28 lipca 2015

Nowe rozdziały

Obyczajowe, hobbystyczne (literackie), zbiory opowiadań대화 4
Ostatnie dni listopada. Zima zbliżała się dużymi krokami, a wraz z nią ośnieżone drogi i iskrzący się puch, który jak białym kocem okrywa wszystko wokół. Zegar na pobliskiej wieży ratuszowej wybił 7:30. Młoda dziewczyna o imieniu Kang Je Mi kierowała się właśnie w stronę budynku liceum, gdzie jako pierwsza z lekcji mała odbyć się matematyka, przedmiot znienawidzony przez ponad 89% uczniów.
Znudzona, niewyspana i obolała, ziewając co chwilę, wolnym krokiem podążała wzdłuż ulicy prowadzącej wprost do wejścia na dziedziniec publicznej placówki.
Sora&Anja
Obyczajowe
Popek, dopalacze, Rubik...
Moim zdaniem zażywanie jakichkolwiek substancji chemicznych nie jest wyrazem rozsądku, a raczej próbą samobójczą. Nie rozumiem i nie popieram dopalaczy, krótko mówiąc :" Oddalam ten temat ''.
Bulson
Hobbystyczne / Literackich 
Shaman King, cz.3 - Powitajmy Pierwszego Króla Szamanów!
-Pozwolisz, że ściągnę tu moją ekipę i kogoś jeszcze? – zapytał Yoh, a Hao kiwnął głową na znak zgody i zaczął mentalnie przygotowywać się na konfrontację z drużyną jego brata.
Nie miał jednak za dużo czasu, gdyż pięć minut później się wszyscy pojawili. Do tego przybył jakiś blondyn o soczyście zielonych oczach i…
-Jeannie? A co ty tu robisz? – zapytał zszokowany Yoh.
Darka3363
Zbiory opowiadań

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.