29 lipca 2016

Konkursowy sposób na wakacje


No hej!
Trochę mnie tu nie było, za co przepraszam. Praktyki mnie pochłonęły, a gdy już je skończyłam, plątałam się po kątach, nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Z pomocą przyszły: kubek kawy i ochłodzenie za oknem. Merlin świadkiem, że przy ponad 30 st. C nie da się normalnie pracować.
Ale już wracam z nowymi informacjami specjalnie dla Was!
Na początek informuję, że podstrona Kącik Kulturalny Kal zostaje rozwiązana. Całkowicie ją usuwam. Ponadto "Polecane" zmieniają nieco zasady funkcjonowania. Szczegóły niżej i na odpowiedniej podstronie. Ma to związek z tym, że nasza Kal ma mniej czasu na blogowanie, za to rozwija swoją pasję, którą podglądać możecie tutaj.

Kilka stron postanowiło wyjść z propozycjami na letnie wieczory, by sprostać Waszym oczekiwaniom. Wielokrotnie pod pytaniami o to, jakie zmiany chętnie zobaczylibyście na blogach podobnych do Katalogowo, pisaliście, że brakuje Wam konkursów. Jest ich za mało, chcecie więcej.
W porządku.
Na wstępie przypomnę o konkursie wakacyjnym Katalogowo.


http://katalogowo.blogspot.com/2016/07/troche-nowosci-troche-organizacji.html

Strona, która do 18.09. (biorę pod uwagę dłuższe wakacje studenckie) zgłosi najwięcej nowych rozdziałów w zakładce "Wasze nowości", trafi bezterminowo do "Polecanych"! 
To oznacza, że w pierwszej kolejności w aktualizacjach publikowane będą reklamy polecanej strony, na stronie głównej Katalogowo zawiśnie bezpośredni odnośnik (lewa kolumna), a na podstronie Katalogowe Kategorie pojawi się button w przesuwanym gadżecie (prawa kolumna). Ponadto reklama zwycięskiego bloga pojawi się w tej zakładce, a w swojej kategorii blog zostanie ulokowany na szczycie z łatką strony proponowanej!
Szczegóły po kliknięciu w button reklamowy.


A co znajdzie się dla Was na innych stronach?

 
Postanowiłyśmy stworzyć polską wersję nagród dla najlepszych opowiadań z shipu Dramione. Takie wyróżnienia za granicą są dość popularne, a z racji, że i my mamy wiele dobrych opowiadań, jako czytelniczki pomyślałyśmy, by i naszych autorów docenić w tej oto formie.
Po długich rozmowach zdecydowałyśmy się, że każdego roku będą dwie edycje: Lipiec - Listopad oraz Styczeń - Czerwiec. 
Od 20 Lipca do 15 Sierpnia jest to czas na zgłaszanie tekstów w danej kategorii i podkategorii.
Od 16 Sierpnia do 15 Listopada — to będzie czas na wasze głosowanie!

Więcej informacji po kliknięciu w banner. 


Cała zabawa będzie polegała na napisaniu krótkiej pracy literackiej o tematyce wakacyjnej. Dokładny temat zostanie podany, gdy zgłoszenia zostaną zamknięte. Zdradzę tylko tyle, że będzie on dotyczył najbardziej niebezpiecznej organizacji w całej serii Naruto. Ugh, pewnie teraz każdy zapalony fan mangi Masashiego Kishimoto będzie wiedział o co chodzi. Ale uznajmy, że tego nie było.
Zgłoszenia są przyjmowane od 25.07 do 31.07, następnie po kilku dniach pojawi się post ze szczegółami konkursu.
Więcej informacji po kliknięciu w banner. 
Katalog opowiadań o wampirach

Na czym polega?
Otóż należy napisać opowiadanie, w którym zostanie zawarty motyw wampirów. Jako że ostatni konkurs nie wypalił postanowiłam tym razem nie narzucać nic odnośnie fabuły oprócz właśnie wątku wampira, tak jak miało to miejsce przy pierwszym konkursie, którego nadzorem zajmowała się jeszcze Luna. Mam nadzieje, że zachęci to Was do wzięcia udziału w konkursie ;)
Do kiedy można nadsyłać prace?
Tym razem termin znacznie dłuższy niż zazwyczaj - czas na przysyłanie opowiadań upłynie 27 września. Dzień później zostaną opublikowane nadesłane prace i będzie można głosować na najlepszą z nich.
Więcej informacji po kliknięciu w banner. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.