11 września 2015

Nowe rozdziały


Thrillery i horrory, Groteska, Hobbystyczne (Literackie)Pierwszy
Niczym marynarz wiedziony syrenim śpiewem, w transie, podszedł do lustra i przyłożył dłoń do jego tafli. Zamiast jednak pozostać na powierzchni, ręka przeszła przez zniekształcony obraz twarzy i zatopiła się w przedziwnej konsystencji do łokcia. Wyłoniwszy się, pięść nie była pusta, a trzymała krótki sztylet , połyskujący upiornie w świetle księżyca. Ciało Franka, nad którym dusza nie miała już kontroli, mechanicznie odwróciło się w stronę śpiących rodziców. 
Szalony uśmiech wygiął wargi biednego wieśniaka. Uniósł on broń i nie wypuszczając cennego skarbu z uścisku lewej dłoni, dokonał dzieła.
Nagmerrie
Thrillery i horrory

Rozdział XLIII, w którym spotykają się dwa łotry
- Widzę, że się gruntownie przekwalifikowałeś – rzucił Dorian, nie patrząc na rozmówcę. – Ta twoja substancja naprawdę na coś pomaga?
- Podobno ktoś kiedyś wyzdrowiał – były Jugosłowianin uśmiechnął się krzywo. – Ale przede wszystkim pomaga na moje długi.
Zbliżali się już do Josefstadt, Grdosić zamierzał zatoczyć kilka okrążeń po Ringu.
- No więc co to za przysługa, którą mam panu oddać, panie Lassaye-Bruchtal?
- Jestem ścigany – powiedział Dorian bez ogródek. – Potrzebuję schronienia. A skoro twoje miejsce pobytu jest od lat nieznane, to wygląda na całkiem niezłą kryjówkę.
- Hehehehe!!! – znachor wybuchnął rubasznym śmiechem. – Teraz już pan wie, jak się czułem w latach dziewięćdziesiątych!
miriamcia668
Groteska
Pogoda, nowy prezydent i znów Popek
Moim zdaniem dużo ważniejszym zagadnieniem jest zmiana prezydenta RP. Jest to wielkie wydarzenie, a temperaturę podgrzewa fakt, że rządząca partia straciła monopol na władzę. Niby normalna sprawa, zmiana, czyli nieunikniony proces w każdym aspekcie życia, ale jednak jest coś w tym wyjątkowego. Najpierw dziwne zachowanie partii rządzącej, a potem pojawiające się w mediach doniesienia na temat wykorzystania znacznej części budżetu na rok 2015.
Bulson
Hobbystyczne / Literackie


Krzywołap

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.