25 lipca 2015

Nowe rozdziały

Odmowy:
Dominik Rafacz – brak kategorii bloga.

Bardzo proszę o niewymyślanie sobie kategorii i podkategorii blogów – one już istnieją. Są też w lewej kolumnie, więc sprawdzenie, jak dana kategoria się nazywa, nie stanowi wielkiego problemu.

Fantastyka, fanfiction (Harry Potter, Filmy i seriale, Xiaolin)Odcinek 3
"Tymczasem Olav oczyma pełnymi łez potoczył po wściekłym tłumie. Szukał chociaż jednej współczującej twarzy, jednak wszędzie otaczała go nienawiść. Miał wrażenie, że śni za nic nie może się obudzić. To było tak nierzeczywiste... Chłopiec nie potrafił uwierzyć, że wszystko dzieje się naprawdę. Zdawało mu się, że czas nagle zwolnił, a dźwięki słyszał, jakby był pod wodą. Patrzył nieprzytomnie na ludzi stojących przed nim - tak znajomych, a tak obcych – ale nie widział ich wyraźnie. Wszystkich skrywała mgła. Mgła czerwona jak krew... Dopiero wtedy do chłopca zaczęło docierać to, co się stało. 
Zabił ojca."
Valakiria
Fantastyka / Fantasy

2. Trollem i mieczem
Mój mózg znowu zmieniał tryby, powoli przestawiając się z „walka!” na „szczegółowa analiza sytuacji”. W mojej głowie było wiele pytań, których nie pozwoliłem sobie wcześniej zadać ze względu na bardzo duży (dosłownie i w przenośni) problem w postaci trolla. Teraz wreszcie mogłem pomyśleć.
Skąd się wziął ten troll tutaj?
Skąd się wziął tamten troll tam?
Czy tamta rozmowa w samochodzie i ta rozmowa tutaj miała wpływ na to, że tu pojawił się ten troll, a tam tamten troll?
Odetchnąłem kilka razy i wreszcie udało mi się pozbierać myśli na tyle, żeby nie były bełkotem. Także jeszcze raz.
Moncjusz
Fantastyka / Fantasy
Czytelnicy wybrali nazwę dla uniwersum!
Przez ostatnie kilka dni trwało głosowanie na nową nazwę dla świata w opowiadaniu. Zobacz wyniki - oraz nową mapę!
Vessna
Fantastyka / Fantasy
Rozdział XIX
Wyobraziłam sobie, że jestem ptakiem i mogę wszystko. I tak też się stało.
Wszyscy się obejrzeli na ogniste skrzydła wyrastające z moich pleców. Poczułam silny przypływ mocy, a także pewności siebie. Jestem piromanką. Normalny człowiek nie podołałby wyzwaniu, ale ja przecież nie byłam człowiekiem. Byłam ogniem.
Rebeka krótko wyszczerzyła zęby i natychmiast odwróciła się w stronę przeciwników, gotowych do walki. Uwielbiałam oglądać ją w tym stanie: zimną i opanowaną. Niestety to nie był czas na to. Musiałam działać.
- Czas na mordobicie! – Wykrzyknęła radośnie.
Anqqa
Fantastyka / Fantasy
Rozdział 22 Dary
– Dołączysz do nich?
– Jeszcze nie wiem. Jak na razie lubię swoje życie i nie chce go stracić. – Nachmurzył się, obserwując obżerającą się Tamarę. Powstrzymał chęć dogryzienia jej, że stanie się grubasem, jak będzie tyle jeść. Prawie się uśmiechnął, gdy wyobraził sobie Rosjankę o rozmiarach zapaśnika sumo, próbującą przecisnąć się przez wąskie drzwi.
– Mógłbyś zostać szpiegiem i…
– Jestem już szpiegiem! – przerwał jej Chris, podnosząc odrobinę głos. – Nie zapominaj o tym, ok?
Gabsone nene
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Rozdział 19, cz.1 - Zbrodnia doskonała: Plan
- Jak myślicie, o ile w ogóle myślicie, dadzą nam za to Order Merlina Pierwszej Klasy?
- Ja już mam Order – mruknął Harry, na co Blaise zgromił go spojrzeniem.
- Chwali pięta! – wytknął mu.
- No, co? Ty nie masz Orderu Merlina.
Blaise prychnął z pogardą. Ale będzie miał. Nie codziennie łączy się najbardziej nienawidzących się czarodziejów w parę! Zapomnijmy jednak na razie, że oni jeszcze nie są parą… Ale Blaise i tak już pawiem był, tak zawczasu.
- Gdyby nie ja, w ogóle byś się nie zorientował, że coś się święci! – warknął. Odkąd tylko zobaczył Granger wpadającą w ramiona Draco na listopadowym balu i to zachwycone spojrzenie swojego przyjaciela wiedział, że musi działać!
Charlotte Petrova 
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
01. Bring my dreams back
Lot trwał prawie sekundę, może dłużej i skończył się bolesnym uderzeniem w płaską powierzchnię sadzawki. Otoczyła ją lodowata woda, która na chwilę obezwładniła jej ciało – Arya dopiero po chwili się otrząsnęła i wypłynęła na powierzchnie łapiąc oddech. Zerknęła na okno na górze, przez które wyglądała wściekła Astoria Greengrass.
- Gdzie go włożyłaś? - krzyknęła piorunując siostrę wzrokiem. Arya uśmiechnęła się złośliwie.
- Szukaj a znajdziesz! - krzyknęła na odchodne i pobiegła w stronę ulicy. Wściekła nastolatka wyzywała ją jeszcze, ale Arya już zniknęła.
Śmieszna sprawa. Dziewczynka pewnego dnia po prostu włożyła na siebie płaszcz i zorientowała się, że kieszenie są dużo za głębokie. Z początku myślała że to żart jej brata, ale później domyśliła się że to po prostu następna umiejętność która się przedwcześnie ujawnia. Teraz więc mogła to wykorzystać przeciw swojej śmiesznej siostrze.
Astoria Greengrass doprawdy była zjawiskiem niecodziennym. Arya naprawdę chciałaby wierzyć że chłopcy w jej wieku za nią szaleli ponieważ była piękna i inteligentna, dobrze wychowana i miła, ale z wszystkich tych cech żadna u niej nie była prawdziwa. No, może była całkiem ładna. Ale nie w tym rzecz. Gdyby nie pieniądze, które miała ich rodzina prawdopodobnie żaden by na nią nie spojrzał.
Mistic
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Część II: Prolog
Krzyknął, kiedy masa wody uderzyła w niego z zaskakującą siłą, powalając go na nogi. Myślał, że na tym się skończy.
Nie mógł się mylić bardziej.
Woda, zupełnie jakby nagle stała się myślącą istotą, pociągnęła go w stronę basenu. Chociaż starał się walczyć z nieznanym sobie zjawiskiem, nie miał dość sił. Poczuł, jak uderza o wyłożone kafelkami dno zbiornika.
Chciał płynąć w górę, ku powierzchni. Musiał zaczerpnąć powietrza. Cenny tlen zmarnował wcześniej na desperacki krzyk, który niekontrolowanie wyrwał się z jego klatki piersiowej.
Czuł, jak się topi. Jego płuca zaczęły płonąć żywym ogniem, kiedy skończyło się powietrze. Oczy zaszły czerwoną mgiełką, którą widział wyraźnie, pomimo panującego w całym parku półmroku.
Ruda Flegmatyczka
FanFiction / Filmy i seriale
Nie taki gówniany dzień
Victor zajął miejsce pośrodku salki totalnie rozochocony na myśl o wspólnym maltretowaniu ściskanej przez niego chudzinki, jednakże nie mógł sobie pozwolić na swawolę, dlatego czekał cierpliwie, aż kompan przestanie wertować kartki kieszonkowego wydania zbioru przepisów. Każde działanie kocich wojowników powinno mieć podstawę prawną, by nie przysporzyło im gniewu księcia, więc mężczyzna oczekiwał na wytyczne, rozkoszując się słodkim zapachem włosów ofiary.
Wreszcie Polak skończył, odkładając książeczkę o umazanej zaschniętą krwią okładce na stolik z puszkami po piwie.
– Słabo. Za podglądanie księcia w akcji obcięcie nosa albo palca u ręki.
– Nie! – wydarła się dziewczyna tak, że jej nasycony grozą głos rozbrzmiał echem po najdalszych częściach lochów.
– Nie... – zajęczał zawiedziony Victor. – Tylko tyle? A możemy to podciągnąć pod próbę otrucia? Wiesz, ona jest kucharką.
– Zapomnij – uciął wysoki wojownik, drapiąc się po zarośniętej brodzie. – Ale jak tak się do tego napaliłeś, możesz to zrobić sam, bolszewicki bydlaku.
Raylie
FanFiction / Xiaolin


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.