziś. Co wydarzyło się przed laty? Dlaczego Tomek wciąż nie może znaleźć swojego miejsca?
Opowieść o kondycji człowieka we współczesnym świecie, uprzedzeniach i pozorach.
Oni
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Chiara od wypadku samochodowego sprzed roku słyszy głosy. Dobiegają z wnętrza jej głowy i nakłaniają ją do popełniania złych czynów. Jednak jaki związek ma z tym owiana tajemnicą przeszłość dziewczyny? Czy to doprowadzi w końcu do jej zguby? Czy poradzi sobie w walce z własnymi demonami?
Liv 
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Surowe wychowanie przez ojca, magnata branży samochodowej i Teksańczyka z krwi i kości odbiło się na każdym z jego trzech synów: Jacku, Matcie i Liamie. Swoje kompleksy i uprzedzenia przez lata ukrywali za maską obojętności lub przemocy. Jednak feralnej jesieni do ich życia z obłoconymi buciorami pakuje się trójka anarchistów - piegowaty pomocnik mechanika, któremu nigdy nie szło w szkole; przeżuty i wypluty przez narkotyki podstarzały rockman oraz licealny gwiazdor baseballu, który boi się, że straci branie, jeśli za dużo przypakuje.
MoNoMu
STATUS: TRWAJĄCY
+18
Życie w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart nigdy nie zamiera - wciąż napływają nowi uczniowie, którzy z rozpieszczonych przez rodziców pierwszoroczniaków wyśmiewanych przez starszych studentów stają się siódmoklasistami, mającymi pełnię praw i górującymi nad "podrostkami". Koło wciąż się toczy, aż do znudzenia. 
Wśród uczniów jednak bywają wyjątki - osobowości tak barwne i charakterystyczne, że ciężko nie zatrzymać się nad nimi dłużej: potomkowie sławnych czarodziejów, którzy zasługi dla całego świata magii mają wpisane już na zawsze w karty historii. Ich dzieci tak jak oni sami wcześniej odkrywają tajemnice czarodziejskiego życia w Hogwarcie i być może nie raz będą musiały stawić czoła złu, które nigdy nie śpi...
poznyluty
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia

1 komentarz:

  1. O. Dopiero zauważyłam, że ukończyłam staż :D Dziękuję (i dziękuję za cichą reklamę :P). Z chęcią zostanę na dłużej, bo gdzie lepiej, by mi się pracowało, jak nie tutaj? :)

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.