15 lipca 2016

#1403-1406

Reklamy do odpowiednich kategorii zostaną powstawiane w ciągu doby od publikacji!
Zapraszam :)Paula jest spokojną dziewczyną którą spotkało nie jedno zło w życiu,pewnego dnia kiedy osoba którą podziwiała i widziała tylko i wyłącznie w internecie pojawi się w jej domu coś się zmieni. Czy jej życie stanie się jak z bajki czy może raczej jak z horroru? 
Mała Kicałka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani

www.swiat-huncwotow.blogspot.com
Huncwoci już nie raz pokazali, ze stać ich na wiele. Niedługo, razem z przyjaciółmi rozpoczną dorosłe życie, bez ochrony Hogwartu. Jak wyglądał będzie ich świat po zakończeniu edukacji i czy będą w stanie zmienić losy nie tylko swoje, ale i całego świata Czarodziejów? 
Klariish
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter /  Czasy Huncwotów
Clara i Elizabeth część swojego dzieciństwa spędziły w sierocińcu na obrzeżach Londynu. Zmienia się to podczas piętnastych urodzin Elizabeth. Znikąd pojawia się ich ciotka- Elle. Kobieta wprowadza swoje siostrzenice w niebezpieczny, a zarazem w tajemniczy świat magii. Dziewczyny zaczynają swoją naukę w Hogwarcie. W międzyczasie Czarny Pan rośnie w siłę, aby znowu uderzyć w młodego Pottera. Czarnoksiężnik nie wie, że jest powiązany z rodzeństwem Gaunt. Co z tego wyniknie ? I czy biologiczna matka dziewcząt wyjawi im prawdę ?
Violet Violet
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Ona - dwudziestodwuletnia Norweżka, studiująca malarstwo na Sorbonie. Nieśmiała, piękna dziewczyna z planami na przyszłość i marzeniem o spotkaniu miłości swojego życia.
On - dwudziestotrzyletni Francuz z gotowym planem na przyszłość. Zależny od woli i zdania własnego ojca, który bez pytania syna o zdanie znalazł dla niego odpowiednią w jego mniemaniu kandydatkę na żonę.
Z pozoru przypadkowe spotkanie tej dwójki nie wskazywało na to, że ta znajomość będzie jakiś finał.
Zapewne wszystko obeszłoby się bez echa, gdyby nie fakt, iż los znalazł dla tej historii zakończenie, którego nikt - a już szczególnie Hope i Jonathan - się nie spodziewał.
Chcesz wiedzieć co się wydarzy? Sama/sam przeczytaj. Serdecznie zapraszam.
 Guardian Angel
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.