31 lipca 2015

#1256-1268

Witam serdecznie
Ponownie mam do was tę samą prośbę  błagam, wyłączcie automatyczne odtwarzanie muzyki na waszych blogach. Rozumiem, że każdy bajer ma znaczenie, ale to bardziej zniechęca niż zachęca, gdy wśród 20 otwartych kart nagle trzy z nich zaczną wygrywać melodyjki, na które nijak nie jest się przygotowanym. O ich połączeniu nie wspominając. Najczęstszą reakcją jest szybkie wyłączenie drażniących kart i ostatecznie na tym tracicie.

Już 10.08.2015 pojawi się kolejne podsumowanie, a wraz z nim dwie niespodzianki!

Wciąż zapraszam do głosowania w ankiecie i odwiedzenia zakładek Polecane i Pytanie do administratorki.

Ponadto przypominam o konkursie na ISie!


Odmowy:
Milinoria – brak odnośnika do Katalogowo.
= Gdzie powinienem zacząć? Wow. Kocham Cię. Kocham Cię tak mocno, że to aż boli. Okej, może to rak. Ostrzeżenie: prawdopodobnie będziesz płakać. 
@wxnderluke, tłumaczka: Narkomanka16
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani

1982. AU o Severusowej naturze w słowach więcej niż kilku, czyli co się dzieje z najmniej ulubionymi Ślizgonami jeśli nie kochają Gryfonow. Bary, opary, szemrane biznesy, nielegalne substancje – zło nie zniknęło ot tak z powierzchni ziemi tylko dlatego, że wojna się skończyła. Czarodziejski świat bez Voldemorta wiele się nie różnił od tego z nim, więc recepta na przetrwanie została taka sama: nie ufaj nikomu. Nadal.
Oleńska
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Okres międzywojenny
Szczypta humoru. Należy dodać też garść dobrej zabawy, dwie łyżeczki dramatu. Szczypta romansu i bardzo dużo dziwnych sytuacji. Dziwne spotkania, postacie niedoskonałe, ale zabawne.
Szóstka nastolatków chodzących do tej samej szkoły. To będzie rozpierducha, ale również doskonała zabawa! To historia o dojrzewaniu, przyjaźni i trudnych chwilach, a także o tym, że każdy z nas potrzebuje przyjaciół.
Marzycielka
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Gdzie on potrzebuje rozmowy, a ona jest tylko samotną dziewczyną. Jak się okazuje życie zmusza nas do podejmowania różnych decyzji, jak na przykład zostanie call girl.
Narkomanka16
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
Syriusz Black, okropny urwis, ulubieniec dziewcząt i przebojowy nastolatek, posiadający grupkę przyjaciół – Jamesa Pottera, Remusa Lupina i Petera Pettigrew – których przezwano Huncwotami i tak już zostało. Nie zawsze jednak jest tak radosny, a jego życie – proste i poukładane, jak niektórzy mogą sądzić.
Moony
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Gdy Obito jest świadkiem „egzekucji” Rin z rąk najbliższego przyjaciela, ogarnia go zimna furia, podsycana przez zew zemsty. Pozostawia po sobie najprawdziwszy pejzaż piekła i rozpływa się w powietrzu tuż przed nieprzytomnym zabójcą, „tatuując” go znamieniem strachu.
Lata mijają. Hatake zasila szeregi ANBU. Staje się wyrafinowanym zabójcą wiernym swojemu mistrzowi, Czwartemu Hokage. Pewnego dnia w jego śnie pojawia się postać, bezimienne dziecko, przybiera kształt każdej zbitej przez niego osoby. I wtedy już nic nie jest takie same. Wyrzuty sumienia wdzierają się do jego umysłu. Zapach krwi martwej Rin jest wszędzie. Na ubraniach. We włosach. Na rękach. Unosi się w powietrzu. Morduje spokój. Pojawia się też On, ten, który zginął na wojnie na jego oczach. Kakashi wyzbywa się wszelkich złudzeń. Duch Obito powrócił zza grobu, aby ukarać ci go za złamanie obietnicy, a wraz z nim powróciły też demony przeszłości. Czy będzie w stanie z nimi wygrać? Czy zemsta spadnie na ręce grzesznika?
 ikarusz
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Każdy z nas potrzebuje prawdziwej bratniej duszy. Niektórzy nie mogą znaleźć takowej w swoim otoczeniu i muszą szukać dalej. Layken znalazła swojego najlepszego przyjaciela w Internecie. Codzienne SMS-y, później rozmowy video. Zaufała mu. Justin wiedział o niej wszystko. Zdarzyło się coś, co miało doprowadzić do ich wspólnego spotkania i nie tylko. Czy aby na pewno przyjaciel okaże się tak perfekcyjnym człowiekiem za jakiego uchodził?
Layken B
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i Fani
http://devilsoul-bydajmond.blogspot.com/
Niewinna noc zamieni się w koszmar, tylko dlatego, że niezwyciężona ciekawość Lily przejmie władzę nad rozsądkiem. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo, po tym jak zaprzeda duszę diabłu. Niby nic, a jednak...
Jak dziewczyna poradzi sobie z dręczącym ją demonem? Czy wygra tą walkę? 
dajmond
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
lzy-niewiernego.blogspot.com
Czy byłbyś w stanie zabić, by zachować życie? Odpowiedz sobie na to pytanie, bo wkrótce i ty możesz dostać się za mury Akademii, wcale tego nie chcąc.
Averyn jest jedną z wielu młodych osób sprzedanych rządowej agencji w celu przeprowadzania eksperymentów na ludziach. Jak później się dowiaduje, operacja, której została poddana, nie przebiegła do końca… pomyślnie. Podczas zabiegu wszczepienia kamienia pod jej skórę, doszło do wypadku i magiczny klejnot pękł na kilka kawałków – na naprawę tego błędu było już za późno. Niewielu oficerów Akademii wie o tym wypadku. Jednak ci, którzy zostali dopuszczeni do tej wiedzy, nigdy nie spotkali się z takim przypadkiem. Co niesie ze sobą skruszony kamień wszczepiony pod skórę dziewczyny – wielką moc czy słabość?
Jako nowicjuszka trafia pod skrzydła Varrena, który ma zrobić z niej prawdziwego żołnierza – od tego momentu jej życie zmienia się w prawdziwy koszmar, a jednak… Averyn nie chce być wojowniczką o lepsze jutro, nie ma zamiaru obalać reżimu panującego w Akademii i nie pragnie ucieczki…
Bo czego można chcieć, gdy straciło się już wszystko?
Deneve
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
IV Wielka Wojna Shinobi zakończyła się nieco ponad dwa lata temu. Jedną z osób, która przyczyniła się do zwycięstwa Pięciu Wielkich Krajów, była pewna niebieskowłosa dziewczyna. Poparła odpowiednią stronę konfliktu i wsparła ją swoją wiedzą oraz umiejętnościami, co zostało zauważone. przez innych shinobi. Mimo tego żaden z Kage nigdy w pełni jej nie zaufał. Prawdopodobnie gdyby nosiła inne nazwisko, byłoby inaczej. Po wojnie kontynuowała swój koczowniczy tryb życia, aż w końcu dotarła do Konohy. Póki co jest w pewnym sensie więźniem obecnego Hokage, który nawet zapewnił jej "tymczasowe" mieszkanie, bo przecież Yakushi trzeba trzymać pod kluczem. W tym samym czasie do wioski przybył Uchiha Sasuke. Wygląda na to, że on i niebieskowłosa mają sobie wiele do wyjaśnienia. Jak potoczą się ich losy? I dlaczego stoi między nimi ogromny mur, którego żadne z nich nie chce burzyć? Dowiedz się! 
agni kai
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Rzecz dzieje się kilka lat po skończeniu IV Wielkiej Wojniy Shinobi. Konoha wygrała, a Kakashi Hatake awansował na stanowisko Hokage, z którego Tsunade dobrowolnie zrezygnowała. Sojusz Shinobi stara się trzymać świat w ryzach, zwalczając nowe wrogie organizacje, które mogą zagrozić pokojowi. Raikes opuściła Wioskę Liścia zaraz po tym, gdy jej dowódca wpadł w ramiona swojego przyjaciela, krzycząc "wygraliśmy!". Czemu to zrobiła? Coś ją do tego zmusiło? Tego nie powiedziała nikomu. Nie żegnając się z nikim, uciekła.
Ucieka, nie żegnając się nawet z NIM.
flawless raikes 
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
http://olimpijski-zdrajca.blogspot.com/
Ben Morton od zawsze wiódł spokojne życie, od czasu do czasu zakłócane przez pięści rówieśników, którzy potrzebowali uciekającego worka treningowego, by poprawić swoją kondycję. W każdym razie tak mu się wydawało do dnia, kiedy w szkole pojawia się płonący chłopak, a satyr twierdzi, że jest synem boga lub bogini. Niemożliwe, prawda? 
A jednak.
Kiedy wszystkie pioruny zostają skradzione, to właśnie ojciec Bena, Hades, staje się głównym podejrzanym, a jak wiadomo - bogowie lubią oczyszczać swe imię za pomocą swych potomków. Jakby to było mało, Zeus wyznacza termin jednego tygodnia do przyznania się winowajcy, inaczej rozpęta się wojna. 
Ben nie ma innego wyboru jak spełnić prośbę ojca i odszukać złodzieja. Tyle, że to nie jest jego jedyna prośba. Czy uda mu się wypełnić swoje przeznaczenie, a jednocześnie oszukać przepowiednię, która zapowiada mu rychłą śmierć?
Native
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Percy Jackson
Ktoś rozwścieczył Boga Lodu, a on w odwecie zemścił się na małym państewku Brigs, które zamieszkałe było głównie przez ludzi. Gdy Ryan dowiaduje się, że jego przyjaciółka znalazła się w całym centrum katastrofy i ledwo uszła z życiem, postanawia ją odnaleźć i sprowadzić do domu. Na ich drodze pojawiają się niespodziewane kłopoty i trzynastoletnia dziewczynka pamiętająca jedynie jak się nazywa. 
Karo
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

2 komentarze:

  1. O jeju, bardzo się ciesze, że przyjęłyście mój blog do Katalogowo. Niezmiernie dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.