5 lipca 2016

Trochę nowości, trochę organizacji i konkurs

Witajcie!
Jak wiecie, od czasu reaktywacji Katalogowo, staram się sporo zmienić, by usprawnić tę stronę i sprawić, by była dla Was bardziej atrakcyjna. Do pierwszych zmian należały m.in. aktualizacje regulaminów, zamknięcie "Wywiadów" ze względu na odejście Juliana, zamknięcie "Pytania do administratorki" z powodu małego zainteresowania z Waszej strony oraz "Opowiadań usuniętych ze spisu" ku ułatwieniu mojej pracy. Nie wiem jeszcze, czy zachowam "Wasze nowości" (a jeśli zachowam, to czy zostaną w takiej formie), czy zostaną usunięte w ślad za pozostałymi dodatkami.
Co Wy o tym myślicie?

Póki co postanowiłam wykorzystać nieco okres wakacyjny i Wasz wolny czas, w którym co roku zwiększacie liczbę rozdziałów na Waszych blogach. 

Mianowicie – ogłaszam konkurs na bloga wakacji! Strona, która do 18.09. zgłosi najwięcej nowych rozdziałów w zakładce "Wasze nowości", trafi do "Polecanych"!

To oznacza, że w pierwszej kolejności w aktualizacjach publikowane będą reklamy polecanej strony, na stronie głównej Katalogowo zawiśnie bezpośredni odnośnik (lewa kolumna), a na podstronie Katalogowe Kategorie pojawi się button w przesuwanym gadżecie (prawa kolumna). Ponadto reklama zwycięskiego bloga pojawi się w tej zakładce, a w swojej kategorii blog zostanie ulokowany na szczycie z łatką strony proponowanej!
Zaczynamy więc 

"Wakacje pełne weny"!
Poza tym chciałabym zacząć wstawiać posty w postaci poradników. Najczęstsze błędy językowe, interpunkcyjne, potworki językowe, które skutecznie odstraszają potencjalnych czytelników. Może również zasady poprawnego zapisu dialogów, bo widzę, że z tym też spora część z Was ma pewien kłopot.
Jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście przeczytać post o konkretnym problemie, z którym sobie nie radzicie, zostawcie komentarz. Zobaczę, co da się zrobić :)


Przypominam także o naborach. Nie wszyscy mamy zaplanowane wyjazdy na wakacje. Jeśli się nudzicie lub po prostu macie trochę wolnego czasu, możecie pomóc pociągnąć kilka stron choćby do końca sierpnia. Może Wam się spodoba i zostaniecie na dłużej?
W tym miejscu przypominam, że Katalogowo również ma otwartą rekrutację. Jeśli chcesz pomóc w aktualizacjach, wstawić choć reklamę nowych rozdziałów miesięcznie lub sprawdzić spis w poszukiwaniu blogów przedawnionych, zapraszam do tej zakładki. 

Nabór! Gdzie?


Katalogi:

Ocenialnie:

Inne:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.